RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)
Witam



FILMY
(polecane, szukane, opinie..itd.)

Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?
Chcesz go polecić innym ?
Szukasz filmów ?
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co polecają inni




Chcesz wyrazić swoją opinie na temat któregoś filmu
w tym temacie masz okazje podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami




Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj... cierpliwości ktoś Go na pewno widział



ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmach i naszych opiniach na dany film )
- za zbędne posty nagrodą będzie :ban:
- Nie "obrażamy" innych forumowiczów
(każdy ma prawo lubić to co chcę, uszanujmy gust innych)
- Filmy proszę prezentować TU a nie odsyłać linkami do innych stron

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
unfounded
unfounded
  8 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?


Konto usunięte
Konto usunięte: Rubin "Huragan" Carter jest słynnym, czarnoskórym bokserem. Pewnego dnia zostaje oskarżony o dokonanie potrójnego morderstwa. Wraz z nim na ławie oskarżonych usiadł jego wielki fan, John Artis. Oskarżenia były niesłuszne, ale sąd nie bacząc na zbyt mało dowodów skazał ich na dożywocie. Robin bardzo to wszystko przeżył. W więzieniu zamknął się w sobie, odsunął się nawet od żony. Opinia publiczna domagała się uniewinnienia słynnego boksera. Były listy, pisma, piosenki, demonstracje ... Ale Carter odzyskał wolność dopiero po 20 latach, dzięki grupce ludzi mocno zaangażowanych w jego sprawę.

mi sie podobal
odwieczna
odwieczna
  8 czerwca 2009
Dogville.
Nie przespałam cała dzisiejszą nocy by obejrzeć ten film. Warto był. Film genialny. Surowy, oszczędny w środkach, a wywołujący silne emocje.
Film niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny.
To bardzo spójny i uporządkowany obraz, w którym każde wydarzenie odbija się echem w przyszłości. Reżyser obnaża ludzką naturę, pokazuje, że człowiek jest z natury zły. Wydaje się to ciekawym studium psychologicznym, ale tego wątku nie rozwijam. ;)


Pies Andaluzyjski

Lubie do niego wracać, za każdym razem dostrzegam coś nowego. Sama esencja Dalego. Czego on się nie dotknie, staje się jego psychodelicznym dziełem sztuki. I ta muzyka!
NeverMind1910
NeverMind1910
  8 czerwca 2009

Notorious


Dramat biograficzny opowiadający o życiu rapera Notorious B.I.G . Film opowiada o jego życiu od dziecka. Handlem narkotykami, życiem miłosnym, pierwszymi krokami w produkcji muzycznej oraz historia morderstw Paca Shakura oraz wspomnianego Notoriusa. Wspomniane są walki zachodu ze wschodem. Reżyser pokazuje nam swoją wizję wydarzeń śmierci obu raperów. Jak wiadomo zainteresowanym za zabójstwo Shakura podejrzewano Biggiego Smallsa.

Dla zainteresowanych kulturą Hip-Hop.
Film nie miał jeszcze Polskiej premiery i ciężko powiedzieć, czy będzie ją miał.

MrCrucifixo
MrCrucifixo
  8 czerwca 2009

Czarodziej Gore
Magik w swoich przedstawieniach wybiera ochotniczki z widowni, które następnie dźga, tnie, świdruje, przedziurawia. Kiedy kobiety wstają i nic im nie jest publiczność klaszcze w zachwycie. Jednak już po przedstawieniu umierają z powodu takich samych ran jakie zadał im magik podczas spektaklu. Zbita z tropu policja nie może powiązać morderstw z magikiem. Mężczyzna którego dziewczyna zginęła w taki właśnie sposób rozpoczyna śledztwo na własną rękę.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 czerwca 2009
polecam: X-Men Origins: Wolverine :zakochany:



swietny film :D
Przenosimy sie do przeszlosci i ogladamy Wolverine, nim jeszcze stal sie jednym z X-manow.
Jezeli ktos nie wie, o kogo chodzi to oto on:

Przenosmy sie w czasy, kiedy jeszcze nie mial metalowych kosci a normalne :D
I dowiadujemy sie dlaczego postanowil poddac sie experymentowi, ktory sprawil, ze ma w sobie metal :D

A na polskiej stronie znalazlam :D :
X-Men geneza: Wolverine to pierwszy film z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam: X-Men Origins: Wolverine

podobał mi się :tak:
chociaż miałem chyba jakąś "beta wersję" tego filmu :ssh:

(było widać linki podtrzymujące aktorów podczas akrobacji i momentami efekty specjalne składały sie z samych tekstur )
chyba że tak jest w oryginale :ninja:
Deadpool fajnie wyglądał :tak:
podobno ma powstać osobny film o nim

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.shockya.com/news/wp-content/uploads/xmen_origins_wolverine_movie_poster.jpg

fajny plakat
...Ignorance is bliss...
Gwizduuus
Gwizduuus
  9 czerwca 2009

Konto usunięte
Konto usunięte: Akcja filmu dzieje się w Iraku i opowiada o dokonaniach elitarnej jednostki saperów. Zmuszeni do niebezpiecznej gry w kotka myszkę w zamęcie wojny, łączą swoje siły, gdyż w miejscu, w którym sie znajdują każdy człowiek może się okazać potencjalnym wrogiem, a każdy obiekt - śmiertelną bombą.

Jak ktos lubie filmy wojenne to polecam :)
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam: X-Men Origins: Wolverine

Ta fabuła jak dla mnie trochę z dupy wzięta
nie wiem czemu miałem takie odczycie :woot:
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  9 czerwca 2009

Aha i jeszcze zapomniałem zapisać, że dali trochę dupy z Deadpoolem. zrobili z niego broń doskonałą a w komiksie wcale taki nie był :and:
i w drodze Ciekawostki mogę powiedzieć ze następny X-Man Orgins będzie właśnie o Deadpool'u

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: podobał mi się chociaż miałem chyba jakąś "beta wersję" tego filmu (było widać linki podtrzymujące aktorów podczas akrobacji i momentami efekty specjalne składały sie z samych tekstur ) chyba że tak jest w oryginale

:lol2:
tez widzialam na necie kopie tego filmu, nawet sciagnelam sobie demowke, smiesznie to wygladalo, jak rzeczy roznych brakowalo (animacji) i bylo zielone miejsce:crylol:
w ogryginale niczego takiego nie ma :)

RexMundi
RexMundi: fajny plakat

thx :D

RexMundi
RexMundi: Deadpool fajnie wyglądał podobno ma powstać osobny film o nim

to ja juz sie nie moge doczekac :D

Krystian
Krystian: Ta fabuła jak dla mnie trochę z dupy wzięta nie wiem czemu miałem takie odczycie

bo ja wiem, mi sie wydawalo, ze wlasnie fajna jest :D
ale kazdy lubi co innego :)

Krystian
Krystian: Aha i jeszcze zapomniałem zapisać, że dali trochę dupy z Deadpoolem. zrobili z niego broń doskonałą a w komiksie wcale taki nie był

no coz, musze sie przyznac ze komiksy mnie nie interesuja i ich nie czytam, wiec wierze na slowo :)

Krystian
Krystian: i w drodze Ciekawostki mogę powiedzieć ze następny X-Man Orgins będzie właśnie o Deadpool'u

tak, juz Rex to napisal :)
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  9 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: Deadpool fajnie wyglądał

tyle ze on nie miał katan tak jak wolverine pazury i laserów bodajże
i z tego co pamiętam ust mu też nie zaszyli :woot:


Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja wiem, mi sie wydawalo, ze wlasnie fajna jest :D

Jak dla mnie chcieli upchac za dużo watków w jednym filmie i wyszła z tego taka jakby telenowela
ktoś zabił kogoś jednak okazało sie ze to nie prawda i był to spisek zeby ktoś chciał zabić innego kogoś który był jego braten którego on nienawidział ale jednak w potrzebie mu pomogły
ah te więzy krwi :zakochany:

Sam początek był kozacki :rock:
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 czerwca 2009
Krystian
Krystian: Jak dla mnie chcieli upchac za dużo watków w jednym filmie i wyszła z tego taka jakby telenowela ktoś zabił kogoś jednak okazało sie ze to nie prawda i był to spisek zeby ktoś chciał zabić innego kogoś który był jego braten którego on nienawidział ale jednak w potrzebie mu pomogły

chyba ogladam za duzo tego typu filmow, bo wlasnie takie najbardziej lubie :P

Krystian
Krystian: ah te więzy krwi

:mrgreen:

Krystian
Krystian: Sam początek był kozacki

swietny byl :mrgreen:
unfounded
unfounded
  9 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?

oldboy

Konto usunięte
Konto usunięte: Oh Dae-su jest niczym nie wyróżniającym się mężczyzną w średnim wieku. Jego życie obraca się wokół pracy, żony oraz dziecka. Jednak gdzieś musiał on popełnić błąd - w dzień po urodzinach córeczki budzi się w obcym mieszkaniu, które się wkrótce okaże, zostanie jego więzieniem. Przysłowiowym oknem na świat staje się telewizor. Oh Dae-su nie wiedząc jak długo, gdzie, przez kogo i z jakiego powodu jest przetrzymywany, może tylko biernie obserwować zmieniający się kraj. W czasie jego "niewoli" ginie jego żona, a on sam podejrzany zostaje o to morderstwo. Po 15 latach nagle zostaje wypuszczony z zamknięcia... nie oznacza to jednak, że odzyskał swoją wolność. Jego droga do zemsty będzie wiodła przez odkrywanie prawdy zarówno o przeszłości jak i teraźniejszości.

dobry, zly i brzydki

Konto usunięte
Konto usunięte: Jasnowłosy, tajemniczy i sprytny Joe, rewolwerowiec Tuco, oraz zawodowy zabójca Setenza, mają wspólny cel - każdy z nich pragnie zdobyć ukrytą na starym cmentarzu skrzynię, w której znajduje się dwieście tysięcy skradzionych dolarów. Okrutny i bezwzględny Setenza, nie przebierając w środkach, rozpoczyna poszukiwania. Także Joe i Tuco, nie zważając na szalejącą wkoło wojnę domową, uparcie zmierzają do wyznaczonego celu, zakończonego krwawym epilogiem...
wiewiooorka
wiewiooorka
  9 czerwca 2009

Dla Ciebie i ognia

Konto usunięte
Konto usunięte: Adam jest młodym i szalenie ambitnym dziennikarzem śledczym, pracującym w lokalnej gazecie - 'Kurierze Pomorza'. Pewnego dnia otrzymuje pocztą list - bez nadawcy, z tajemniczym dopiskiem 'Tibi et Igni' (łac. 'Dla Ciebie i Ognia'). W liście znajduje trzy zdjęcia - fotografie swojej narzeczonej Ani. Zdjęcia zostały zrobione w miejscach, w których Ania - jak sama twierdzi - nigdy nie była. Adam wszczyna swoje własne śledztwo, które doprowadza go do przerażającej prawdy...


Jest to thriller kryminalny. Bardzo dobry film jak na niezależną polska produkcje.Gra aktorska oczywiście powiewa amatorszczyzną i miejscami aż żal ale scenariusz filmu i cała akcja na 5 poza tym zakończenie zaskakujące i wbija w fotel.
Szczerze polecam
:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.