Basia
Basia
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 marca 2016
Sześć dni siedem nocy - Harrison Ford rozbija sie na wyspie z pasażerką ( początkowa niechęć do siebie z czasem przemienia siew loveee + plus piraci )

Karbala - oparte na faktach - akcja polskich żołnierzy w Iraku ( bronią chyba posterunek czy tam ratusz - przed talibami ) nie takie złe ale sposób realizacji momentami irytujący ( drgająca kamera itp )

Gęsia skórka - Jack Black jako pisarz który miał moc ożywiania swoich postaci, któregoś dnia wszystkie wymyslone przez niego potwory wydostaja się z ksiązek do świata - familijne kino mogło byc lepsze

Joy - Jennifer Lawrence jako Joy Mangano - babeczka co wymysliła mopa - nie był zły

Praktykant - De Niro jako emeryt dostaje sie na staż/praktyki do jakiejś firmy sklepu internetowego ( jego staroświeckie podejscie odmenia "zycie" pracowników) przyjemne

W samym sercu morza - w skrócie o tym jak powstała legenda Moby Dicka

Freaks of nature - w miasteczku obok siebie żyja ludzie zombi i wampiry - spokój zakłóca pojawienie sie kosmitów - wszystkie nacje zaczynaja sie o to obwiniac i walcza - głupkowata komedia

Dzika droga - historia Cheryl Strayed która pieszo przeszła drogę od granicy Meksyku do Kanady

Cop Land - Stallone w jednej ze swoich lepszych ról ( kino VHS - plejada gwiazd ) skorumpowani policjanci małe miasteczko jedyny sprawiedliwy - dobre kino

Victor Frankenstein - Harry Potter i Profesor X w ekranizacji klasyka - niestety jak dla mnie przeciętne kino a spodziewałem się lepszego widowiska

Regression - ponury deszczowy klimat - lata 90 - Ameryka świruje na punkcie satanistów - młoda dziewczyna wyznaje że gwałcił ja ojciec wraz z cała sekta , odprawiano jakies rytuały itd.. niestety sam ojciec nic nie pamięta ale przyznaje sie do winy. terapia regresywna ma pomóc w wydobyciu z jego głowy wypartych wspomnien - dobry film w sumie

Demon - polskie wesele , pan młody znajduję w ogrodzie stary szkielet - męcza go jakies wizje - w sumie w tym filmie więcej trzeba samemu sobie dopowiedzieć niz zobaczyć na ekranie

11 minut - losy kilku osób sobie obcych splatają się w jednym momencie - nasz kandydat do Oscara ale szczerze film słaby w uj

Ocalony - historia akcji Red Wings - 4 komandosów miało zlokalizować jakiegoś szefa talibów i go wyeliminować - niestety sami stali się celem i próbują przetrwać pod ostrzałem małej armii na wzgórzach czekajać na ratunek swoich - dobre kino

Helen Alone - paździerz i kilometr mułu
...Ignorance is bliss...
Toretto993
Toretto993
  7 marca 2016

Wojownik/Warrior (2011)
Do utraty sił

Warto obejrzeć

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 marca 2016

Carol - fajny

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  7 marca 2016

podziele sie z Wami moimi ostatnimi obajrzanymi filmami

1.Wyrmwood: Droga do zywych trupów - Epicki film o zombie! Zacznę od tego że nie jestem kompletnie fanem tego typu produkcji. Jest to drugi film o zombiakach który jest na prawde godny uwagi zaraz po "Wysypie żywych trupów"
Co do filmu - zabawne sceny oraz dialogi i świetny montaż!
Polecam nawet tym co nie trawią zombiaków (tak jak ja) :D 10/10

2.Sinister 2 - super produkcja tak jak poprzednia, jedyne dwa horrory przy których "robie w gacie" 10/10

3.Nie jesteś sobą - dramat przy ktorym sie poryczałem. W skrocie pewna kobieta z bogatego domu zaczyna podupadac na zdrowiu az w koncu choruje czego efektem jest paraliz, zatrudnia opiekunke ktora nawet musi z nia wychodzic do klopa itp wiecej nie opowiadam, sami zobaczcie, równiez polecam! 10/10

4.Crimson Peak. Wzgórze krwi - spoko film, czasem powiewał ndą jednak w miare uplywu czasu akcja coraz ciekawsza, u mnie ogromny plus za nagranie w zayebistym mrocznym domu 7/10

5.The last survivors - epicki thriller trzymajacy w napieciu od poczatku do konca. w skrocie Chlopak i dziewczyna znajduja sie na jakims pustkowiu gdzie nie ma wody, posiadajac swoje tajne zródełko jakos egzystują. Na tym samym pustkowiu znajduje sie kilka innych grup ktore są wrogo lub przujaznie nastawione - wszyscy maja wspolny cel - woda. I o to toczy sie ciekawa walka. 10/10

6.Pola śmierci - dramat na ktorym zasnałem, kilka ciekawych scen, nie obejrzalem do konca. Z tego co obejrzalem ocena jedynie 0/10

7.Plan ucieczki - super thriller sensacyjny. Stallone zawodowo ucieka z zakladow karnych, dostaje propozyche uciezki z wiezienia z ktorego nie da sie uciec, zostaje wrobiony i.....
film polecam 10/10

8.Mandarynki - dramat wojenny. w skrocie dwoje plantatorow mandarynek znajduje rannych zolnierzy ktorzy walcza po przeciwnych stronach, jeden zabiera jednago do swojego domu, drugi z plantatorow robi to samo, zolnierze są przez nich kurowani, po odzyskaniu sil zolnierze staraja sie walczyc miedzy sobą jako ze sa z dwoch przeciwnych frontów jednak typek do ktorego trafili nie daje im pozwolenia na agresje wobec siebie. polecam rowniez 10/10

9.Selfless - klucz do wiecznosci - stary miliarder umiera, jednak postep w medycynie daje mu szanse na przeniesienie sie w inne cialo mezczyzny. nowe cialo jednak skrywa tajemnice przeszlosci poprzedniego wlasciciela ciala 10/10

10.Most szpiegów - dobry thriller, akcja toczy sie podczas zimnej wojny, dwie strony konfliktow chca wymienic swoich wieżniów 10/10

11 Ratter - film który genialnie pokazuje tępactwo dzisiejszych ludzi jesli chodzi o dzielenie sie zyciem w sieci przez fejsbuki, majspejsy, tindery, tłitery i inne g*wna. Dosyc długo wieje straszną nudą i pokazywane jest tylko tepe gadki przez skype itp. wszystko nagrywane amatorskimi kamerami ktore wlasnie daja efekt ze ludzie nie wychodzą poza sieć nawet w kiblu oraz nie maja pojecia ze inni ludzie maja do tego dostep i moga wykorystac przeciwko nim.

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

PiotrSkrk
PiotrSkrk
  8 marca 2016

Pokój z 2015 roku, dość szokujący dramat. Dobry film.
Projekt Lazarus - niezły klimatyczny horror.

LUCCAJAND
Posty: 6 (po ~43 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 marca 2016

Historia Roja - osobiscie mnie nie powalil.

p.s. widział już ktos NIEWINNE? Zastanawiam sie, czy warto isc?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
FreestyleTeam17
Posty: 26 (po ~84 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 24
wpis jest ukryty
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 kwietnia 2016

Niewinne - przerazajacy a jednoczesnie budzacy nadzieje, ze z kazdej sytuacji ejst jakies wyjscie...

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
mrukowski
mrukowski
  7 kwietnia 2016

remember" zaskakujący koniec.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 kwietnia 2016
FabrykaUranu
FabrykaUranu: Sinister 2 - super produkcja tak jak poprzednia, jedyne dwa horrory przy których "robie w gacie" 10/10

no co Ty, dwójka to szit d83dde02

ostatnio oglądałam III
trailer https://www.youtube.com/watch?v=GWu-4j4iW7E
audiowizualnie zakochałam się w tym filmie, kojarzy mi się z sillent hill albo the cell, pod względem piękna wizualnego i muzyki.... może ktos coś w tym klimacie ma do polecenia???
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2016
Psyche30
Psyche30: no co Ty, dwójka to szit

d83ddc4d

spedolili taki fajny film
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2016
11 minut - nasz polski kandydat do ostatnich Oscarów - specyficzna narracja i w uj nudny i słaby ( były znacznie ciekawsze filmy w polsce którymi można było się pochwalić )

Most Szpiegów - całkiem dobry + za prawdziwą historie

Wstrząs - Will Smith w opartej na faktach historii patologa który badał wpływ uderzeń ( bloków) w futbolu amerykańskim na mózg graczy i jego konsekwencje

Krampus - jakis dawny stwór nawiedza w święta rodzinkę która się kłóci - takie w sumie dla nikogo

Ashby - licealista ma zadanie domowe by przeprowadzić wywiad z jakims staruszkiem - postanawia przepytać swojego sąsiada kóry okazuje się byłym agentem CIA - ujdzie

Steve Jobs - kolejny film o Jobsie i chyba najsłabszy z tych co widziałem

Gorący pościg - głupkowata komedia z Łiterspón i Sofia Vargarą

Wielkie oczy - kolejny na faktach film o malarce którą zmanipulował mąż podszywający się pod jej twórczość

Ziarno prawdy - polski thiller troche w klimatach skandynawskich kryminałów. Detektówy ( Więckiewicz ) bada sprawe seri rytualnych morderstw w Sandomierzu

Tata kontra tata - zabawna komedia o starciu Ferrella ( ojczym nadal starający się przekonac do siebie dzieciaki żony ) konta Wahlberg ( ojciec - zawadiaka maczo który nagle pojawia się w progu )

Żyć nie umierac - inspirowana prawdziwą historia aktora chorego na raka który robi mały rachunek sumienia swojego życia - dobra rola Kota

Disco Polo - specyficzne kino dla specyficznego odbiorcy

Kung Fu Panda 3 - Po spotyka ojca który zabiera go do ukrytej wioski pand - tam będzie musiał stanąć przeciwko dawnemu przyjacielowi mistrza Oogwaya

Piąta fala - kolejna saga dla nastolatków - pierwszy film opowiada o tym jak na ziemie przybywaja kosmici i po przez kolejne etapy ( nazwane falą ) eliminują ludność

Las samobójców - bohaterka wybiera sie do Japonii odnaleźć siostre blizniaczke która zagineła w lesie - zwanym wszystkim jako las samobójców - przeciętne kino

Woodlawn - oparta na faktach opowieść o wydarzeniach w Woodlawn - młody czarnoskóry futbolista dołącza do drużyny pogrążonego w rasistowskich uprzedzeniach stanie Alabama. Dzięki mówcy motywacyjnego ( religijnego) zmienia się nastawienie ludzi.

Batman vs Supermen - mogło być lepsze ale ogólnie da się obejrzeć

Zwierzogród - dobra baja
...Ignorance is bliss...
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  24 kwietnia 2016

Krolowa pustyni...

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
SuccubusAgness
SuccubusAgness
  16 maja 2016

Street dance
Street dance 2