Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 czerwca 2019
i jest i ona Solina

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ty


Masz ochotę pobić śmiałków na Pizze Al forno, ponoć każdy wymięka :)
Ja lubię ostre jedzonko :)
HardStyled83ddd0a
Giedymin
Giedymin
  15 czerwca 2019


Jakie modelki drugiego planu. Prawie jak na snapie lub innym instagramie. :ziober2:

Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Moze czas na nowy temat ?

Picuś bajduś. :tak:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019

Asia - ile Ty masz na tym liczniku 😱 i czemu focie od "dupy strony" ? 😜. Pieknie tam - zazdroszcze widoków.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Jakie modelki drugiego planu. Prawie jak na snapie lub innym instagramie. Przeczytajmojopis: Moze czas na nowy temat ? Picuś bajduś.


Hey. Modelki przeciez niczego sobie 😜.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: Ty Masz ochotę pobić śmiałków na Pizze Al forno, ponoć każdy wymięka :) Ja lubię ostre jedzonko :)


A co tam - podejme wyzwanie. 💪
Giedymin
Giedymin
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Hey. Modelki przeciez niczego sobie 😜.

Napiłby się człowiek prawdziwego mleka a i zsiadłe by się zrobiło. :and:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Hey. Modelki przeciez niczego sobie 😜. Napiłby się człowiek prawdziwego mleka a i zsiadłe by się zrobiło.

No ba...pilam takie w dzieciństwie. Do dziś pamiętam ten zapach
Giedymin
Giedymin
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: No ba...pilam takie w dzieciństwie. Do dziś pamiętam ten zapach

Mój nieżyjący dziadek zawsze jak doił krowy to miał przygotowaną szklankę niedaleko siebie i jak już przecedził mleko to nalewał w nią i poił.
Mleko to jest nic. Zjadłbym takiej czerniny jak dawniej. :and:
Mam nadzieję, że lasagne'a jest już dobra. Bo to już czas na dzisiejszy pierwszy posiłek, zaraz koniec dnia. :ninja:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: No ba...pilam takie w dzieciństwie. Do dziś pamiętam ten zapach Mój nieżyjący dziadek zawsze jak doił krowy to miał przygotowaną szklankę niedaleko siebie i jak już przecedził mleko to nalewał w nią i poił. Mleko to jest nic. Zjadłbym takiej czerniny jak dawniej. Mam nadzieję, że lasagne'a jest już dobra. Bo to już czas na dzisiejszy pierwszy posiłek, zaraz koniec dnia.


To jak przetrwales dzien bez posiłku ? 😳. Ja bym padła, choc w ten upał to też za bardzo jesc się nie chce
Giedymin
Giedymin
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: To jak przetrwales dzien bez posiłku ? 😳. Ja bym padła, choc w ten upał to też za bardzo jesc się nie chce

Ja ogólnie mało jem. Czasem pracuję po 10 godzin i tylko wodę piję. :tak:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019

To jak Ty musisz wygladac ? Jak kij od mopa 😜

Giedymin
Giedymin
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: To jak Ty musisz wygladac ? Jak kij od mopa 😜

Wystająca klata i wklęsły brzuch. Przy moich długich, rozwianych włosach będzie coś koło tego.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: To jak Ty musisz wygladac ? Jak kij od mopa 😜 Wystająca klata i wklęsły brzuch. Przy moich długich, rozwianych włosach będzie coś koło tego.

Hahaha. To przynajmniej nie musisz uwazac na to co jesz- w przeciwienstwie do mnie , bo zaraz idzie w "biedra"
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Apropos , gdzie nasza Aleksandra ??

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.