Basia
Basia
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

Sarna
Sarna
  12 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Polazłam specjalnie do kina na ten film, czekałam na niego długo i naprawdę jak dla mnie na 1 miejscu przez ostatnich kilka lat.
" Najlepszy"
https://www.youtube.com/watch?v=AX59MXzOfnM

Sarna
Sarna
  23 grudnia 2017

Rex co żeś oglądał ? wee.. zapodaj coś.. bo nie chce mi sie szukać na E-kino i CDA

Artmedia9
Posty: 33 (po ~121 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Artmedia9
  28 grudnia 2017

"December Heat", z 2008, polecam

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 grudnia 2017
Sarna
Sarna: Rex co żeś oglądał ? wee.. zapodaj coś.. bo nie chce mi sie szukać na E-kino i CDA

znajde czas to coś tam wypisze
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 grudnia 2017
Transformers: Ostatni Rycerz - papka dla gimbazy

Notatnik Śmierci - amerykańska wizja świetnej mangi, anime i całkiem udanego filmu z pod ręki japońców - ta wersja.... papaka dla gimby

Leatherface - kolejna odsłona "Teksańskiej masakry.." - j.w.. :P

Spider-Man: Homecoming - odświeżenie i odmłodzenie Spider-mana po dość przeciętnych Niesamowitych częściach, całkiem przyjemne - na minus mieszanie ponownie wątków z innych Marvelowskich produkcji ( Civil War ) - wole jednak odrębne historie

Dżungla - Harry Potter wybiera sie do Amazońskiej dzungli na przygodę i ją otrzymuję - ( oparte na faktach, do obejrzenia )

Gwiazdy - polski film, biografia piłkarza Jana Banasia - ujdzie + Karolina Szymczak d83ddc99

Kingsman: Złoty krąg - kontynuacja świetnej pierwszej części, ta słabsza ale daje rade na odstresowanie

Geostorm - katastroficzny - kolejny koniec świata przez pogodę - zmarnowany potencjał

Barry Seal: Król przemytu - bazujący na biografii tytułowego bohatera historia jednego z największych przemytników USA - fajny

Ghost in the Shell - zmarnowany potencjał sam film średni ale to może wina tego że nie przepadam za Scarlett

Dunkierka - Nolan pokazuję wojnę bez pokazywania wroga ( czyt. Niemców ) - ciekawa historia ratowania brytyjskich żołnierzy

Smakosz 3 - papka dla gimby :and:

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - strasznie mieszane uczucia, kilka scen po prostu niszczą film , inne zachwycają

Bright - kolejna nowość ze stajni Netflixa, Will Smith i świetny Joel Edgerton w historii o ludziach, elfach i orkach umieszczona w w czasach współczesnych. specyficzne kino ale całkiem fajne

Linia życia - nastawiałem się na ciekawy thriller z motywem śmierci klinicznej a otrzymałem przeciętne "kino grozy"

Pierwszy śnieg - ekranizacja kryminału Nesbø - spier.....one na maxa :and:

Liga sprawiedliwości - odpowiedz DC na Marvelowskich Avangersów, klimat tradycyjnie cięższy ale już bardziej ogarnięte niż w innych produkcjach - na minus - jak dla mnie dobór aktorów ( ale to kwestia przywiązania się do Batmana Burtona )

Blade Runner 2049 - kontynuacja Łowcy Androidów - dająca radę, świetne zdjęcia, muzyka i ponownie jak to z pierwszą częścią za inteligentne dla szarego widza

plus serial

Dark - polecam
...Ignorance is bliss...
Sarna
Sarna
  29 grudnia 2017

no jak ładnie..kochany Rexiod83dde1a

O5O
O5O
  5 stycznia 2018

Serial, "The end of the f***king world", film "Australia". :-)

O5O
O5O
  5 stycznia 2018
RexMundi
RexMundi: Dark - polecam
Również polecam.
RexMundi
RexMundi: Notatnik Śmierci
Dość ciekawy by przez to przebrnąć. :-)
Erf
Erf
  13 stycznia 2018

Ostatnio widziałam z nowych rzeczy ze dwa odcinki nowego sezonu Black Mirror. Dwa ostatnie sezony gorsze od oryginalnych, ale nadal warto obejrzeć. :-)

Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  13 stycznia 2018

Romper Stomper : )

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  8 lutego 2018

Remember (2015)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 lutego 2018
Pierwszy śnieg - ekranizacja jednego z kryminałów Nesbo. Dość przeciętna ale do obejrzenia
Dzień Patriotów - opowiada historie wydarzeń po zamachu w Bostonie podczas maratonu. Śledztwo, pościg itp. - dobre kino
Thor: Ragnarok - chyba najsłabsza z części, dość zabawna ale dość banalna
Sekret w ich oczach - córka policjantki zostaje zgwałcona i zabita, śledztwo staneło w miejscu po kilkunastu latach detektyw wpada na nowy trop - takie całkiem do obejrzenia - fajny finał
I, Tonya - biografia Tonyi Harding - pierwszej łyżwiarki która wykonała potrójny axel oraz przetrąciła kolana koleżance po fachu :P - jeden z 2 najlepszych filmów jakie aktualnie widziałem, świetny scenariusz i Margot Robbie d83dde0d w roli głównej ( moja kandydatka do Oscara gdyby nie aktorka z kolejnego filmu ) .............. p.s. drugoplanowa rola Allison Janney murowany Oscar
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri - kobieta wynajmuje 3 billboardy na których umieszcza pewne napisy dotyczące jej bestialsko zamordowanej i zgwałconej córki. Kapitalne role Frances McDormand ( Oscar ? ) oraz Harrelsona i Rockwella ( obaj nominowani). Drugi najlepszy film na dziś ;)
Mom and Dad - tajemnicze "coś" sprawia że rodzice chcę zamordować swoje dzieci - taka lużna fiksacja i odreagowania dla rodziców :P
Morderstwo w Orient Expressie - dobry kryminał gdyby nie główny aktor grający Hercule Poirot - nie wiem nie pasował mi do tej roli i jego kreacja
Paradoks Cloverfield - trzecia odsłona ciekawej serii z pod szyldu Cloverfield - tym razem akcja toczy się w stacji kosmicznej gdzie ekipa stara się pozyskać nowe źródło energii dla mieszkańców Ziemi - jedna z prób sprawia że mieszają się ze sobą różne wymiary - ciekawe ale chyba głównie dla fanów
...Ignorance is bliss...
Erf
Erf
  26 lutego 2018
Bandyta. Stary, polski film, znany chyba przede wszystkim ze świetnej muzyki Lorenca. Im dłużej myślę o tym filmie, tym bardziej uważam, że był spoko. Jeśli ktoś nie oglądał a lubi stary, "brudny" klimat lat 80-90 to tym bardziej warto. Film jest polski, główną postać gra Niemiec, film jest po angielsku z polskim lektorem, a fabuła odbywa sie w Rumunii. :-D

Mniejsze zło. Pomysł spoko ale strasznie się wynudziłam, a do tego mnóstwo błędów, typu lampa z Ikei (mam taką samą w domu), mimo, że fabuła dotyczy Polski przełomu lat 80/90.

Oglądam se jeszcze Altered Carbon. Jestem w połowie i podoba mi się. Podoba mi się też ładny pan. Choć aktor w innych produkcjach już nie prezentuje się tak dobrze. Serial to dobra opcja dla fanów połączenia futuryzmu, antyutopii i kryminału.
Erf
Erf
  26 lutego 2018
test

test
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 lutego 2018
Wind River


Pracujący na terenie indiańskiego rezerwatu Wind River lokalny tropiciel Cory Lambert (Jeremy Renner) znajduje w pokrytych śniegiem leśnych ostępach zwłoki nastoletniej dziewczyny.
świetny jak dla mnie hmmm kryminał, thriller. Klimat ( zima, mróz itd) tylko potęgują emocje - nawet fajnie obejrzeć teraz na te nasze mrozy ;p zdecydowanie bije w każdym względzie bardziej reklamowany "Pierwszy śnieg"

Captain Fantastic



Ojciec sześciorga dzieci wychowuje swoje pociechy z dala od cywilizacyjnego świata. Przychodzi jednak dzień, w którym wszyscy muszą wrócić do realnego otoczenia.
bardzo dobre kino
...Ignorance is bliss...