Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Dragon842
Dragon842
  13 czerwca 2019

Dzień dobry,kolejny dzień upalny i gorący, trzeba uważać na słońce bo na tak wysokie temperatury nie ma mocnych. Każdy może zasłabnąć, z drugiej strony lubię właśnie takie lato. Piękna pogoda,relaks i czego chcieć więcej? Chyba czas na kawę,w miłym towarzystwie kawa najlepiej smakuje. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dzień dobry,kolejny dzień upalny i gorący, trzeba uważać na słońce bo na tak wysokie temperatury nie ma mocnych. Każdy może zasłabnąć, z drugiej strony lubię właśnie takie lato. Piękna pogoda,relaks i czego chcieć więcej? Chyba czas na kawę,w miłym towarzystwie kawa najlepiej smakuje. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

Czego chciec więcej ?? Kropli deszczu ! 🙏. U mnie tydzien nie padalo , beczki na deszczówkę jyz puste i wodę do ogrodu biorę z miejskiej, a ta u nas droga jak cholera
Dragon842
Dragon842
  13 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dragon842: Dzień dobry,kolejny dzień upalny i gorący, trzeba uważać na słońce bo na tak wysokie temperatury nie ma mocnych. Każdy może zasłabnąć, z drugiej strony lubię właśnie takie lato. Piękna pogoda,relaks i czego chcieć więcej? Chyba czas na kawę,w miłym towarzystwie kawa najlepiej smakuje. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie. Czego chciec więcej ?? Kropli deszczu ! 🙏. U mnie tydzien nie padalo , beczki na deszczówkę jyz puste i wodę do ogrodu biorę z miejskiej, a ta u nas droga jak cholera

U mnie w nocy padało i to ostro
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 czerwca 2019

U mnie temperatura na luzie 22 stopnie. Dragon ty pracujesz czy nie? Bo co zerknę to ty kawka, spacerek :p

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Czego chciec więcej ?? Kropli deszczu ! 🙏. U mnie tydzien nie padalo , beczki na deszczówkę jyz puste i wodę do ogrodu biorę z miejskiej, a ta u nas droga jak cholera


Muszę Cię wyśmiać :p bo masz tanią wodę. Pozdrawiam z Zabrza 17,40 m3 zimnej xD

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: Czego chciec więcej ?? Kropli deszczu ! 🙏. U mnie tydzien nie padalo , beczki na deszczówkę jyz puste i wodę do ogrodu biorę z miejskiej, a ta u nas droga jak choleraMuszę Cię wyśmiać :p bo masz tanią wodę. Pozdrawiam z Zabrza 17,40 m3 zimnej xD


Asiu - przyznam ze nie znam obecnego cennika, ale wiem orientacyjnie ze droga w porownaniu z innymi rejonami, a teraz biore do ogrodu kosmiczne ilosci
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019

[quote=835640;anfet4minka]U mnie temperatura na luzie 22 stopnie. Dragon ty pracujesz czy nie? Bo co zerknę to ty kawka, spacerek :p

Taki to pozyje co nie ? Mogłyś kolego pomóc i te chmury z drabiny miotłą przegnać w moje rejony

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Mogłyś kolego pomóc i te chmury z drabiny miotłą przegnać w moje rejony


Według prognozy od 12 na śląsku zagrożenie opadami - czekam. U nas też grama wody z nieba nie ma. Pył się już zaczyna robić wszędzie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019

Asia- a jak z komarami ?? To pierwszy raz (a mieszkam tu 11 lat) gdy komary grasują w ciągu dnia w pelnym sloncu. Zazwyczaj grasowaly w cieniu , wieczorami. Do domu kupilam rajd elektryczny i moge smiało polecic.

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 czerwca 2019

Moje dziecko wczoraj o 20 wróciło z parku pogryzione - w tym roku nie pryskali. Stary mówił że normalnie wszędzie ich, nawet na cytuje "jajkach siadają"

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Moje dziecko wczoraj o 20 wróciło z parku pogryzione - w tym roku nie pryskali. Stary mówił że normalnie wszędzie ich, nawet na cytuje "jajkach siadają"


Moj syn tez mowił, ze nawet do gaci włażą. Ponoc tez zaczynają się uodparniać na specyfiki mające je odstraszać
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ponoc tez zaczynają się uodparniać na specyfiki mające je odstraszać


Dla mnie to nie jest pocieszające, mam alergie na komary ;/ zaraz zamiast malutkiej kropki mam wypuchnięte miejsce ;/

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: Ponoc tez zaczynają się uodparniać na specyfiki mające je odstraszaćDla mnie to nie jest pocieszające, mam alergie na komary ;/ zaraz zamiast malutkiej kropki mam wypuchnięte miejsce ;/

A próbowałas bros max ? Dla mnie rewelacja
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 czerwca 2019

u mnie w domu nie ma w ogóle, tylko jak się jakiś przedostanie jest polowanie :) a na dworze no cóz.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 czerwca 2019

Jak możecie moich krewnych mordować :zly:

HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.