Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?
W ogóle używałyście taki eyeliner ?
Lepszy niż tradycyjny ?

angelika28071991
angelika28071991
  4 stycznia 2011

Idę:) Pa wszystkim:bye:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie będziesz mi mówiła co mam robić:)


wypadaloby jednak nauczyc sie czytac ze zrozumieniem :) nigdzie nie napisalam ci co masz robic.

Konto usunięte
Konto usunięte: w porównaniu z Tobą na pewno


:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry za szczerość


skad ty sie wzielas ze za"szczerosc" przepraszasz? :szok:

z reszta z toba tez nie widze sensu rozmowy, dwie wielkie specjalistki :lol:

zegnam :bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brawo.. wreszcie powiedziałas coś z sensem:)


:crylol: :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: w porównaniu z Tobą na pewno. sorry za szczerość


już wiadomo, co ją boli i czemu ciągle się czepia :lol:

:zakochany:
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wkleić obrazek to nie jest pojęcie, to każdy potrafi :

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty masz największe, bo wpisałeś w google hasło 'eye liner w żelu' wyskoczyło 10 tys wyników i myślisz, że jesteś mądry? pff


Zatem prowadzisz TROLLOWANIE,bo obrazka w poscie #2 nie wziełaś z zaprzeproszeniem z notatnika,a z kategori google imgaes.
Taki sposób wypowiedzi utrudnia autorowi wątku w pozyskaniu informacji oraz obniża poziom merytoryczny forum.

Temat jest jasno określony.Nie zawiera w nim stwierdzenia "JAK NIE WIECIE TO SOBIE URZADZCIE FLAME".Tyczy to się wielu userów,jak i moderatorów z róznych działów fotka forum.Całość dzisiaj przedstawie zarządowi.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011

skoro nie jestem specjalistką, to mnie nie pytaj jak zrobić jakiś makijaż :and: tylko zapytaj kogoś, kto się zna.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Zatem prowadzisz TROLLOWANIE,bo obrazka w poscie #2 nie wziełaś z zaprzeproszeniem z notatnika,a z kategori google imgaes. Taki sposób wypowiedzi utrudnia autorowi wątku w pozyskaniu informacji oraz obniża poziom merytoryczny forum.


Ja wkleiłam zdjęcie czego ja używam, i napisałam jakie ma zalety.

A Twoje zdjęcie co miało na celu oprócz tego, że dopisałeś, że ma czarny kolor? To widać gołym okiem, sama se miała domyśleć o wadach i minusach?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Całość dzisiaj przedstawie zarządowi.


przypomina mi sie stwierdzenie z dziecinstwa, kiedy miało sie 7 lat..

'BO POWIEM MAMIE!!!'

:crylol:
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wkleiłam zdjęcie czego ja używam, i napisałam jakie ma zalety.

równie dobrze mogłaś napisać "niestety nie znam odp. ale przesyłam przepis na placki..."
Daruj sobie już wywody,bo nie od dziś wiadomo że siejesz bezsensowne posty.
:ziew:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: równie dobrze mogłaś napisać "niestety nie znam odp. ale przesyłam przepis na placki..." Daruj sobie już wywody,bo nie od dziś wiadomo że siejesz bezsensowne posty.


tak jak i Ty, znawca eyelinera w żelu, myśli, że to tusz do rzęs... :and:
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przypomina mi sie stwierdzenie z dziecinstwa, kiedy miało sie 7 lat.. 'BO POWIEM MAMIE!!!'

nasuwam mi się stwierdzenie;
Wczoraj tanczyłam w klatce i się upiłam wodka z tigerem,dlatego dzisiaj poszerze głupote na forum.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: nasuwam mi się stwierdzenie; Wczoraj tanczyłam w klatce i się upiłam wodka z tigerem,dlatego dzisiaj poszerze głupote na forum.


nie wiem skąd się nasuwa, ale widać, że masz bujną wyobraźnię ;-) lepiej wracaj do swoich stópek :*
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak i Ty, znawca eyelinera w żelu, myśli, że to tusz do rzęs...

w wiekszości wypadków przenośny produkt ma znacznie inne kształty aniżeli przedstawiony.
Jest! teraz to będziesz miała temat na 5stron pisania glupot.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: w wiekszości wypadków przenośny produkt ma znacznie inne kształty aniżeli przedstawiony.


skoro już koniecznie chciałeś pouczać innych o ich pojęciu (a raczej jego braku, a jakże!) to mogłeś chociaż się dowiedzieć, o czym będziesz pisał i co przedstawisz na zdjęciu ;-) a potem możesz pouczać innych!

luk7
luk7: Jest! teraz to będziesz miała temat na 5stron pisania glupot.

Jak narazie to Ty piszesz głupoty, na brak argumentu piszesz o mnie w sposób obraźliwy:

luk7
luk7: Wczoraj tanczyłam w klatce i się upiłam wodka z tigerem,dlatego dzisiaj poszerze głupote na forum.


Nie znasz mnie, nie wiesz o mnie nic oprócz tego, że jestem tancerką. Ale jak się nie ma argumentu, to coś trzeba napisać. :lol:
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem skąd się nasuwa, ale widać, że masz bujną wyobraźnię ;-) lepiej wracaj do swoich stópek :*

Zapewne z tego że wielokrotnie w swoich tematach tworzyłaś offtopic i wylewałaś swoje złote myśli związane mały ambitnym i kreatywnym aspektem tanczenia w tandetnych dyskotekach.

Jak nie wiesz co odpisać to zamiast głupot,schowaj sie do toalety :ziew:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: związane mały ambitnym i kreatywnym aspektem tanczenia w tandetnych dyskotekach.


Nie wiem, czy kiedykolwiek byłeś w klubach w których tańczyłam, ale raczej nie;-) Katowicka Pomarańcza, Bielska Pomarańcza - najmodniejsze kluby na Śląsku. Reszty nie chce mi się wymieniać.
Chyba bardzo Cię boli, że ktoś może być tancerką. Wolę być tancerką (pomijając temat, że nie każda dziewczyna może nią być) niż stać przy drodze i puszczać się za 50 zł :-) dla mnie raczej to jest mało ambitne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.