Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?
W ogóle używałyście taki eyeliner ?
Lepszy niż tradycyjny ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7:


ZRESZTĄ DLACZEGO CZEPIASZ SIE MOJEGO PRYWATNEGO ŻYCIA?

Ja odniosłam się do Twojego postu na forum, a TY NAJWIDOCZNIEJ NIE MASZ DO CZEGO, WIĘC MUSISZ PISAĆ O MOIM PRYWATNYM ZYCIU BO BRAK CI ARGUMENTÓW, i na tym zakończę.
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro już koniecznie chciałeś pouczać innych o ich pojęciu (a raczej jego braku, a jakże!) to mogłeś chociaż się dowiedzieć, o czym będziesz pisał i co przedstawisz na zdjęciu ;-) a potem możesz pouczać innych!

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak narazie to Ty piszesz głupoty, na brak argumentu piszesz o mnie w sposób obraźliwy:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znasz mnie, nie wiesz o mnie nic oprócz tego, że jestem tancerką. Ale jak się nie ma argumentu, to coś trzeba napisać.

Ulala,podejrzewam że jednak to nie był tiger,a sok pomaranczowy.
W #1 poscie zamieściłaś wizualizacje która może zmylić kolejne osoby chcące się wypowiedzieć,bądz w pożniejszym czasie przeczytać opinie.
Mój post był uzupełnieniem tematu autora,gdyż jak dobrze wiadomo temat powinien zawierać opis,bądz wizualizacje produktu.

Pragne zaznaczyć iż post autorstwa BreakMyFall18 zawierał tresc negujace rownouprawnienie userow fotka.pl
folkemon
folkemon
  4 stycznia 2011

a ja luka też nie lubię

Jasmina
Jasmina: Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?

z węgla okinawskiego
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Pragne zaznaczyć iż post autorstwa BreakMyFall18 zawierał tresc negujace rownouprawnienie userow fotka.pl


Nie neguję niczyich uprawnień! Mam prawo wyrazić swoje zdanie, pouczyłeś mnie, że nie mam pojęcia a sam nie masz, wkleiłeś tylko obrazek.

Nikogo nie wprowadziłam w błąd, nie napisałam, że używam eyelinera w żelu, tylko tradycyjnego i pokazałam zdjęcie jakiego dokładnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja luka też nie lubię

Nie dziwię się :and:
folkemon
folkemon
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dziwię się

Ciebie też nie polubię, ale jesteś ziomalką, więc postaram się.
i63
i63
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bielska Pomarańcza

Tam to te tańce, jak na barze w Klimacie?
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, czy kiedykolwiek byłeś w klubach w których tańczyłam, ale raczej nie;-) Katowicka Pomarańcza, Bielska Pomarańcza - najmodniejsze kluby na Śląsku. Reszty nie chce mi się wymieniać.

Niestety nie miałem wątpliwej przyjemności przebywania w klubach lubianych przez mniejszosc radową -Ślązacy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę być tancerką (pomijając temat, że nie każda dziewczyna może nią być) niż stać przy drodze i puszczać się za 50 zł

Bo innych zawodów ze stawką 50zł/h nie ma z wykształceniem licealnym.
:ziew:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Bo innych zawodów ze stawką 50zł/h nie ma z wykształceniem licealnym.


Tak się składa, że aktualnie robię średnie i jestem fryzjerką ;-)

I NIE ZYCZĘ SOBIE ABYŚ KOMENTOWAŁ MOJE ŻYCIE PRYWATNE I PISAŁ GŁUPOTY JAK POWYŻEJ. I oceniał, czy to co robię jest ambitne czy nie, ani stwierdzen tym podobnych! Zrobię z tym porządek!
Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  4 stycznia 2011
luk7
luk7:

Dokladnie , przeginasz.
popatrz i zajmij sie swoim zyciem , a nie kogos.

:-**** :zakochany:
:calusek:

luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I NIE ZYCZĘ SOBIE ABYŚ KOMENTOWAŁ MOJE ŻYCIE PRYWATNE I PISAŁ GŁUPOTY JAK POWYŻEJ

Widze że posiadasz problemy na poziomie psychologiczny.
Proponuje poprzebywać z realnymi osobami i to im mówić czym się zajmujesz.
Zamiast to robić w każdym możliwym temacie na fotka.pl

Dodatkowo zaczepiasz innych użytkowników,tworzysz flame itp.
Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  4 stycznia 2011
luk7
luk7:

Wlasnie ty to robisz ;-]

:-**** :zakochany:
:calusek:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Dodatkowo zaczepiasz innych użytkowników,tworzysz flame itp.


Przypominam, kto dzisiaj zaczął 'wy to macie pojęcie' a następnie napisała do mnie Agoosia a potem dołączyła Massacre. ja do nikogo nie pisałam, odniosłam się do Twojej wypowiedzi.

To, że napisałam w jednym wątku o klubach nocnych, ze jestem tancerką, nie znaczy, ze masz prawo bezczelnie to komentowac i oceniac, czy jest to ambitne zajęcie czy nie!
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypominam, kto dzisiaj zaczął 'wy to macie pojęcie' a następnie napisała do mnie Agoosia a potem dołączyła Massacre. ja do nikogo nie pisałam, odniosłam się do Twojej wypowiedzi.


Niestety,ale pierwszymi postawi nie zawierającej zadnej treści z tematem były własnie twoje.

Konto usunięte
Konto usunięte: a właściwie to nie pisz do mnie ;-) nie wiem po co to robisz, kiedy odpisujesz na moje posty to ja nie mam z tego żadnej nowej wiedzy, bo nic mądrego nie piszesz, więc daruj sobie i ignorujmy się :-)


Konto usunięte
Konto usunięte: on mi nie pokazał, tylko napisał, że nie mam pojęcia. ale wymyślił, chyba napisałam sama, że nie wiem co to jest ;] i skoncz do mnie pisac :-) i odpisywac na moje posty do innych uzytkownikow
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011

Odpisałam na zaczepkę i chciałam zakonczyc dyskusję, nie widac?

folkemon
folkemon
  4 stycznia 2011

bany przybywajcie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.