Basia
Basia
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

Erf
Erf
  9 września 2018
RexMundi
RexMundi: i jak?


Bardzo spoko, warto obejrzeć, jak ktoś lubi takie klimaty. Nawet końcówka mi się podobała, choć przez moment myślałam, że będę zawiedziona. :-P
Erf
Erf
  22 września 2018

Zaczęłam oglądać netflixowy Maniac. Opis ciekawy, ale na razie, po pierwszym odcinku gubię się troszku - może o to chodzi. :D

WiktorZyR
WiktorZyR
  4 października 2018

Polecany przez wielu "La cara oculta", miał być dobry thriller, a wyszedł badziew ze słabą grą aktorską i bezsensowną fabułą.

Marti76
Posty: 45 (po ~17 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Marti76
  6 października 2018

"Śmierć Nadejdzie Jutro" - W konwencji horror...aczkolwiek, w stylu Wesa Cravena, więc z czym się to wiąże, w pełni humorystyczno - rozrywkowym uchwyceniu tematu...😉 może być...ze 3 gwiazdki w skali do 5 można dać.

Marti76
Posty: 45 (po ~17 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Marti76
  6 października 2018
Marti76
Marti76: "Śmierć Nadejdzie Jutro" - W konwencji horror...aczkolwiek, w stylu Wesa Cravena, więc z czym się to wiąże, w pełni humorystyczno - rozrywkowym uchwyceniu tematu...😉 może być...ze 3 gwiazdki w skali do 5 można dać.
PawelImiela
PawelImiela
  26 października 2018

Deadpool 2

Ewelina38
Ewelina38
  14 listopada 2018

"Bohemian Rapsody", Rami Malek jako Freddie wymiata! Dla oryginalnej ścieżki dźwiękowej warto pofatygować się do kina!

Imme96
Imme96
  18 listopada 2018

Duma i Uprzedzenie

homoangelicus
homoangelicus
  21 listopada 2018

Z filmów polecam Pszczółkę Maję :D Bardzo pozytywna bajka. d83ddc7cd83dde0a

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 listopada 2018

gnioty i inne takie bez szału

The Meg - niby to ma być typowy odmóżdżacz, ale niepotrzebnie zagrany na serio
Alpha - liczyłem na ciekawą historie relacji człowiek - wilk, a dostałem tak abstrakcyjnie nielogiczne kino że szkoda gadać. na plus łądne widoki w CGI
Predator (2018) - z kolejną częścią jest coraz gorzej
Zimna Wojna - kolejny raz chyba jestem za głupi na kino Pawlikowskiego. nie trafia do mnie tan film tak jak i Ida i nie rozumiem zachwytów nad tymi produkcjami
Zakonnica - rozczarowanie okropne wręcz
Szpieg który mnie rzucił - głupi odmóżdżacz

lepsza strona kina



Przychodzi po nas noc

Dla fanów takich filmów jak Raid - pozycja powiedzmy obowiązkowa
krwawo, brutalnie i efektownie
kino kopane przez duże K



Bohemian Rhapsody

nie jest to idealna biografia Freddiego ani Queen ale łezka w oku nie raz się pojawiła
genialna ścieżka dzwiękowa ale była nią i bez filmu :)

+

Hotel Transylwania 3
Iniemamocni 2


oraz

Sicario 2 - chociaż film nie dał rady udzwignąć poziomu świetnej pierwszej części
...Ignorance is bliss...
homoangelicus
homoangelicus
  29 listopada 2018

Polecam film Gwiezdne Wojny: Han Solo. Moim zdaniem lepszy niż te nowe z głównej serii. Nawet elementy komedii się w nim znajdują i nie są oklepane. Polecam!

Erf
Erf
  25 grudnia 2018
Drive - spoko film do obejrzenia, ale po czasie nie wzbudza jakichś wyjątkowych wspomnień czy refleksji. Można porozkminiać o autyzmie głównego bohatera ewentualnie i jego dwojakiej naturze. Ale to już dość oklepane. :D

Vanilla Sky - tutaj jakoś droga budowania więzi z głównym bohaterem była bardziej zawiła i film wywołał większe emocje, mimo że od początku mniej więcej podejrzewałam, jakie będzie zakończenie. Ale ogólnie bardzo mi się podobało i obejrzałabym więcej tego typu filmów.

Mowgli - trochę kisnę z siebie, bo przez minutę, dwie filmu się zastanawiałam, czy technika komputerowa poszła aż tak do przodu, ze gówniak jest taki realistyczny. :D Uruchomiło to całą lawinę refleksji o tym, jakie to przerażające, ale rozkminę przerwało uświadomienie sobie, że to po prostu połączenie. Pierwszy raz się spotkałam z historią Mowgliego, bo dotąd nie czytałam, ani nie oglądałam innej wersji. Sympatyczna historia i fajnie zrealizowane. Podobała mi się postać myśliwego.

Nie otwieraj oczu - chciałam obejrzeć film bez poprawności politycznej a tu jebs bohaterski gej na początek. xD No ale Netflix. Sam film bardzo okej. Nie jest to arcydzieło i pewnie dałoby się dowalić do kilku rzeczy ale byłam ciekawa co będzie dalej.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: - spoko film do obejrzenia, ale po czasie nie wzbudza jakichś wyjątkowych wspomnień czy refleksji. Można porozkminiać o autyzmie głównego bohatera ewentualnie i jego dwojakiej naturze. Ale to już dość oklepane. :D

ost z tego filmu to poezja

zresztą sam film też ;p
https://www.youtube.com/watch?v=n6HMc73EVcs

Konto usunięte
Konto usunięte: Mowgli - trochę kisnę z siebie, bo przez minutę, dwie filmu się zastanawiałam, czy technika komputerowa poszła aż tak do przodu, ze gówniak jest taki realistyczny. :D Uruchomiło to całą lawinę refleksji o tym, jakie to przerażające, ale rozkminę przerwało uświadomienie sobie, że to po prostu połączenie. Pierwszy raz się spotkałam z historią Mowgliego, bo dotąd nie czytałam, ani nie oglądałam innej wersji. Sympatyczna historia i fajnie zrealizowane. Podobała mi się postać myśliwego.

to weź dla porównania obejrzyj Księgę dżungli - ta sama technika
...Ignorance is bliss...
Erf
Erf
  26 grudnia 2018
RexMundi
RexMundi: ost z tego filmu to poezja zresztą sam film też ;p https://www.youtube.com/watch?v=n6HMc73EVcs


Ciekawa analiza filmu i dodanie nieco głębi. Niestety nadal mnie jakoś nie rusza, chociaż motyw żaby i skorpiona jest ciekawy.

RexMundi
RexMundi: to weź dla porównania obejrzyj Księgę dżungli - ta sama technika

Sprawdzę. :)
ona90
ona90
  22 stycznia 2019

Peppermint - smak zemsty. dla mnie super. aktorka świetna. fabuła też.