Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?
W ogóle używałyście taki eyeliner ?
Lepszy niż tradycyjny ?

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się tego dokładnie używa? Chyba jednak lepszy w tej kwestii jest standardowy eyeliner.

no musisz miec do tego specjalny pedzelek i tym pedzelkiem go nakladasz, tak jak normalny eyeliner :)
no standardowy jest lepszy :tak:

Jasmina
Jasmina: Witam :)

w ogole chcialam sie spytac - pisalas ostatnio ze dostalas khol z guerlaina (mam nadzieje ze to dobrze napisalam) - jego uzywa sie tak samo jak eyelinera??
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja napisałam do niego żartem, że on ma pojęcie a wpisał hasło w google, a Ty mi pojechałaś, że jestem mało inteligentna czy jakos tak, nie chce mi sie szukac.

i myslisz ze odpisalabym cokolwiek innego do kogokolwiek innego w takiej sytuacji.
angelika28071991
angelika28071991
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko ignoruj moje wypowiedzi, bo jestes niekonsekwentna

Bądź mądrzejsza i olej bo szkoda pisać.. :tak:
zazdrosne ci.py i tyle:)
Papa
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i myslisz ze odpisalabym cokolwiek innego do kogokolwiek innego w takiej sytuacji.


Po prostu widzę, że NEGUJESZ dosłownie wszystko co napiszę. Starasz się udowodnic, ze nie mam racji, ze to co mowie to nie jest prawda i często robisz to w mało kulturalny sposób, moze Ty myslisz ze nie, ale obrazasz mnie bardzo często. I nie wiem czym sobie zasluzylam? :woot: A moze mamy podobne charaktery, ze tak sie dzieje, obie uparte. Nie wiem :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz potrafisz porównać mnie do 'gówna',


gdzie cie tak porownalam? pisalam nie do ciebie a do agoosi wiec nie nadinterpretuj prosze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: bo jestes niekonsekwentna


to sie nazywa neutralnosc i posiadanie wlasnego zdania. czasem ktos powie cos madrego, nie oznacza to automatycznie ze wiecznie bedzie madre rzeczy prawil. i tak samo, jak ktos palnie cos glupiego nie oznacza, ze jest idiota :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: gdzie cie tak porownalam? pisalam nie do ciebie a do agoosi wiec nie nadinterpretuj prosze :)


Pisałaś nie rusz gówna póki nie śmierdzi i pisałaś to w związku ze mną, że gdyby do mnie nie napisała to by nie było dyskusji ;-) i nie wykręcaj się teraz, bo nie ma sensu cisnąć na kogoś a potem mówić, że nie ;]
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bądź mądrzejsza i olej bo szkoda pisać..


mialas juz isc niby... :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: zazdrosne ci.py i tyle:)


och tak, jestesmy sfrustrowane, nedzne, glupie i brzydkie. a ona jest taka och ach, ze zazdroscimy jej wszystkiego :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

machu221
machu221
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


massacre
massacre:


nie drapać się :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu widzę, że NEGUJESZ dosłownie wszystko co napiszę. Starasz się udowodnic, ze nie mam racji, ze to co mowie to nie jest prawda i często robisz to w mało kulturalny sposób, moze Ty myslisz ze nie, ale obrazasz mnie bardzo często.

przezywasz troche - temat o futrach i powiedzmy ze ten tez zaliczasz do obrazy - to tylko 2 tematy w ktorych cie moglam obrazic, bo wczesniej sobie nic takigo nie przypominam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: och tak, jestesmy sfrustrowane, nedzne, glupie i brzydkie. a ona jest taka och ach, ze zazdroscimy jej wszystkiego


moze i ona zauwazyla, jak WY DWIE zawsze się do mnie odnosicie ;-) a najmilej jest mi wtedy, kiedy prowadzicie na moj temat dyskusje tak, jakby mnie tu wcale nie bylo ;-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i pisałaś to w związku ze mną


i tak samo jak doradzilam agoosi, teraz JA przestane pisac, bo kazdy kolejny moj post bedzie sie wiazal z podwojna dawka belkotu z twojej strony

:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przezywasz troche


nie przezywam, ale nie pozwolę sobie na zniewage ;-) jak masz ciągle na mnie cisnąć, to najlepiej w ogole do mnie nie pisz i nie wypowiadaj się na temat tego, co napisałam ;-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011

w ogole to tak jak powiedzialam, ide :bye:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: i tak samo jak doradzilam agoosi, teraz JA przestane pisac, bo kazdy kolejny moj post bedzie sie wiazal z podwojna dawka belkotu z twojej strony


no pisałaś, pisałaś ;-) bardzo fajnym porównaniem, widac tylko na tyle Cie stac ;-)

:fakju: zegnam.
angelika28071991
angelika28071991
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: mialas juz isc niby..

nie będziesz mi mówiła co mam robić:)

massacre
massacre: och tak, jestesmy sfrustrowane, nedzne, glupie i brzydkie.

brawo.. wreszcie powiedziałas coś z sensem:)

massacre
massacre: a ona jest taka och ach

w porównaniu z Tobą na pewno. sorry za szczerość:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: moze i ona zauwazyla,

inaczej bym nic nie napisała... ale jak ktos się ciągle dopi.e.dala bez przyczyny to sorry ale sam się prosi o komentarz:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.