Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012 (pierwszy post)
Cześć!
Pamiętacie mnie jeszcze? :mrgreen:



Porozmawiajmy o... innych zastosowaniach kosmetyków itd. Czyli... jak wykorzystać kosmetyk w inny sposób, niż jest do tego przeznaczony! :)

1. Przychodzi Wam coś na myśl?

Np.

Róż do policzków i cień do powiek. Dla wielu osób bez znaczenia co to jest, policzki malują cieniem, powieki różem...
____

Podkład na usta. Bez malowania ich później pomadką. Koleżanka nakłada cień do powiek nawet na to :D

____

Możemy pogadać i o włosach :ssh: Oleje spożywcze, oliwki, kremy, balsamy (do ciała), żel pod prysznic zamiast szamponu itd.

____

Osobiście myję twarz takim oto specyfikiem:


Mimo że jest to uniwersalny płyn dla dzieci, skład ma rewelacyjny - łagodny, dość naturalny. Jest tani, więc stwierdzam, że się z nim nie rozstanę :D

_____

Golenie: moim zdaniem nie ma nic lepszego jak dać na nogi gęstą odżywkę do włosów zamiast jakichś pianek :) niektórzy stosują też szampon do włosów.

____

Co więcej... Skrobia ziemniaczana jako puder, spalona zapałka pod oczy, szminka jako róż :D ...

... cokolwiek, można wymieniać wiele.

2. Stosujecie któryś z w/w sposobów?

3. I oczywiście, inne propozycje?


Paula :)
mirra20
mirra20
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No trzeba przez jakiś czas po tym na pewno mocne filtry.

no właśnie, a mi to jakoś nie za bardzo na rękę:/
kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie

jakby co, to na kaczeńcowej (na węglinie) jest dobra i niedroga, przerobiłam już sporo i tą mogę polecić. ale teraz nie chodzę, nie mam czasu na to

Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie ową miksturę dostanę?

żel hialuronowy- biochemia urody (ja mam ten podwójny), maść z żyworódki- sklep zielarski. maść kładę na noc (z żelem).
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012
kedi
kedi: jakby co, to na kaczeńcowej (na węglinie) jest dobra i niedroga, przerobiłam już sporo i tą mogę polecić. ale teraz nie chodzę, nie mam czasu na to


ile bierze za oczyszczanie? :)
kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ile bierze za oczyszczanie? :)

http://www.lidiagabinet.pl/page17.php coś podrożało, bo ja jako student, płaciłam 70zł za oczyszczanie + peeling kawitacyjny. ale miła babka, nie wypytuje o życie prywatne tylko robi swoje (osobiście nie cierpię jak kosmetyczki próbują zagadywać). gabinet mały, ale świeczuszki, muzyka relaksacyjna, kobieta jest wykwalifikowana.
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012
kedi
kedi: http://www.lidiagabinet.pl/page17.php coś podrożało, bo ja jako student, płaciłam 70zł za oczyszczanie + peeling kawitacyjny. ale miła babka, nie wypytuje o życie prywatne tylko robi swoje (osobiście nie cierpię jak kosmetyczki próbują zagadywać). gabinet mały, ale świeczuszki, muzyka relaksacyjna, kobieta jest wykwalifikowana.


Dzięki, jak już zdobędę jakieś pieniądze (:smutny:) to pewnie się skuszę :)
kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki, jak już zdobędę jakieś pieniądze () to pewnie się skuszę :)

ostatnio jak byłam na oczyszczaniu na głebokiej to babka mi niedokładnie oczyściła i chciała naciągnąć na inne zabiegi. u mnie też teraz z forsą cienko, nie pracuję i żyję na łasce rodziców wyłącznie.
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012
kedi
kedi: ostatnio jak byłam na oczyszczaniu na głebokiej to babka mi niedokładnie oczyściła i chciała naciągnąć na inne zabiegi. u mnie też teraz z forsą cienko, nie pracuję i żyję na łasce rodziców wyłącznie.


Dokładnie, ja tak samo. Szlachta nie pracuje, ale kasy też nie ma :(
kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, ja tak samo. Szlachta nie pracuje, ale kasy też nie ma :(

hahaha dokładnie... ale przyjdą lepsze czasy, rzuciłam robotę bo chciałam trochę się polenić, od października idę na zaoczne + do pracy, więc kasa będzie ale czasu już nie. chociaż teraz tez czasu nie mam w sumie
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012
kedi
kedi: hahaha dokładnie... ale przyjdą lepsze czasy, rzuciłam robotę bo chciałam trochę się polenić, od października idę na zaoczne + do pracy, więc kasa będzie ale czasu już nie. chociaż teraz tez czasu nie mam w sumie


Zawsze coś za coś... Też postaram się o coś zaczepić w najbliższym czasie. :)
mirra20
mirra20
  7 maja 2012
kedi
kedi:

pytałam się Ciebie kiedys ale nie dostałam odpowiedzi w której z galerii w Lublinie pracowałaś??
kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pytałam się Ciebie kiedys ale nie dostałam odpowiedzi w której z galerii w Lublinie pracowałaś??

na lipowej :D
mirra20
mirra20
  7 maja 2012
kedi
kedi: na lipowej :D

i wszystko jasne, bo się zastanawiałam czy przypadkiem nie w tej co ja, ale jednak nie:)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 maja 2012
kedi
kedi: ja się wyprowadzam w czerwcu z Lublyna :( ale coś wymyślimy :D

no można :D a my możemy się w Wawie kiedy spotkać, bo tam dość regularnie się z Tutu widzę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam wolny pokój brata ale to 35km od Lublyna:P

już coś!:D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mirra20
mirra20
  7 maja 2012
Prinz
Prinz: bo tam dość regularnie się z Tutu widzę :)

a ja się z nią spiknąć nie mogę, zawsze coś nam przeszkodzi:/

Prinz
Prinz: już coś!:D

ale tylko do końca czerwca bo potem brat wraca:P
kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i wszystko jasne, bo się zastanawiałam czy przypadkiem nie w tej co ja, ale jednak nie:)

a Ty w której? bo się domyślam, ale pewności nie mam :) ja w tej galerii w dwóch miejscach pracowałam, ale wiadomo jaki tam jest ruch, więcej się w to nie wpakuje.

Prinz
Prinz: no można :D a my możemy się w Wawie kiedy spotkać, bo tam dość regularnie się z Tutu widzę :)

o no i spoko, ja w wawie niedługo będę na stałe więc nie widze problemu :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.