Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?
W ogóle używałyście taki eyeliner ?
Lepszy niż tradycyjny ?

luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?

luk7
luk7: czarny to numer 76


..dalej twierdz iż mój post nie miał żadnego znaczenia,:ziew:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: dalej twierdz iż mój post nie miał żadnego znaczenia


A gdzie napisałam, że nie miał?
Napisałam żartując, że 'Ty masz pojęcie a wkleiłeś obrazek z hasła wpisanego w google' po tym, jak napisałeś, że ja nie mam pojęcia o czym sama napisałam ;-)
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie napisałam, że nie miał? Napisałam żartując, że 'Ty masz pojęcie a wkleiłeś obrazek z hasła wpisanego w google' po tym, jak napisałeś, że ja nie mam pojęcia o czym sama napisałam ;-)


Żartować to można w formie prywatnej,bezpośrednie.
Natomiast na forum i w temacie z jasno okresloną tematyką NIE.

Zaczepiasz,drażnisz,ogłupiasz ludzi,a potem się dziwisz że ktoś przytacza treść postów sprzed kilku dni.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: luk7: czarny to numer 76


Wprowadziłeś autorkę tekstu w błąd! Każda firma kosmetyczna ma indywidualne oznaczenia i numery dla kolorów kosmetyków! Jeśli wybierze eyeliner z innej firmy o numerze 76 moze to byc kolor niebieski lub inny!!!
SIimak
SIimak
  4 stycznia 2011

Epicki temat

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Zaczepiasz,drażnisz,ogłupiasz ludzi,a potem się dziwisz że ktoś przytacza treść postów sprzed kilku dni.


Ty nie przytoczyłeś, tylko mnie obraziłeś i oceniałeś moje życie prywatne, wykształcenie, zajęcie oraz stan psychologiczny i wysłałam Twoje mądre stwierdzenia do 'zarządu' ;-)
Posty w stosunku do mojej osoby:

nasuwam mi się stwierdzenie;
Wczoraj tanczyłam w klatce i się upiłam wodka z tigerem,dlatego dzisiaj poszerze głupote na forum.

Zapewne z tego że wielokrotnie w swoich tematach tworzyłaś offtopic i wylewałaś swoje złote myśli związane mały ambitnym i kreatywnym aspektem tanczenia w tandetnych dyskotekach.

Jak nie wiesz co odpisać to zamiast głupot,schowaj sie do toalety

Ulala,podejrzewam że jednak to nie był tiger,a sok pomaranczowy.

Niestety nie miałem wątpliwej przyjemności przebywania w klubach lubianych przez mniejszosc radową -Ślązacy.

Bo innych zawodów ze stawką 50zł/h nie ma z wykształceniem licealnym.

Widze że posiadasz problemy na poziomie psychologiczny.
Proponuje poprzebywać z realnymi osobami i to im mówić czym się zajmujesz.

Nie dam się więcej prowokować, i nie będziesz mi mówił jakie mam prawa na forum, czy mogę żartować czy nie.

ŻEGNAM
folkemon
folkemon
  4 stycznia 2011
SIimak
SIimak: Epicki temat http://fmod.szatana.eu/emotki/trollface.gif

na cholerę Ci taki oślizły nick?
SIimak
SIimak
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na cholerę Ci taki oślizły nick?

Bo ktoś z hyde o nim marzył, a ja go uprzedziłem :D
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty nie przytoczyłeś, tylko mnie obraziłeś i oceniałeś moje życie prywatne, wykształcenie, zajęcie oraz stan psychologiczny i wysłałam Twoje mądre stwierdzenia do 'zarządu' ;-)

Wykorzystywanie nie pełnych wypowiedzi mojej osoby,są równoznaczne z oczernianiem oraz chęci zniesławienia mienia osobistego.

Pamietaj o formie wypowiedzi oraz darowania formatowania wyglądu czcionki - to w pewnym stopniu okresla poziom szacunku do danej osoby,tak samo jak duże litery.

Wystarczy wpisać w google Eyeliner 76
http://www.google.pl/search?um=1&hl=pl&q=eyeliner+76&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: Wykorzystywanie nie pełnych wypowiedzi mojej osoby,są równoznaczne z oczernianiem oraz chęci zniesławienia mienia osobistego.


Jak narazie to Ty mnie zniesławiłeś na publicznym forum, a ja Twoje wypowiedzi wysłałam do osób, które się tym zajmą.
folkemon
folkemon
  4 stycznia 2011
SIimak
SIimak: Bo ktoś z hyde o nim marzył, a ja go uprzedziłem :D

dobrze mu tak
SIimak
SIimak
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze mu tak

Teraz prosta procedura blokady konta i pożegna się z nim na zawsze.
Chyba że wyłoży odpowiednią sumę jako darowiznę jak nick.
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty nie przytoczyłeś, tylko mnie obraziłeś i oceniałeś moje życie prywatne

Bierny udział w życiu na forach dyskusyjnych jest równoznacznie za za zmianą statusu na osobę publiczną. Dlatego przytaczanie oraz odnoszenie się do wypowiedzi tejże osoby przez innych biernych członków for dyskusyjnych jest dozwolone.
Polecam zapoznać się ze kwestią prawą udziału w forach publicznych,blogach,czatach.
folkemon
folkemon
  4 stycznia 2011
SIimak
SIimak: Teraz prosta procedura blokady konta i pożegna się z nim na zawsze. Chyba że wyłoży odpowiednią sumę jako darowiznę jak nick.

jesteś chamski, jak przystało na mniejszość radową - Ślązak
SIimak
SIimak
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś chamski, jak przystało na mniejszość radową - Ślązak

Niemiec :zabawa:
Myślisz że Luk7 podrywa BreakMyFall18?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.