Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Szukam intensywnie czarnego eyelinera w żelu, jaki możecie mi polecić ?
W ogóle używałyście taki eyeliner ?
Lepszy niż tradycyjny ?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wkleić obrazek to nie jest pojęcie, to każdy potrafi :-)


pisalam ogolnie, a nie o tym obrazku - czytaj uwaznie :)
i nadal uwazam, na podstawie CALOKSZTALTU jego wypowiedzi a nie obrazka eylinera w zelu - ze ma bardzo duze pojecie - rozumiemy sie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli nie zrozumieliście jej żartu to Wasz problem..


okej, moj makabrycznie ogromny problem. nie mam poczucia humoru i nie zrozumialam jej zartu :) wielki mi deal :And:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: eylinera w zelu - ze ma bardzo duze pojecie


ma, bardzo duze, zwlaszcza, ze mysli ze eyeliner to tusz w zelu ;-)
angelika28071991
angelika28071991
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -) olej temat.

taki mam zamiar.. padam na zajęcia:)
:bye:
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy to potrafi :-) ja moze nie mam pojęcia jaki to eyeliner w zelu, ale przynajmniej wiedzialam, ze chodzi o eyeliner a nie o tusz do rzęs..

to masz troche wieksza wiedze od luka :lol2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to nastepnym razem zamiast pisac, ze nie wiesz, to sprawdz na google i zamiast pisac ''nie wiem co to jest'' napisz ze nie uzywalas, wtedy nie bedziesz miec problemu, ze ktos ci bedzie probowal cos wyjasnic.


takie cos sie ignoruje :ziober2:
nie znasz powiedzenia "nie dotykaj gowna, bo bedzie bardziej smierdzialo"? czy jakos tak? :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

angelika28071991
angelika28071991
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: okej, moj makabrycznie ogromny problem. nie mam poczucia humoru i nie zrozumialam jej zartu :)

żałosna jesteś:tak: Ale jakoś Ci nie współczuję:ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to masz troche wieksza wiedze od luka


dobra, skonczmy dyskusje bo mija się z celem tego wątku, chyba, że na siłę chcesz mi 'pocisnąc' i obrazic, jak to robisz ciagle do tej pory? :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żałosna jesteś


zamkne sie w sobie :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, skonczmy dyskusje bo mija się z celem tego wątku, chyba, że na siłę chcesz mi 'pocisnąc' i obrazic, jak to robisz ciagle do tej pory?

jak na razie ci nie jezdze, pisze normalnie, jakbym pisala do kazdego w tej sytuacji :woot:

massacre
massacre: takie cos sie ignoruje nie znasz powiedzenia "nie dotykaj gowna, bo bedzie bardziej smierdzialo"? czy jakos tak?

wiem, wiem. ale i tak za chwile spadam z malym na spacer, wiec mi bez roznicy, czy zignoruje czy nie, bo i tak za 10 minut mnie tu nie bedzie :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: nie znasz powiedzenia "nie dotykaj gowna, bo bedzie bardziej smierdzialo"? czy jakos tak?


teraz potrafisz porównać mnie do 'gówna', ale jak pytałaś o makijaż, to jakoś nie byłaś taka mądra? skoro mnie nie lubisz to nie proś mnie następnym razem o pomoc ;-) tylko ignoruj moje wypowiedzi, bo jestes niekonsekwentna
Absentiaa
Absentiaa
  4 stycznia 2011


a tak btw do tematu to nie używałam :mrgreen:.Jak się tego dokładnie używa? Chyba jednak lepszy w tej kwestii jest standardowy eyeliner.
machu221
machu221
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poczułam to na własnej skórze teraz jest trochę lepiej :-)


no ja czasem jak wpadnę na hyde to spotykam się z tymi osobnikami :D
wakeup33
wakeup33
  4 stycznia 2011

1:35 słychać strzały

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na razie ci nie jezdze, pisze normalnie, jakbym pisala do kazdego w tej sytuacji


ja napisałam do niego żartem, że on ma pojęcie a wpisał hasło w google, a Ty mi pojechałaś, że jestem mało inteligentna czy jakos tak, nie chce mi sie szukac.
machu221
machu221
  4 stycznia 2011
massacre
massacre: czytalam na hajdzie, wlasnie, najwieksza nagonka przed sylwkiem byla a w sylwka pili do monitora szkoda mi ich.... skopane dziecinstwo


no niestety , w sumie też mam na osiedlu takiego zapuszczonego w komputer nigdy nie pił z nami nawet jednego piwa a ma 25 lat :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.