SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)
Przygotowywałam się do tego tematu bardzo ale to bardzo długo.
Same robienie screenów zajęło mi prawie 30 minut. (wiadomo wycięcie pogrupowanie ich w osobne numerki)
Mam nadzieje, że to o czym chcę dzisiaj poruszyć będzie dobrym tematem do owocnej dyskusji :D.

Od jakiegoś roku oglądam przeróżne kanały na YouTube - głównie te urodowe.
Robię to oczywiście w celach poznania opini innych dziewczyn na dany produkt lub też dowiedzieć się o jakiś nowinkach w kosmetyce.

Parę dni temu natrafiłam na kanał pewnej 'dziewczyny'. Na swoim kanale oczywiście zamieszcza haule zakupowe (gdzie pojawiają się głównie kosmetyki z wyższej półki [Chanel,Bobby Brown,Dior,Lancome,Shiseido]), jak i co mnie zdziwiło masaż antystarzeniowy. Ukazywanie ludziom jak dba się o cere przynajmniej w Polsce zrobiło się dość 'modne' - sama się zastanawiałam czy nie stworzyć takiego kanału.

Oglądam filmiki dziewczyny i natrafiłam na 'Nocną Toaletkę' - czyli jak zmywa makijaż.
I teraz pozwólcie że przedstawie 'rysunkowo' jak to u Niej mniejwiecej wygląda.












Tak wygląda jej nocna toaletka... O_o
Słyszałam, że dziewczyna ma totalnie bzika na punkcie starzenia,antyoksydantów.
Np. zanim rano chociażby podniesie rolety - musi mieć nałożony krem z filtrem.
Czasami zastanawiam się czy to nie jest już choroba ..

Ze wzgledów kosmetycznych rozumiem demakijaż,tonizację oraz krem pod oczy/krem na noc na całą twarz. W zupełności te 4 kroki wystarczą by cera była dobrze pielęgnowana i miała promienny wygląd.

Pytania
Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?
Filmik dotyczący ww. sytuacji trwa ok 8 minut - jest w przyśpieszonym tempie czyli zapewne zajmuje jej to okolo 30 minut .. tak mi się wydaje wiadomo(przynajmniej mi) śpieszy się ze zmyciem makijażu czy też jakiekolwiek brudu z twarzy po całym dniu byle szybko położyć się spać bo jest już się zmęczonym.

Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej? :and:

I milsze pytanie
Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

ogólnie zapraszam wszystkich do nocnych rozmów urodowych. :ziober2:

(filmik jeżeli kogoś zainteresuje mogę podać nie podawałam tutaj bo lubicie patrzeć na obrazki z tego co wiem :D)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 stycznia 2011
Zadziora
Zadziora: A balsamy używasz do ciała?

Nie :D.
No chyba, że znów jest lato, a ja spalona Słońcem:D, którego jednak unikam jak mogę, ale wiadomo nie da się całkowicie ominąc opalenia, zwłaszcza jak się jest takim stworem jak ja, który kocha jeziora i morza :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: No ja też nigdy nie miałam ale tonik mam. ale twarzy to codzien nie kremuję

:).
Tonik też mam, stoi na półce któryś rok, i pewnie sie już przeterminował:ziober2:.
O i żeby nie było cerę mam normalną, nie ma żadnych skłonności do przetłuszczania się :).
:ziober2:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: O i żeby nie było cerę mam normalną, nie ma żadnych skłonności do przetłuszczania się :).

wierzę :D
Zadziora
Zadziora
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie :D. No chyba, że znów jest lato, a ja spalona Słońcem:D, którego jednak unikam jak mogę, ale wiadomo nie da się całkowicie ominąc opalenia, zwłaszcza jak się jest takim stworem jak ja, który kocha jeziora i morza :D.

To jeden wydatek odchodzi :mrgreen:
uciekam paaa;))
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wierzę :D

Ale tak sobie myślę, że powinnam niedługo zainwestować w jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy, lata lecą, a ja sporo palę. Nie chciałabym wyglądać starzej niż moja metryka pokazuje:mrgreen:.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 stycznia 2011
Zadziora
Zadziora: To jeden wydatek odchodzi

Zamiast na kosmetyki to wydaje na fajki i alkohol:ninja:.

Zadziora
Zadziora: uciekam paaa;))

:bye:;*.
:ziober2:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Ale tak sobie myślę, że powinnam niedługo zainwestować w jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy, lata lecą, a ja sporo palę.

Jeden lepszy krem niżeli 5 i się zastanawiasz którego dnia który użyć. :and:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeden lepszy krem niżeli 5 i się zastanawiasz którego dnia który użyć.

Racja:D.
Nigdy nie zrozumiem nadmiaru kosmetyków u kobiety:D.
Toż to strata kasy, i czasu w momencie zastanawiania się, jak napisałaś :D.
:ziober2:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Nigdy nie zrozumiem nadmiaru kosmetyków u kobiety:D.


Jednego czego sobie nie odmówie to błyszczyków :and:
Ostatnio wywaliłam już z 2 przeterminowane.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednego czego sobie nie odmówie to błyszczyków Ostatnio wywaliłam już z 2 przeterminowane.

Doskonale Cię rozumiem :D.
Kiedyś też namiętnie je kupowałam, rzuciłam ten nałóg :).

Uciekam, milej nocy :).
:ziober2:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena:

W takim razie ja też ide :D
Pozdrawiam.
Do jutra.
Na jutro też coś wymyślę :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W Polsce ponoć solaria już upadają .. ale nadal widzę wyjarane laski.

watpie zeby solaria upadly :)

Konto usunięte
Konto usunięte: o matko używasz tego wszystkiego?

no tak :)
oczywiscie nie na raz, ale mam z 6 roznych masel do ciala na przyklad, bo maja rozne zapachy :P i tak z wieloma kosmetykami :) wtedy mam wybor, w zaleznosci od mojego humoru :

Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty chyba jak masz np. kosmetyki do włosów to nie kładziesz ich wszystkich na raz XD

no myje glowe szamponem, nakladam odzywke badz maske, na mokre nakladam serum do wlosow, pozniej susze, a mam suszarke z odzywkami od razu, a podczas suszenia spryskuje jeszcze sprayem termoochronnym, albo jak nie susze wlosow suszarka to spryskuje je, jak mi juz lekko wyschna, no i pozniej jak sa suche, to w zaleznosci co z nimi robie uzywam lakierow, zeli, nablyszczaczy itp...
wiec w sumie na raz uzywam wielu rzeczy, ale oczywiscie nie wszystkich, ktore mam :)
folkemon
folkemon
  30 stycznia 2011

Azjatka, wiadomo. Dziwni ludzie.

Zadziora
Zadziora
  30 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Zamiast na kosmetyki to wydaje na fajki i alkohol.

Naturalny balsam do ciała :lol:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  30 stycznia 2011

nocna toaleta-2k
kupa i kąpiel

SoDope
SoDope
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak z wieloma kosmetykami :) wtedy mam wybor, w zaleznosci od mojego humoru :

No i to mi chodzi.
A nie że masz 10 masełek do ciała i uwaga.
1 ręcę smarujesz masłem kakaowym
2 - brzuch waniliowym
3 - łydki morelowym
4 - tyłek truskawkowym
5 - biodra brzoskwiniowym
i ten ... tego powtarzasz to w dzień w dzień. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.