DjBalloon
Posty: 3 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
DjBalloon
  29 maja 2019 (pierwszy post)

Wodzie że tutaj dużo dziewczyn dla których nie liczy się charakter i susza tylko piękno i grubość portfela kto zemna

GRADEK83
GRADEK83
  29 maja 2019
DjBalloon
DjBalloon: Wodzie

DjBalloon
DjBalloon: susza

To tekst z ukrytym przesłaniem ....że chcesz pić bo cię suszy ? :woot:
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  29 maja 2019
DjBalloon
DjBalloon: grubość portfela kto zemna

Mówię zawsze: Drogie panie -
Wtenczas, gdy mnie nie stać na nie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Ziemia
Ziemia
  29 maja 2019

To nie brak hajsu jest twoim problemem tylko nieogar i nijakość.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  29 maja 2019
Ziemia
Ziemia: To nie brak hajsu jest twoim problemem tylko nieogar i nijakość.

Cos w tym jest...nawet tekst jakiś chaotyczny. Ja gdybym patrzyła nawet na sam charakter ,to ten nieskładny tekst by mnie zniechęcił..
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  29 maja 2019

Z drugiej zaś strony to przeciez normalne ze kobiety szukające faceta do związku/ załozenia rodziny patrzą na to , czy go na to stać. Pewnie ze mozna sobie wziąsc bezrobotnego lesera i go utrzymywać przez resztę życia ale po co ?? Jskby nie było - facet powinien zapewniać byt rodzinie

GhostRider888
GhostRider888
  29 maja 2019

Nie wątpliwie ma pan rację , ale przede wszystkim chodzi o stan majątkowy potencjalnego samca , na wygląd Kobiety w przypadku pieniędzy potrafią zacisnąć zęby . Cieszy mnie bardzo , iż faceci coraz otwarciej mówią prawdę na temat Kobiet i mam nadzieję , że idea nienawiści do tej płci będzie się siać , trzeba przestać do nich pisać i wychodzić z inicjatywą , bo nie warto dawać materialistycznym , zadufanym w sobie oraz przemądrzałym paniom pożywkę , ponieważ nie są one ponad nami , bo to Bóg zasługuje aby go czcić a nie damskie istoty , które to mają siebie za bóstwo , a my faceci nie jesteśmy płcią gorszego sortu aby skakać w koło nich i być sługą , jako to będzie tańczył jak mu się zagra . Dziś mamy 21w i tak na prawdę dwie osoby , które zarabiałyby najniższą krajową byłyby wstanie żyć , a z 500+ od rządu to już spokojnie , także takie zrzucanie całej presji na mężczyzn jest tak naprawdę oznaką lenistwa księżniczek , które boją się iść do jakiejkolwiek pracy fizycznej , aby nie złamać sobie paznokci , a do umysłowej nie mają chcęci do nauki , teraz są takie czasy , że Kobiety mogą zrobic prawo jazdy i się rozwijać na kursach , tylko trzeba chcieć , ale wiadomo każdemu łatwiejby było zrzucić całą presję na drugą osobę , a wiadomo Kobiety są w tym najlepsze !!! Pozdro poćwicz !

selgros1987
selgros1987
  29 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Według mnie prawie wszystkie kobiety patrzą tylko na pieniądze i wszystkie rzeczy z tym związane (np. drogi samochód, dom i inne). Jeżeli leci na jego kasę albo auto to jest jeszcze głupsza od faceta, który chce cie pykać. Kobiety nie powiedzą wprost i nigdy się nie przyznają, że pieniądze są dla nich ważne, stabilizacja finansowa siedzi w ich podświadomości. d83dde1d Czemu wy kobiet mówicie że najważniejszy jest charakter2754 Wy kobiety nie wiecie, co to znaczy "charakter". A co powie kobiety2754 " Kobieta mówi: Dla mnie wygląd się nie liczy"... a ja powiem wam kobietki "oczywiście jej wygląd" xD Niestety 80% kobiet gania za 20% najlepszych mężczyzn, więc 80% mężczyzn pozostaje 20% najgorszych kobiet - nawet brzydkich nie starczy. Patrzą najpierw na wygląd, kasę, auto, mieszkanie, ciałko zamiast na charakter, to jest dopiero RAK (Kobieta ma raka) XDD Pustak jakich wiele. w większości te laski od twerku, dancehallu to straszne pustaki i ku**iszcza puszczające się w podrzędnych klubach, mające o sobie wielkie mniemanie XD A wiecie, że kobiety nie lecą2754 Bo są zajęte. Wszystko jest jej wygodnie życie.

ujrvl
Posty: 20 (po ~211 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 6
ujrvl
  30 maja 2019

dla dziewczyn liczy sie charakter czyli zaradność hehe

GRADEK83
GRADEK83
  30 maja 2019

Jestem biedny przez co nie mam kobiety i tym samym mozna powiedzieć ze nie jestem niewolnikiem bo nie MUSZE tyrac tylko po to aby zapewnić komuś byt...czy nasz gatunek ucierpi z tego powodu nie sądze zyjemy na tym świecie nie po to aby się dorobic ale dla zbawienia własnej duszy...

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wątpliwie ma pan rację , ale przede wszystkim chodzi o stan majątkowy potencjalnego samca , na wygląd Kobiety w przypadku pieniędzy potrafią zacisnąć zęby . Cieszy mnie bardzo , iż faceci coraz otwarciej mówią prawdę na temat Kobiet i mam nadzieję , że idea nienawiści do tej płci będzie się siać , trzeba przestać do nich pisać i wychodzić z inicjatywą , bo nie warto dawać materialistycznym , zadufanym w sobie oraz przemądrzałym paniom pożywkę , ponieważ nie są one ponad nami , bo to Bóg zasługuje aby go czcić a nie damskie istoty , które to mają siebie za bóstwo , a my faceci nie jesteśmy płcią gorszego sortu aby skakać w koło nich i być sługą , jako to będzie tańczył jak mu się zagra . Dziś mamy 21w i tak na prawdę dwie osoby , które zarabiałyby najniższą krajową byłyby wstanie żyć , a z 500+ od rządu to już spokojnie , także takie zrzucanie całej presji na mężczyzn jest tak naprawdę oznaką lenistwa księżniczek , które boją się iść do jakiejkolwiek pracy fizycznej , aby nie złamać sobie paznokci , a do umysłowej nie mają chcęci do nauki , teraz są takie czasy , że Kobiety mogą zrobic prawo jazdy i się rozwijać na kursach , tylko trzeba chcieć , ale wiadomo każdemu łatwiejby było zrzucić całą presję na drugą osobę , a wiadomo Kobiety są w tym najlepsze !!! Pozdro poćwicz !

Po co nienawisc xd wystarczy o tym glosno mowic. Problem jest taki, ze rycerze nie potrafia zniesc takiego gadania bo kochaja swoja role providera xd
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem biedny przez co nie mam kobiety i tym samym mozna powiedzieć ze nie jestem niewolnikiem bo nie MUSZE tyrac tylko po to aby zapewnić komuś byt...czy nasz gatunek ucierpi z tego powodu nie sądze zyjemy na tym świecie nie po to aby się dorobic ale dla zbawienia własnej duszy...

Żyjesz i jestes niewolnikiem życia xD
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z drugiej zaś strony to przeciez normalne ze kobiety szukające faceta do związku/ załozenia rodziny patrzą na to , czy go na to stać. Pewnie ze mozna sobie wziąsc bezrobotnego lesera i go utrzymywać przez resztę życia ale po co ?? Jskby nie było - facet powinien zapewniać byt rodzinie


Wypraszam sobie. Ja niczego nie powinienem. Jestem za rownouprawnieniem. Idz dymac od rana do wieczora w robocie a potem po powrocie do domu użeraj sie z rozhuśtana emocjonalnie, roszczeniową ksiezniczka.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  30 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Przeczytajmojopis: Z drugiej zaś strony to przeciez normalne ze kobiety szukające faceta do związku/ załozenia rodziny patrzą na to , czy go na to stać. Pewnie ze mozna sobie wziąsc bezrobotnego lesera i go utrzymywać przez resztę życia ale po co ?? Jskby nie było - facet powinien zapewniać byt rodzinieWypraszam sobie. Ja niczego nie powinienem. Jestem za rownouprawnieniem. Idz dymac od rana do wieczora w robocie a potem po powrocie do domu użeraj sie z rozhuśtana emocjonalnie, roszczeniową ksiezniczka.

Nikt nie mowi o czyms takim. Kobieta oczywiscie tez powinna pracowac. Facet zaradny nie musi tyrac od rana do wieczora , zeby godnie zarabiac. U nas pracowalismy z mezem oboje (teraz jestem na sw.pielegnacyjnym) i oboje dbalismy o to zeby zyc na godnym poziomie. I wbrew dziwnym opiniom - wcale nie trzeba tyrac od rana do nocy , a juz tymbardziej miec wyzszych studiów, zeby godnie zarobic. Pracy (dobrej) jezt pod dostatkiem , wystarczy dobrze poszukac
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  30 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie prawie wszystkie kobiety patrzą tylko na pieniądze i wszystkie rzeczy z tym związane (np. drogi samochód, dom i inne). Jeżeli leci na jego kasę albo auto to jest jeszcze głupsza od faceta, który chce cie pykać. Kobiety nie powiedzą wprost i nigdy się nie przyznają, że pieniądze są dla nich ważne, stabilizacja finansowa siedzi w ich podświadomości. Czemu wy kobiet mówicie że najważniejszy jest charakter Wy kobiety nie wiecie, co to znaczy "charakter". A co powie kobiety " Kobieta mówi: Dla mnie wygląd się nie liczy"... a ja powiem wam kobietki "oczywiście jej wygląd" xD Niestety 80% kobiet gania za 20% najlepszych mężczyzn, więc 80% mężczyzn pozostaje 20% najgorszych kobiet - nawet brzydkich nie starczy. Patrzą najpierw na wygląd, kasę, auto, mieszkanie, ciałko zamiast na charakter, to jest dopiero RAK (Kobieta ma raka) XDD Pustak jakich wiele. w większości te laski od twerku, dancehallu to straszne pustaki i ku**iszcza puszczające się w podrzędnych klubach, mające o sobie wielkie mniemanie XD A wiecie, że kobiety nie lecą Bo są zajęte. Wszystko jest jej wygodnie życie.

Wyprowadzam z błedu - nie wszystkie , bo JA NIE.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.