Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012 (pierwszy post)
Cześć!
Pamiętacie mnie jeszcze? :mrgreen:



Porozmawiajmy o... innych zastosowaniach kosmetyków itd. Czyli... jak wykorzystać kosmetyk w inny sposób, niż jest do tego przeznaczony! :)

1. Przychodzi Wam coś na myśl?

Np.

Róż do policzków i cień do powiek. Dla wielu osób bez znaczenia co to jest, policzki malują cieniem, powieki różem...
____

Podkład na usta. Bez malowania ich później pomadką. Koleżanka nakłada cień do powiek nawet na to :D

____

Możemy pogadać i o włosach :ssh: Oleje spożywcze, oliwki, kremy, balsamy (do ciała), żel pod prysznic zamiast szamponu itd.

____

Osobiście myję twarz takim oto specyfikiem:


Mimo że jest to uniwersalny płyn dla dzieci, skład ma rewelacyjny - łagodny, dość naturalny. Jest tani, więc stwierdzam, że się z nim nie rozstanę :D

_____

Golenie: moim zdaniem nie ma nic lepszego jak dać na nogi gęstą odżywkę do włosów zamiast jakichś pianek :) niektórzy stosują też szampon do włosów.

____

Co więcej... Skrobia ziemniaczana jako puder, spalona zapałka pod oczy, szminka jako róż :D ...

... cokolwiek, można wymieniać wiele.

2. Stosujecie któryś z w/w sposobów?

3. I oczywiście, inne propozycje?


Paula :)
SoDope
SoDope
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem za:D

no ja tym bardziej .. :D
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012
kedi
kedi: tak! ja kremów nie mogę, bo albo mnie zapychają, albo świecę się po nich okropnie, a to jest dla mnie idealnie, szybko się wchłania, jestem w 100% zadowolona. i nie podrażnia mojego wrażliwego ryja więc pełna satysfakcja.


Pomyślę nad nim, sama też nie używam kremów, obecnie żelu aloesowego:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 maja 2012
kedi
kedi: sporo tracisz, wsiadaj w pociąg i przyjeżdżaj, już my Cię tu odpowiednio przywitamy

a bede mial gdzie spac? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyślę nad nim, sama też nie używam kremów, obecnie żelu aloesowego:

no i jak? mi bardzo zależało, żeby zmniejszyć wydzielanie sebum i po tylu różnych testach i próbach w końcu się udało.
kedi
kedi
  7 maja 2012
Prinz
Prinz: a bede mial gdzie spac? :D

ja się wyprowadzam w czerwcu z Lublyna :( ale coś wymyślimy :D
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012

Pamiętam, że chwaliłaś Triacneal, jak się skończyła Twoja przygoda z nim?

kedi
kedi: no i jak? mi bardzo zależało, żeby zmniejszyć wydzielanie sebum i po tylu różnych testach i próbach w końcu się udało.


Nie narzekam, bo właśnie ładnie, szybko się wchłania, dobrze nawilża, nie zapycha i twarz się nie świeci :)
kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, że chwaliłaś Triacneal, jak się skończyła Twoja przygoda z nim?

oj, strasznie daaaawno to było. nie dokończyłam go, nie pamiętam za bardzo już dlaczego, pewnie nie przyniósł spektakularnych efektów :) nie wrył mi się w pamięć, więc pewnie był kiepski.
mirra20
mirra20
  7 maja 2012
Prinz
Prinz: a bede mial gdzie spac? :D

ja mam wolny pokój brata ale to 35km od Lublyna:P
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012
kedi
kedi: oj, strasznie daaaawno to było. nie dokończyłam go, nie pamiętam za bardzo już dlaczego, pewnie nie przyniósł spektakularnych efektów :) nie wrył mi się w pamięć, więc pewnie był kiepski.


ja też tubki nie dokończyłam, może i błąd :D
kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też tubki nie dokończyłam, może i błąd :D

pewno tak, ale ja to niecierpliwcem jestem XD
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012

Muszę iśc do kosmetyczki na oczyszczanie tego ryja, bo... :nie:

kedi
kedi
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę iśc do kosmetyczki na oczyszczanie tego ryja, bo...

masz jakąś sprawdzoną?
mirra20
mirra20
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę iśc do kosmetyczki na oczyszczanie tego ryja, bo...

też się wybieram ale teraz słońce opalanie itd więc się trochę boję
Paulinessa
Paulinessa
  7 maja 2012
kedi
kedi: masz jakąś sprawdzoną?


Niestety nie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: też się wybieram ale teraz słońce opalanie itd więc się trochę boję


No trzeba przez jakiś czas po tym na pewno mocne filtry.
madzia2143
madzia2143
  7 maja 2012
kedi
kedi: ej a tak w ogóle, poza tematem, to jak ktoś ma cerę mieszaną (jak ja ) i ma problem z błyszczeniem, polecam żel hialuronowy 2 razy dziennie, u mnie zdziałał cuda! mieszam go zazwyczaj na noc z maścią z żyworódki, na dzień z wodą i widzę super efekty, jeszcze nic nie było dla mnie tak dobre !

gdzie ową miksturę dostanę?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.