Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  17 czerwca 2019

Nie mam czasu na więcej snu :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie mam czasu na więcej snu :)

Ja musze spac nim.6 godz. Inaczej bylabym nie do życia
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  17 czerwca 2019

Ja też jestem nie żywa ale jakie mam wyjście? Nie mam go. Jak prezes nie chce spać to nic nie zrobie, a fakt żeby ich podnieść z łóżek wymaga abym wstała o 5:30 😆

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Hey. Wierzycie w takie rzeczy jak : telepatia itp. ?? Wczoraj byla taka sytuacja nietypowa. Moj syn kiedys poznal dziewczyne, ale dzieliło ich pół Polski i po 2 spotkaniach mlody uznal ze za duza odleglosc i lepiej dac sobie spokoj. Ostatecznie sie poklocili i on ją zablokowal na fejsie, usunal jej nr. Minely 4 mcy i wczoraj mowi ze ona mu jakos ciagle siedzi w glowie i czy mozemy z mojego fejsa zajrzec na jej profi. I jak znalazlam i weszlam, to w tym momencie on dostal od niej smsa....no niby zbieg okolicznosci, ale jak czesto sie taki zdarza ? Gdyby byli w stalym kontakcie, to moze sie tak zdarzyc, ale po 4 mcach nagle w jednym momencie..?

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  17 czerwca 2019

wow czasowo jestem na +, chyba w nagrodę siłownia. Temperatura +30 jest lepiej i chłodniej. Zdążyłam zrobić zakupy, przygotować śniadania do pracy, odkurzyć, pozbierać klocki i jem. Zadziwiająco dobry mam dziś czas.

Ewka ja wierzę w przeznaczenie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: wow czasowo jestem na +, chyba w nagrodę siłownia. Temperatura +30 jest lepiej i chłodniej. Zdążyłam zrobić zakupy, przygotować śniadania do pracy, odkurzyć, pozbierać klocki i jem. Zadziwiająco dobry mam dziś czas. Ewka ja wierzę w przeznaczenie.

A ja wlasnie wracam z piekarni. A ze nie samym chlebem czlowiek żyje..😂😂
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  17 czerwca 2019

Ewka ty masz prawko?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ewka ty masz prawko?

Nie mam 😢. Mialam wypadek w dziecinstwie i boje sie jezdzic nawet jako pasazer . autostradą ze mna to nie ma opcji
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  17 czerwca 2019

Ja mam prawko kotko od 2013 roku. Kiedyś mi było zbyteczne dziś sobie nie wyobrażam bez. Co do autostrady to ja uwielbiam ale jako pasażer, boje się włączać do ruchu na takich drogach, ogólnie lubię jeździć ale tylko po drogach które znam 😆 chociaż w 2015 roku przejechałam wielką Fatrę w nocy sama i w sumie całą Słowację. Jednak autostrada napawa mnie lękiem, mam pod nosem i a4 i a1 i jeszcze taka dróżkę dts równoległa do a4 tez 3 pasy w każda stronę. Ale ja mam istnego pecha więc omijam. Dziś mi w jedna stronę rowerzysta jechał środkiem a ze Kręta droga to dupa była bo ja dojeżdżam od nich na 2 pas bo się boje. A druga dziś baba jak dama jedzie u jedzie dobrze ze to przewidziałam że wyjedzie mi z pod porządkowane, prawie spadła z roweru jak ją wytrąbilam

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja mam prawko kotko od 2013 roku. Kiedyś mi było zbyteczne dziś sobie nie wyobrażam bez. Co do autostrady to ja uwielbiam ale jako pasażer, boje się włączać do ruchu na takich drogach, ogólnie lubię jeździć ale tylko po drogach które znam 😆 chociaż w 2015 roku przejechałam wielką Fatrę w nocy sama i w sumie całą Słowację. Jednak autostrada napawa mnie lękiem, mam pod nosem i a4 i a1 i jeszcze taka dróżkę dts równoległa do a4 tez 3 pasy w każda stronę. Ale ja mam istnego pecha więc omijam. Dziś mi w jedna stronę rowerzysta jechał środkiem a ze Kręta droga to dupa była bo ja dojeżdżam od nich na 2 pas bo się boje. A druga dziś baba jak dama jedzie u jedzie dobrze ze to przewidziałam że wyjedzie mi z pod porządkowane, prawie spadła z roweru jak ją wytrąbilam

A moj mąz zawsze mowi , ze boi się, że jak trabnie to ta osoba w stresie moze zrobic cos glupiego ze strachu
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  17 czerwca 2019

I ma racje. Tyle ze ja przewidziałam że ta kretynka wyjedzie, stare głupie babsko, normalnie mam w tym miejscu uczciwe 50km/h no dobra zawsze tam zwalniam do 40 😆 i widzę jedzie takie durne babsko zwolniłam jeszcze nie mniej musiałam
Odbić na lewo bo by wjechała. Tam są światła ale że jedna droga jest zamknięta w przebudowie to zrobili po prostu moja stronę z pierwszeństwem. Szczęśliwie się nic nie stało, nie mniej jeżeli ktoś chce jeździć ulica to niech zna się na przepisach

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  18 czerwca 2019

ej umieralnie otworzyli na fotce czy co?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  18 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: ej umieralnie otworzyli na fotce czy co?
To chyba te upaly.. Ze mnie wyciagaja cala moc do wszystkiego. :zonk:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: ej umieralnie otworzyli na fotce czy co?

Heyka. Juz jestem, mnie pochloneło robienie kolejnych domków dla owadów , byłam kupić kapelutek a'ala słomkowy , ogarniałam ogród i juz jestem 😁
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14922 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Juz jestem, mnie pochloneło robienie kolejnych domków dla owadów

Dziękujemy ci za to :zakochany:
HardStyled83ddd0a
Moderator
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.