Basia
Basia
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Avengers Endgame - Nie miałam żadnych oczekiwań idąc na ten film i ostatecznie jestem zadowolona, choć może był kapkę zbyt długi. Oczywiście się popłakałam. xD Spodobała mi się postać Ant-mana, muszę obczaić.

kiedy Kapitan po 22 filmach wypowiada słowa Avengers!!! Assemble!!!!!! - to jest po prostu magia

Smętasz dla Zwierzaków - przyjemne, chociaż dość uproszczone w porównaniu do książki
Diablo - wyścig o coś tam--- eeee z sentymentu dla Forda Capri nie zgnoję tego filmu
Happy Death Day 2U - ujdzie ale pierwsza cześć znacznie lepsza
...Ignorance is bliss...
Ziemia
Ziemia
  11 maja 2019
RexMundi
RexMundi: kiedy Kapitan po 22 filmach wypowiada słowa Avengers!!! Assemble!!!!!! - to jest po prostu magia


Nie oglądałam aż tylu. :-D

RexMundi
RexMundi: Smętasz dla Zwierzaków - przyjemne, chociaż dość uproszczone w porównaniu do książki

A jak w porównaniu do poprzedniego filmu? Bardzo lubię starą adaptację mimo że efekty się tam mocno postarzały, delikatnie mówiąc. :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 maja 2019
Ziemia
Ziemia: A jak w porównaniu do poprzedniego filmu? Bardzo lubię starą adaptację mimo że efekty się tam mocno postarzały, delikatnie mówiąc. :D

ciężko mi ocenić bo to jest jednak przepaść techniczna i wiekowa ( moja)
do starszych "horrorów" mam po prostu sentyment i zawsze będą dobre

może hmmm-- w tej nowej liczyłem że będzie ciut straszniej
...Ignorance is bliss...
Ziemia
Ziemia
  12 maja 2019
RexMundi
RexMundi: ciężko mi ocenić bo to jest jednak przepaść techniczna i wiekowa ( moja) do starszych "horrorów" mam po prostu sentyment i zawsze będą dobre może hmmm-- w tej nowej liczyłem że będzie ciut straszniej

rozumiem. To chyba podobnie. Sprawdzę zatem, bo mam fazę na chodzenie do kina. :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 maja 2019
Ziemia
Ziemia: rozumiem. To chyba podobnie. Sprawdzę zatem, bo mam fazę na chodzenie do kina. :D

cholercia... przeca miałem z Tobą iść na ten film
...Ignorance is bliss...
Ziemia
Ziemia
  12 maja 2019
RexMundi
RexMundi: cholercia... przeca miałem z Tobą iść na ten film


A możliwe. :-D no ale trudno.
Jeszcze na Dumbo chcę się wybrać ale tam będę płakać, bo to bajka mojego dzieciństwa. :-D
oam
oam
  19 maja 2019
Calusieńki nowy sezon (4) serialu "Lucyfer".
Ubolewam, że tak szybko zleciały te odcinki (tylko 10), mam niedosyt po ostatnim. Fajnie, że w końcu pokazali oblicze Lucyfera oraz to że jednak nie jest nieczułym myślącym tylko o sobie diabłem.
Na duży plus, że netflix to przejął, różnica między poprzednimi sezonami gdzie już zaczynało się to robić nudne jak flaki z olejem a tym nowym jest kolosalna, wciągnęło mnie strasznie.
10/10 :)
Ziemia
Ziemia
  20 maja 2019

No to lecim. Dobrze wykorzystany urlop to podstawa. :ninja:

Ziemia
Ziemia
  20 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Why. d83dde12

I tak w sumie mogę podsumować cały 8 sezon Gry o Tron. Powtarzającym się, przy niemal każdym odcinku "why" (drugi odcinek mi się podobał jedynie). Na plus muzyka i wizualnie ładnie. Cały hajs ewidentnie poszedł na dwa ostatnie odcinki.

Nie wybaczę Jaimiego.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 maja 2019
Ziemia
Ziemia: I tak w sumie mogę podsumować cały 8 sezon Gry o Tron. Powtarzającym się, przy niemal każdym odcinku "why" (drugi odcinek mi się podobał jedynie). Na plus muzyka i wizualnie ładnie. Cały hajs ewidentnie poszedł na dwa ostatnie odcinki. Nie wybaczę Jaimiego.

pierwsze dwa odcinki były znośne - ale dalej to juz leciał taki absurd że po prostu ręce opadają

=========

Underdog - taki troszkę Wojownik tylko w biedniejszej oprawie KSW
The Pool - Tajlandzka produkcja - dwoję ludzi utknęło w pustym basenie bez drabinki za to z aligatorem - eee takie se
...Ignorance is bliss...
Ziemia
Ziemia
  20 maja 2019
RexMundi
RexMundi: pierwsze dwa odcinki były znośne - ale dalej to juz leciał taki absurd że po prostu ręce opadają

Wiele pytań, na wszystkie można odpowiedzieć "D&D kinda forgot about...". :-D
Ziemia
Ziemia
  2 czerwca 2019
Störst av Allt (Ruchome Piaski) - Motyw szkolnej strzelaniny i procesu zamieszanej w to nastolatki od jej perspektywy. Podobało mi się.

Small Crimes - Na ukojenie po zje.:cenzura:.iu mi postaci Jaimiego włączyłam sobie film z Nikolajem. W sumie podobny motyw - zły pan chce być lepszym panem. A co z tego wyszło... Oglądało mi się momentami ciężko, chociaż do nie umiem powiedzieć czemu, bo chyba ogólnie film spoko.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019

serial what if, ale to jednodniowa przygoda xD, teraz męczę 3% może i taki przewidywalny ale zobaczymy czy to się da oglądać czy nie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  8 czerwca 2019

Film Lifechanger z 2018roku

ichabod
ichabod
  12 czerwca 2019
Designated Survivor sezon 3 - ogólnie dalej mi się ten serial podoba, ale jedna ogromna wada tego sezonu to wciskania na siłę LGBT. Nowe postacie to geje, transy etc. Niedługo przestanę zaglądać do lodówki, bo jeszcze w niej znajdę uciskaną mniejszość.