Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?
W ogóle używałyście taki eyeliner ?
Lepszy niż tradycyjny ?

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A po co mam szukać skoro nie interesuje mnie używanie eyelineru w żelu ;-) poza tym skoro nie mam o czymś pojęcia to nie będe się wymądrzać, bo nie o to chodzi aby wkleić zdjęcie i napisać 'wiesz, nie używałam tego ale ma bardzo dobre opinie i pewnie będzie dobry', to mija się z celem ;]

to po nim nie skacz, skoro napisalas ze nie wiesz i ci pokazal :ziew:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to po nim nie skacz, skoro napisalas ze nie wiesz i ci pokazal


on mi nie pokazał, tylko napisał, że nie mam pojęcia. ale wymyślił, chyba napisałam sama, że nie wiem co to jest ;] i skoncz do mnie pisac :-) i odpisywac na moje posty do innych uzytkownikow
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty masz największe,


Luk ma pojecie, wg mnie jedno z najwiekszych na forum MiU wiec nie sapaj do niego :fakju:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: on mi nie pokazał, tylko napisał, że nie mam pojęcia. ale wymyślił, chyba napisałam sama, że nie wiem co to jest ;] i skoncz do mnie pisac :-) i odpisywac na moje posty do innych uzytkownikow

:crylol:
napisal ze nie masz pojecia bo nie mialas, ale prawda w oczy kole :ziew:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: Luk ma pojecie, wg mnie jedno z najwiekszych na forum MiU wiec nie sapaj do niego


wkleić obrazek to nie jest pojęcie, to każdy potrafi :-)
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty masz największe, bo wpisałeś w google hasło 'eye liner w żelu' wyskoczyło 10 tys wyników i myślisz, że jesteś mądry? pff

Jestem świadom że posiadasz sporą fantazje wykraczającą nie tylko kwestie kosmetyków,ale na litość boską tusz do rzęś w żelu? :rotfl:

Zresztą sporo razy nudziłem się na sesjach kolezanek to powidziałem te wszystkie smary do aut :mrgreen::rotfl:
angelika28071991
angelika28071991
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: MiU wiec nie sapaj do niego

Jeśli nie zrozumieliście jej żartu to Wasz problem.. dla mnie to oczywite.. Ja nie widzę żeby mu pojechała... Trochę dystansu proponuję.
:fakju2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: napisal ze nie masz pojecia bo nie mialas, ale prawda w oczy kole


nie kole, ale nie będzie mnie pouczał ktoś, kto wkleja obrazki ;-) jakby używał i miał to w ręce, to ok :-) obrazek to ja sama mogłam wkleić :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy nie mają znajomych i innego życia po za tym forum :D


forum to tez znajomi :lol:
z reszta ja tu niektorych szczerze polubilam i pewnie w realu takze bym sie zaprzyjaznila
Konto usunięte
Konto usunięte: i to są przeważnie Ci co tak atakują nowych , tutaj czują się ważni a w realu boją się wyjść na klatkę żeby nie zostać skopanym :D


czytalam na hajdzie, wlasnie, najwieksza nagonka przed sylwkiem byla a w sylwka pili do monitora :and:
szkoda mi ich.... skopane dziecinstwo

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
luk7
luk7: tusz do rzęś w żelu


tylko ze to nie jest tusz, a eyeliner, i o tym wlasnie mowie ;*
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie kole, ale nie będzie mnie pouczał ktoś, kto wkleja obrazki ;-) jakby używał i miał to w ręce, to ok :-) obrazek to ja sama mogłam wkleić

no to nastepnym razem zamiast pisac, ze nie wiesz, to sprawdz na google i zamiast pisac ''nie wiem co to jest'' napisz ze nie uzywalas, wtedy nie bedziesz miec problemu, ze ktos ci bedzie probowal cos wyjasnic.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli nie zrozumieliście jej żartu to Wasz problem.. dla mnie to oczywite.. Ja nie widzę żeby mu pojechała... Trochę dystansu proponuję.


:-) olej temat.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to nastepnym razem zamiast pisac, ze nie wiesz, to sprawdz na google i zamiast pisac ''nie wiem co to jest'' napisz ze nie uzywalas, wtedy nie bedziesz miec problemu, ze ktos ci bedzie probowal cos wyjasnic.


luk7
luk7: Jestem świadom że posiadasz sporą fantazje wykraczającą nie tylko kwestie kosmetyków,ale na litość boską tusz do rzęś w żelu?


Tylko ze on nawet nie wie o czym mowa :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko ze on nawet nie wie o czym mowa :-)

moze nie wie, ale zdjecie z eyelinerem w zelu wrzucil dobre :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze nie wie, ale zdjecie z eyelinerem w zelu wrzucil dobre :P


kazdy to potrafi :-) ja moze nie mam pojęcia jaki to eyeliner w zelu, ale przynajmniej wiedzialam, ze chodzi o eyeliner a nie o tusz do rzęs.. :fakju:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.