Basia
Basia
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

KrzyskuNoTy
KrzyskuNoTy
  18 lipca 2015

Teczki (2007) reż. Robert Wist
Film przedstawia polski układ polityczno-biznesowy lat 90-tych. Podkładanie świń, kopanie dołów, szantaż. Uśmiałem się tylko dlatego że znam podobne osoby. Brakuje scen akcji ale za to jest polski realizm.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 lipca 2015

Niezlozmny - warty zobaczenia...

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 lipca 2015
Jeziorak - polski kryminał - klimatem nawiązuje do skandynawskich kryminałów - policjantka na prowincji bada sprawe bimbrowników - na to wszystko pojawiaja się zwłoki młodej dziewczyny, wszystko zagmatwane jak w telenoweli - srednia próba złapania skandynawskiego kina

Chłopak z siąsiedztwa - J.Lo jako nauczycielka - daje pupy nowemu kolesiowi po sąsiedzku - okazuje sie że to psychol - takie se tam
ale na J.Lo mozna popatrzeć

Polowanie na drużbów - oferma bez kumpli wynajmuje speca od bycia świadkiem ( Kevin Hart ) tan ma za zadanie znalezienie 7 drużbów - całkiem całkiem - sa momenty ( + fajna siostra panny młodej )

Kingsman: Tajne służby - prze uj film d83ddc4d - scena w kościele epicka

Zbuntowana - kontynuacja Niezgodnej - lekko nieogarnąłem filmu - oglądałem na zmęczeniu - ale troche m nie rozczarował jak nie bardzo

Fotograf - kolejny kryminał made in Poland - z udział ruskich ( głowna bohaterka fajna ruska ) - moskiewski zabójca pozostawia na miejscu zbrodni zdjecia -- w końcu zaczyna działać na terenie polski -- taki słabszy zodiak

Zostań, jesli kochasz - wypadek - młoda dziewczyna - jest w śpiączce a jej dusza przezywa jakby dzień na przemyśleniach czy warto wracać czy nie - takie tam ckliwe dla babek

Diukowie Hazardu: Początek - gówno

Droga bez powrotu 6 - mega gówno

Bardzo grzeczne dziewczyny - dwie licealistki ids na studia - nie chcą byc dziewicami - problem że zakochiwują się w tym samym facecie - babskie kino

Jurrasic World - ehh im dalej w las tym gorzej - klasyk czyli pierwsza część nadal po tylu latach niedościgniony - przy dzisiejszych efektach można było odebać super kino -- to oczywko przekombinowano - jakies dino mutanty - raptory tresowane :lol: gdyby nie poprzednie części to było by to dobre kino klasy C ttochę lepsze od Sharktoronado :P

Minionki - pomijając fakt że większość trailera zawarło się w pierwszych minutach filmu - to i tak minionki bawią

Ta Ostatnia noc - shit dla bab o dwóch parach i ich problemach
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2015
Droga do zapomnienia - Były więzień japońskiego obozu jenieckiego wyrusza na poszukiwania swojego oprawcy. Zdecydowanie można polecić.

Noe: Wybrany przez Boga - tematyka wiadoma, ale ten za bardzo przesadzony, gadające kamienie itd - lipa.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

shinian
shinian
  21 lipca 2015

Trzeci Człowiek - Najlepszy Noir jaki widziałem.

XYZ04
XYZ04
  25 lipca 2015

Assault on Wall Street
Film

olaprz1234
olaprz1234
  27 lipca 2015

Polecam film Prowokator z Lindą, taki młody jeszcze i przystojny :)

speedtrax
speedtrax
  9 sierpnia 2015

Co ostatnio obejrzałeś?
Trzepańca

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 sierpnia 2015
Cienki Bolek - Skazany na więzienie za oszustwa i defraudację pieniędzy milioner prosi pracownika myjni, by przygotował go do odsiadki wyroku. Dobra komedyjka ..

Źródło nadziei - W roku 1919 po bitwie o Gallipoli Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.
Ehh taki sobie, ale da radę oko zawiesić.

Chłopak z sąsiedztwa - Zdradzona kobieta ulega nastoletniemu sąsiadowi, który jest bardzo niebezpieczny.
W roli głównej JLo, gra dobrą bijacz i fajna scena z sexa a ogólnie film trochę denny :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

speedtrax
speedtrax
  11 sierpnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chłopak z sąsiedztwa

ten film jest beznadziejny^^ apropo roli sexa;) ...tam nic siię nie działo;)
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Cienki Bolek

Dobry film
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 sierpnia 2015
W Pogoni za duchami - niby czarna komedia - ale totalny syf , dno i kilometr mułu

The Stag - kumple organizuja wieczór kawalerski znajomemy który za bardzo przezywa zbliżający się ślub - wybieraja się na wycieczke gdzies tam w góry --- przeciętniak

System ( Child 44) - Stalinowskie ZSRR - zdegradowany oficer SB rozpoczyna śledztwo w sprawie seryjnego mordercy dzieci - film całkiem fajny, przygnebiający klimat powojennego Związku Radzieckiego - na minus - amerykańscy aktorzy mówiący po angielsku z rosyjskim akcentem - strasznie sztuczne i irytujące

Na ratunek kumplowi - film jak setki podobnych - dwóch kumpli wyjeżdza na wakacje i wyrywaja leseczki by jedne zapomniał o nieudanej miłości

Step Up All In - se tańczą

Dark Places - Charlize Theron jako kobieta która w dzieciństwie przeżyła masakre własnej rodziny ( zabito matke i dwójke jej sióstr) oskarżenie padło na jej brata za co siedzi już 28 lat - jakieś stowarzyszenie fanatyków zabójstw itp odwiedza ją i prosi o konsultacje w sprawie tej zbrodni - z czasem coraz więcej faktów sprawia że winna brata nie jest taka oczywista - całkiem ciekawy thriller - na minus Chloe Grace Moretz pali :and:

Sin City 2 : damulka warta grzechu - kolejna wizyta w Sin city i ich popapranymi mieszkańcami - da sie obejrzeć - chociaz to już nie ten sam klimat jedynki

Terminator: Genisys - od wypraw w czasie terminatorów i zwrotów fabularnych az sie kręci w głowie - strasznie zagmatwane a zarazem uproszczona fabuła - jedynie kilka ciekawych scen no i może "uśmiech" Arniego - a tak zwykłe kolejne kino sci-fi

Jutro będzie futro 2 - odświeżenie częście pierwszej - tym razem jednak zamiast w przeszłość jakuzzi zabiera bohaterów w przyszłość
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 sierpnia 2015
speedtrax
speedtrax: ten film jest beznadziejny^^ apropo roli sexa;) ...tam nic siię nie działo;)

dobry milf z JLo, ale wczoraj obejrzałem najgorszy film ever :

Disco Polo - nutę można było posłuchać, ale ogólne mega dno

Chappie - Troje gangsterów kradnie policyjnego androida, by wykorzystać go do swoich celów.
Po tym wyżej każdy film by był dobry, ale ten naprawdę mi sie podobał.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

speedtrax
speedtrax
  15 sierpnia 2015

Wspólna pasja: FIFA
Początki organizacji Fédération Internationale de Football Association która do tej pory jest przekupiona...
Film pokazuje jak to działa...:D
Polecam

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 sierpnia 2015

The Eichmann Show - sklaniajacy do refleksji

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
speedtrax
speedtrax
  15 sierpnia 2015
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: sklaniajacy do refleksji

nad życiem>?