Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja reaguje na pełnie. Tydzień przed i 4 dni po mam problemy ze spaniem.

Ja takiego problemu nie mam :)
HardStyled83ddd0a
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 czerwca 2019

Się ciesz, bo to nic fajnego. Nic idę spać cycki mnie coś bolą hmm może zaciążylam. Ale by było super

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nic idę spać

Ja też idę bo dziś nocka w pracy.
anfet4minka
anfet4minka: cycki mnie coś bolą hmm może zaciążylam. Ale by było super

Nie wiem zbadaj się :)
HardStyled83ddd0a
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 czerwca 2019

Za wcześnie na to 😆

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 czerwca 2019

Ile ja bym dala za takie "zwierzatka domowe". Od zawszy mi sie marzyło miec małą gospodarke na wsi. Nocne marki z Was 😁. Ja wczoraj padłam jak zabita

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 czerwca 2019

😜

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 czerwca 2019

Ewka 😆 takie ćwiczenia słabe. Ja właśnie posprzątałam chatę i zabieram się ząb robienie obiadów na dziś i na jutro, póki w domu 25 stopni i na dworze 26. Jeszcze tylko prasowanie mi zostało 😆 a ty o ćwiczeniach

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ewka 😆 takie ćwiczenia słabe. Ja właśnie posprzątałam chatę i zabieram się ząb robienie obiadów na dziś i na jutro, póki w domu 25 stopni i na dworze 26. Jeszcze tylko prasowanie mi zostało 😆 a ty o ćwiczeniach

Haha. U mnie na szczescie odpadlo prasowanie od kiedy mam duszarke bębnową. Dzis mam troche przeróbek na maszynie , ale brakuje mi weny
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 czerwca 2019

Ja tam lubię prasować 😆 także mnie to nie rusza. Włączam serial i gotowe, ale najpierw to nieszczęsne gotowanie. Ale przed tym poleżę w klimatyzowanym pomieszczeniu 😆 wszak niedziela nie ma co się przemęczać

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  16 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ile ja bym dala za takie "zwierzatka domowe". Od zawszy mi sie marzyło miec małą gospodarke na wsi. Nocne marki z Was 😁. Ja wczoraj padłam jak zabita
Jakie zwierzątka bys chciala mieć?
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Się ciesz, bo to nic fajnego. Nic idę spać cycki mnie coś bolą hmm może zaciążylam. Ale by było super
Nie masz dzieci?

I dzien dobry! Trochę mnie nie bylo d83dde09
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 czerwca 2019

No hey. Miło ze jestes 😊 . mi sie marzy swój drób , moze kroliki i jakas owieczka.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 czerwca 2019

Latał ktos z Was samolotem ? Ja nie mialam okazji , a ze nie wybieramy sie gdzies dalej na wakacje to myslalam o lotach widokowych. Dosc tania atrakcja , i opinie same pozytywne..chyba sie skusze

oam
oam
  16 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: No hey. Miło ze jestes 😊 . mi sie marzy swój drób , moze kroliki i jakas owieczka.
O tak, drób dobry pomysł, swoje jajeczka. Owcze mleko tez jest spoko, ale kroliczki to tylko do opiekowania sie bo nie lubię tego miesa.

Ja bym chciała konie, moj dziadek ma swoja hmm farme, duzo zwierząt: wszelaki drób, wszelakie bydło i właśnie koniki, staw z rybami i duuuzo zieleni, pól... kosmos. :)
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Latał ktos z Was samolotem ? Ja nie mialam okazji , a ze nie wybieramy sie gdzies dalej na wakacje to myslalam o lotach widokowych. Dosc tania atrakcja , i opinie same pozytywne..chyba sie skusze
Lotach widokowych, czyli takie na jakas godzinke w powietrzu i sobie obserwujesz z gory wszystko? Ciekawe! Ja nigdy nie latalam ale ponoc fajne doznanie, szczegolnie jak ktos lubi szybka jazde autem i efekt wbicia w fotel, to sie tam odnajdzie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 czerwca 2019

No wlasnie te loty to 10 -15 min. Moj maz stwierdzil ze lepiej znalezc dobra oferte i przelecies sie zwyklym samolotem np.do Warszawy (lot godzinka). I nast.dnia wrocic

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 czerwca 2019

Oam dzieci nie mam mam tylko dziecko jedno, a chciałabym drugie. A co co lotów widokowych, leciałam kukuruźnikiem za dziecka 😀 nad moim miastem fajnie było. Tymi pasażerskimi też miałam okazje dawno temu. Teraz już nie polecę bo mąż bez spadochronu nie wsiądzie 😆 zboczenie z wojska

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.