SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)
Przygotowywałam się do tego tematu bardzo ale to bardzo długo.
Same robienie screenów zajęło mi prawie 30 minut. (wiadomo wycięcie pogrupowanie ich w osobne numerki)
Mam nadzieje, że to o czym chcę dzisiaj poruszyć będzie dobrym tematem do owocnej dyskusji :D.

Od jakiegoś roku oglądam przeróżne kanały na YouTube - głównie te urodowe.
Robię to oczywiście w celach poznania opini innych dziewczyn na dany produkt lub też dowiedzieć się o jakiś nowinkach w kosmetyce.

Parę dni temu natrafiłam na kanał pewnej 'dziewczyny'. Na swoim kanale oczywiście zamieszcza haule zakupowe (gdzie pojawiają się głównie kosmetyki z wyższej półki [Chanel,Bobby Brown,Dior,Lancome,Shiseido]), jak i co mnie zdziwiło masaż antystarzeniowy. Ukazywanie ludziom jak dba się o cere przynajmniej w Polsce zrobiło się dość 'modne' - sama się zastanawiałam czy nie stworzyć takiego kanału.

Oglądam filmiki dziewczyny i natrafiłam na 'Nocną Toaletkę' - czyli jak zmywa makijaż.
I teraz pozwólcie że przedstawie 'rysunkowo' jak to u Niej mniejwiecej wygląda.












Tak wygląda jej nocna toaletka... O_o
Słyszałam, że dziewczyna ma totalnie bzika na punkcie starzenia,antyoksydantów.
Np. zanim rano chociażby podniesie rolety - musi mieć nałożony krem z filtrem.
Czasami zastanawiam się czy to nie jest już choroba ..

Ze wzgledów kosmetycznych rozumiem demakijaż,tonizację oraz krem pod oczy/krem na noc na całą twarz. W zupełności te 4 kroki wystarczą by cera była dobrze pielęgnowana i miała promienny wygląd.

Pytania
Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?
Filmik dotyczący ww. sytuacji trwa ok 8 minut - jest w przyśpieszonym tempie czyli zapewne zajmuje jej to okolo 30 minut .. tak mi się wydaje wiadomo(przynajmniej mi) śpieszy się ze zmyciem makijażu czy też jakiekolwiek brudu z twarzy po całym dniu byle szybko położyć się spać bo jest już się zmęczonym.

Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej? :and:

I milsze pytanie
Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

ogólnie zapraszam wszystkich do nocnych rozmów urodowych. :ziober2:

(filmik jeżeli kogoś zainteresuje mogę podać nie podawałam tutaj bo lubicie patrzeć na obrazki z tego co wiem :D)
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i teraz zagadka - jak sądzisz ILE ONA MA LAT ?
Maksymalnie ma 25lat. :tak: W porywach 26.

Konto usunięte
Konto usunięte: w podpunktach np. żel,mleczko,tonik, krem i bajka siusiu i spać
:crylol: Rpzyebałaś mnie końcówką. :crylol:
1). Wchodzę do łazienki. :ninja:
2). Wychodzę... :ninja:
a teraz poważnie. :mrgreen:
1). Zmywam mleczkiem do demakijażu całą twarz, a na końcu oczy.
2). Potem przecieram tonikiem
3). Myję twarz żelem.
4). patrz punkt 2.
5). W weekendy - maseczka pomidorowa(lub z grejpfruta albo miodowa) - Oriflame:

6). Co logiczne zmywam maseczkę.
7). Patrz punkt 2. i 4. :tak:
8). I krem na noc.
9). film/książka/komp.
10). a teraz idę, bo zaśpię na egzamin z prawoznawstwa, na który i tak nic nie umiem, bo przeczytać 250stron cytowanej słowo w słowo książki to za duże wyzwanie. :tak:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale to tylko moje przypuszczenia, specem nie jestem :)

no a teraz specjalnie dla Ciebie adres filmiku :D

http://www.youtube.com/watch?v=SS5nuzZmFJI

:D
animka
animka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

jeśli chodzi o twarz to żel z loreala, tonik nawilżający, triacneal i czasem cynkowa, ale rzadko.
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi: maseczka pomidorowa

ta maseczka chyba już katalogowo nie istnieje albo jak jej dawno nie widziałam :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no a teraz specjalnie dla Ciebie adres filmiku :D http://www.youtube.com/watch?v=SS5nuzZmFJI :D

dzieki, wezme sobie zabookmarkuje (nie wiem jak to po polskiemu) i poogladam pozniej :mrgreen:
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta maseczka chyba już katalogowo nie istnieje albo jak jej dawno nie widziałam
Po znajomości dostaniesz wszystko. :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011

Zmykam spac :-)

milej dyskusji ;d

SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Po znajomości dostaniesz wszystko.

Ewentualnie kupie pomidora za 7,90 zmiele go jak jak kawe i nałoże.
W końcu uciekajcie 'rodniki' z mojej skóry XD
animka
animka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zabookmarkuje (nie wiem jak to po polskiemu)

subskrybcja :ziober2:
razotka
razotka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (gdzie pojawiają się głównie kosmetyki z wyższej półki [Chanel,Bobby Brown,Dior,Lancome,Shiseido])

ciekawe skąd bierze na nie kase :woot:
o ile mnie pamięć nie myli to własnie ona ma filmik o tym jak zrobić sobie oczy podobne do Lady Gagi z teledysku "Bad romance" :D

Mnie przeraża już sam ten przyrząd, którym coś tam sobie ona robi :D Jak dla mnie jest zbyt młoda aby stosować sobie kurację antystarzeniową bo jej skóra nawet nie dojrzała do tego by pokazywać jakiekolwiek, chociażby najmniejsze oznaki starzenia. I zgadzam się, że to dziewczyna ma chyba jakąś obsesję na tym punkcie.
W skład mojego demakijażu wchodzi płyn miceralny, mydło i woda. Czasami mleczko zamiast płynu stosuję. Raz na tydzien peeleng stosuje i wtedy tylko krem nawilżający dodaję. W życiu by mi się nie chciało stosować tylu kosmetyków :P chociaż jeśli chodzi o robienie makijażu to raczej by mi aż tak nie przeszkadzało a to dlatego, że lubię mieć dośc naturalny makijaż i bardzo starannie zrobiony :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
animka
animka: subskrybcja

nie, nie, ja ja sobie dodalam do linkow w firefoxie, nie na youtube, to sie tutaj jakos inaczej nazywa :woot: wiem ze inaczej, bo uzywalam tego na laptopie mojej mamy i ona miala to jakos po polsku wszystko, z tym ze nie pamietam dokladnie jak to sie zwalo :woot:
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie kupie pomidora za 7,90 zmiele go jak jak kawe i nałoże. W końcu uciekajcie 'rodniki' z mojej skóry XD
Ja lubię marchewkę ścierać i sobie nakładać, ale trzeba leżeć 30minut-45minut, jak kłoda - to ponad moje siły. :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe skąd bierze na nie kase

to jest biznes - one dostaja te kosmetyki za darmo, zeby je promowac.
wiem, bo corka szefa mojego faceta tez robi takie filmiki na youtube i ona dostaje wlasnie za darmo wiele kosmetykow do nich.

Konto usunięte
Konto usunięte: o ile mnie pamięć nie myli to własnie ona ma filmik o tym jak zrobić sobie oczy podobne do Lady Gagi z teledysku "Bad romance" :D

to nie ona, tamta to michelle phan byla :)
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie, ja ja sobie dodalam do linkow w firefoxie, nie na youtube, to sie tutaj jakos inaczej nazywa wiem ze inaczej, bo uzywalam tego na laptopie mojej mamy i ona miala to jakos po polsku wszystko, z tym ze nie pamietam dokladnie jak to sie zwalo
Dodanie do zakładek? :ziober2:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o ile mnie pamięć nie myli to własnie ona ma filmik o tym jak zrobić sobie oczy podobne do Lady Gagi z teledysku "Bad romance" :D

to są chyba jakieś soczewki nie jestem pewna czy to ona zaraz ją prześledze :O
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.