Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?
W ogóle używałyście taki eyeliner ?
Lepszy niż tradycyjny ?

luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znajdz posta w ktorym pisalam ze jest to malo ambitne i ze tancze w tandetnych klubach na śląsku, gdzie mieszkają ślązacy mniejszosc narodowa.

Nie mam ochoty przeglądać każdego tematu działu moda i uroda.
Jakbyś się nie domyśliła to ze swojej strony wyraziłem zdaniem co do tacznenia w klubach. Natomiast iż katowice,bielsko biała znajdują sie na sląsku to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Jakbyś się nie domyśliła to ze swojej strony wyraziłem zdaniem co do tacznenia w klubach.


Nie skomentowałeś moje prywatne życie, to czym się zajmuję w sposób obrazliwy, nie od tego jest forum.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7:


Konto usunięte
Konto usunięte: może polubię luka bo ładną szyderę pociska


nawet inni zauwazyli, ze nie wyrazasz swojego zdania tylko mnie obrazasz ;-)
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie skomentowałeś moje prywatne życie, to czym się zajmuję w sposób obrazliwy, nie od tego jest forum.

Skomentowałem publicznie to co ty (publiczna osoba) napisałaś o swoim publiczny zajęciu. No chyba że chcesz mi powiedzieć że praca w klubie przy ~500osobach to czynność prywatna.Nawet jeśli tak jest,to nie powinno mieć miejsce współchwalanie się o zakresie tejże pracy na plaformie publicznej(forum dyskusyjne) oraz dawania i godzenie się na możliwość komentowania przez inne osoby.

To tak jak napisać na głównej stronie onetu wywiadu upublicznianiem prywatnych aspektów życia,a zarazem wymagania od czytelników aby nie mieli o tym zdania(własne zdanie jest rownowazne z komentarzem pod artykułem)
luk7
luk7
  4 stycznia 2011

Dodatkowo chciałbym zaznaczyć iż cała sytuacja jest dla mnie dorzeczna.
Jest to ewidentny przykład jak osoba próbuje zburzyć całą wartość MERYTORYCZNĄ forum.
Zaniechuje dalszych wypowiedzi,bo dialog z taką osobą jak użytkownik BreakMyFall18 jest wspomnienie z cofaniem się w rozwoju oraz toku myślenia o ~2l at.

Żywię nadzieję iż temat zostanie przejrzany przez osobę kompetentną moderator/FP.

Jeśli okaże się iż racje ma agresorka oraz sprawczyni wszystkich zamieszań to chętnie pozostanę przy braku wypowiedzi się na tym forum z mojej strony.
BO GŁUPOTY NIE ZNOSZĘ.

machu221
machu221
  4 stycznia 2011

widzę że nie tylko ja mam wolne :lol:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Dodatkowo chciałbym zaznaczyć iż cała sytuacja jest dla mnie dorzeczna.

Chyba nie dorzeczna?

luk7
luk7: Jeśli okaże się iż racje ma agresorka oraz sprawczyni wszystkich zamieszań to chętnie pozostanę przy braku wypowiedzi się na tym forum z mojej strony


Ja też głopoty nie znoszę. Czasem piszesz takie głupoty, ze nie wiem o co Ci chodzi.

luk7
luk7: wymagania od czytelników aby nie mieli o tym zdania

Nikt Ci nie broni miec swojego zdania, co nie znaczy, ze mozesz mnie bezkarnie obrazac i oceniac moje zycie prywatne. ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011

a teraz zmykam do pracy, nie produkuj sie juz i skoncz mnie prowokowac

zegnam ;-)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: tworzysz flame


zgadzam sie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Lemka
Lemka
  4 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?

nie polecam inglota. poza tym takie eyelinery są bardzo niewygodne w aplikacji.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może polubię luka bo ładną szyderę pociska


to samo dostrzeglam, robi to w sposob bardzo wyrafinowany, elokwentny i kulturalny... sama bym chciala byc w ten sposob pocisnieta :D subtelnie ale dosadnie, z nutka dekadencji, jednak bez pokazywania wyzszosci... uwielbiam czytac jego posty i patrzec jak sprowadza swojego dyskutanta do poziomu dna, powolutku, poscik za postem :kv3:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

folkemon
folkemon
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: to samo dostrzeglam, robi to w sposob bardzo wyrafinowany, elokwentny i kulturalny... sama bym chciala byc w ten sposob pocisnieta :D subtelnie ale dosadnie, z nutka dekadencji, jednak bez pokazywania wyzszosci... uwielbiam czytac jego posty i patrzec jak sprowadza swojego dyskutanta do poziomu dna, powolutku, poscik za postem

ja to widzę trochę inaczej
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to widzę trochę inaczej


opowiedz mi jak to widzisz, interesuje mnie zdanie kolejnego czlowieka reprezentujacego wyzszy poziom intelektualny niz ogol tego forum :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

folkemon
folkemon
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: opowiedz mi jak to widzisz, interesuje mnie zdanie kolejnego czlowieka reprezentujacego wyzszy poziom intelektualny niz ogol tego forum :)

nie
Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011
Ale burdel :and: I niech ta chora dyskusja się już skończy.

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole chcialam sie spytac - pisalas ostatnio ze dostalas khol z guerlaina (mam nadzieje ze to dobrze napisalam) - jego uzywa sie tak samo jak eyelinera??

Nie, ten co mam akurat jest w formie proszku ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.