Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: hej
hej, nie ten portal ;)
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To moje inicjaly, kolejno: nazwisko, 1 imie, 2 imie.


Stawiam caly dobytek, ze mamy tu Anne Marie :D
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Stawiam caly dobytek, ze mamy tu Anne Marie :D
Pudło, cały dobytek mój! :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Konto usunięte: Stawiam caly dobytek, ze mamy tu Anne Marie :DPudło, cały dobytek mój! :D

Ja stawiam na Olę, Annę..
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Ja stawiam na Olę, Annę..
Ola a Aleksandra to dwa różne imiona. :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Przeczytajmojopis: Ja stawiam na Olę, Annę..Ola a Aleksandra to dwa różne imiona. :D

Wiem, ale znam kobiety ktore mając na imię Aleksandra podpisują się Ola, w skrócie O.
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Wiem, ale znam kobiety ktore mając na imię Aleksandra podpisują się Ola, w skrócie O.
Tak, ale O to od nazwiska, A i M od imion kolejno 1 i 2. :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Przeczytajmojopis: Wiem, ale znam kobiety ktore mając na imię Aleksandra podpisują się Ola, w skrócie O.Tak, ale O to od nazwiska, A i M od imion kolejno 1 i 2. :D

A fakt..umknela mi kolejnosc. Więc zgaduje dalej ; Agnieszka, Alicja, Agata 😜
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: A fakt..umknela mi kolejnosc. Więc zgaduje dalej ; Agnieszka, Alicja, Agata
Już zgadłaś :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A ja bylam z mezem w piekarni i kurde nie wiem jak to sie stalo ale przyciąl mi wlosy szyberdachem. Z tylu byly szyby otwarte ,ze jakoś tak zawialo ze mi podwialo włosy w górę a on w tym czasie zamknąl. A zebym wrazen miala malo , to akurat przejezdzalismy przez próg zwalniajacy i jak podskoczylam to myslalam ze moj skalp został na górze..

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Przeczytajmojopis: A fakt..umknela mi kolejnosc. Więc zgaduje dalej ; Agnieszka, Alicja, AgataJuż zgadłaś :D

Agnieszka 😊
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Pudło, cały dobytek mój! :D


Holender! Wiedzialem, ze hazard kiedys sprowadzi mnie na dno. To moze zamiast bawic sie w zgadywanki, przedstaw sie ladnie.
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Agnieszka
Niee, :D
Konto usunięte
Konto usunięte: przedstaw sie ladnie.
Aleksandra
d83dde1d
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: A ja bylam z mezem w piekarni i kurde nie wiem jak to sie stalo ale przyciąl mi wlosy szyberdachem.
:crylol: Jaaaaaaak? :D Jak to sie stało. :D
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: A zebym wrazen miala malo , to akurat przejezdzalismy przez próg zwalniajacy i jak podskoczylam to myslalam ze moj skalp został na górze..
Ohh, współczuję. :o Nie masz łysego placka?
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aleksandra


Mialo byc ladnie, czyli np. "Mam na imie Aleksandra, bardzo, ale to bardzo milo mi cie poznac", a nie tak byle jak :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.