Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 czerwca 2019

Dramat. Ja wczoraj dostalam 2 sms alert o burzy z gradem i dupa. Zrobilo sie czarno i przeszlo dalej. Nawet nie pokropilo. I niestety bede musiala cale podworko ( z trawnikiem) podlac kranówą

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 czerwca 2019

Coś Ty u nas tez alter był SMS 2 stopień zagrożenia gradem - mąż nawet postawił auto w miejscu bez drzew 😆 jak stwierdził rok ma go pora na nowy 😆 a tu dupa

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  14 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Powiedzmy co w tym stylu. Serio to juz nie ten wiek ..?
Według mnie wszystko jest jak najbardziej OK!
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: U mnie wkoncu nieco chlodniej. Mozna z psem poszalec
u mnie tak bylo wczoraj, dzisiaj niestety powrót upalow.. :(
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dramat. Ja wczoraj dostalam 2 sms alert o burzy z gradem i dupa. Zrobilo sie czarno i przeszlo dalej. Nawet nie pokropilo. I niestety bede musiala cale podworko ( z trawnikiem) podlac kranówą
Ja w ostatnim czasie dostalam 3x, 2x z informacja o gradzie, ulewach, silnym wietrze, burzach oraz trabach powietrznych, ostatni trzeci byl następnego dnia o tej samej tresci z pominieciem trab powietrznych.

Padac padalo ale nie bylo oberwania chmury, jedynie pokropilo, z wiatrem tez bylo ciezko, gradu nie bylo ani trab. Ale byskalo sie konkretnie! Jakby samochod uprzywilejowany stal pod oknem bez sygnalow dzwiekowych, tylko na swiatlach. Niezly widok, takie burze byly az 3, oczywiscie bez deszczu.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019

U mnie nadal bez deszczu - 2 tyg. Wczoraj zuzyłam tyle kranówki na ogród, że vała Wieliczka mogłaby się wykąpac. Tylko czekać na rachunek...ale ziemia jest dosłownie popękana miejscami

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 czerwca 2019

Ty woda ja prąd, aż się boje licznik sprawdzić a za tydzień będę musiała 😆

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ty woda ja prąd,

Nie lepiej studnie wykopać a prąd sąsiadowi kraść :ninja:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Owad
Owad: anfet4minka: Ty woda ja prąd, Nie lepiej studnie wykopać a prąd sąsiadowi kraść

Owad - Ty jak cos powiesz 😂😂😂. Asia w bloku to se nie wykopie , ja tez bo nie mam juz miejsca w ogrodzie
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ty jak cos powiesz


Cały Owad :ziober2:
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: . Asia w bloku to se nie wykopie , ja tez bo nie mam juz miejsca w ogrodzie

To nie wiedziałem. Miejsce się zawsze znajdzie, nie musi to być w ogrodzie, no ale gdzie ty mieszkasz na wsi?
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019

Ja mieszkam w Wieliczce ale na obrzezach , gdzie panuje wiejski klimat. Mam za malutką dzialke

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 czerwca 2019

Ta owad tak tak czekaj idę kopać. Najpierw 30 cm beton, potem 5 metrów dziury, 3 metry beton, 3 metry dziury. O prawie jestem przy glebie. A potem hop i jeszcze darmowy węgiel 😆 a na poważnie no nie ma szans.
Ale pic to mi się chce bardzo i chyba będę musiała kranówkę luknąć a ona z dodatkiem złota w cenie 17,40 zł za m3 😆

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ja mieszkam w Wieliczce ale na obrzezach , gdzie panuje wiejski klimat. Mam za malutką dzialke

Temu napisałem czy na Wsi mieszkasz bo mogłaś byś ze studzienkę wykopać, bo ja mieszkam na Wsi i mam dużo pola i własną studnie. Ewka za malutka działka to lipka studni nie będzie.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ta owad tak tak czekaj idę kopać. Najpierw 30 cm beton, potem 5 metrów dziury, 3 metry beton, 3 metry dziury. O prawie jestem przy glebie. A potem hop i jeszcze darmowy węgiel 😆 a na poważnie no nie ma szans. Ale pic to mi się chce bardzo i chyba będę musiała kranówkę luknąć a ona z dodatkiem złota w cenie 17,40 zł za m3 😆

A potem....do Chin sie dokopiesz a wody ni grama 😂
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: Ja mieszkam w Wieliczce ale na obrzezach , gdzie panuje wiejski klimat. Mam za malutką dzialke Temu napisałem czy na Wsi mieszkasz bo mogłaś byś ze studzienkę wykopać, bo ja mieszkam na Wsi i mam dużo pola i własną studnie. Ewka za malutka działka to lipka studni nie będzie.

No lipka...ale wole tą "lipke" niz blok.
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: No lipka...ale wole tą "lipke" niz blok.

Masz rację, ja wolę swoja wieś w PL i mieć swoja wodę niż siedzieć tu w bloku i płacić za nią :ninja:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: No lipka...ale wole tą "lipke" niz blok. Masz rację, ja wolę swoja wieś w PL i mieć swoja wodę niż siedzieć tu w bloku i płacić za nią

Ale w ogole nie placisz za wode ? Masz w kranie swoją ??
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.