DjBalloon
Posty: 3 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
DjBalloon
  29 maja 2019 (pierwszy post)

Wodzie że tutaj dużo dziewczyn dla których nie liczy się charakter i susza tylko piękno i grubość portfela kto zemna

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: .jak rozpaczliwie łapie się cycków, bo jakas Grażyna wreszcie zwróciła uwagę,to ma co ma.

No w czasach wolności seksualnej jest zasada 80/20 więc desperatów nie brakuje. Zresztą nawet na fotce to widać, elegancki chłopaczek 7/10 ma 1-2 wiadomości na tydzień, a gruba brzydka z Brajankiem w wózku 3/10 kilkanaście wiadomości dziennie.
To później takie wyposzczone typki rzucają się na panny jak pies na kość :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Moj brat kilka dni temu stwierdził że nikt ze mna nie wytrzyma za długo za bardzo duzo rzeczy lubię robic sama

To na pewno nie jest powód, żeby ktoś nie chciał z Tobą być. Nie ma nic gorszego niż kobieta zachowująca się jak pijane dziecko we mgle, która nie wie co ma robić i wszystko trzeba robić za nią. Samodzielność i własne pasje zawsze na plus. Co innego kiedy facet chce, żebyś mu np. w czymś pomogła przy domu co jest istotne, a Ty mówisz że w to wbijasz bo lecisz na trening - wtedy to jest okazanie braku szacunku i według mnie to jest prawdziwa prawdziwy powód dla którego ktoś by nie chciał z Tobą być.

Konto usunięte
Konto usunięte: Związek zajebista sprawa, ale nie mów mi co mam robić i jak żyć;D Bo prędzej spakuje faceta w cholerę niż dam sobie wmówić ze nie powinnam czegoś robić.

Czyli jak np. spodoba Ci się kupel z treningów i chcesz sobie z nim spędzić noc, to facet z którym jesteś w związku powinien grzecznie czekać na Ciebie po tej nocy z różą w zębach i kolacją, bo "nie mów mi co mam robić i jak żyć"? That's never happened - bo z takim pantoflem nawet najbardziej zmanierowana kobieta by nie chciała być :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet powinen miec własne hobby albo robić wiele rzeczy sam tak jak ja, inaczej wyjazd.

Czyli jak np. zachoruje i nie będzie mógł kontynuować swojego hobby to "wyjazd"? No widać z każdym wpisem, że szanujesz swojego potencjalnego faceta mniej niż buty do biegania - ewidentnie to jest powód, żeby nie być z Tobą w związku.
praksyda
praksyda
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jak np. zachoruje i nie będzie mógł kontynuować swojego hobby to "wyjazd"? No widać z każdym wpisem, że szanujesz swojego potencjalnego faceta mniej niż buty do biegania - ewidentnie to jest powód, żeby nie być z Tobą w związku.

To nie tak, że ja stawiam jakis trening ponad wszystko, nawet zdrowie bliskich, tak źle ze mna nie jest, opiekuję sie chorą mamą, która ledwo chodzi o kulach do toalety(jeszcze) chodzę do pracy 3 zmianowej, jutro wtac muszę o 6 zeby wszystko ogarnąć i jechac do pracy na 14 ale czas mam zaplanowany już dzisiaj, inaczej wiecznie bym mówiła że nie zrobię tego czy tamtego bo nie zdążę.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jak np. spodoba Ci się kupel z treningów i chcesz sobie z nim spędzić noc, to facet z którym jesteś w związku powinien grzecznie czekać na Ciebie po tej nocy z różą w zębach i kolacją, bo "nie mów mi co mam robić i jak żyć"? That's never happened - bo z takim pantoflem nawet najbardziej zmanierowana kobieta by nie chciała być :)

zwiariował z pantoflem nie wytrzymałabym, chodzi mi o dzielenie wolnego czasu, bo są rzeczy które muszę zrobić najpierw.
Konto usunięte
Konto usunięte: No w czasach wolności seksualnej jest zasada 80/20 więc desperatów nie brakuje. Zresztą nawet na fotce to widać, elegancki chłopaczek 7/10 ma 1-2 wiadomości na tydzień, a gruba brzydka z Brajankiem w wózku 3/10 kilkanaście wiadomości dziennie. To później takie wyposzczone typki rzucają się na panny jak pies na kość :)

No tego też nie mogę ogarnąć, dlaczego często na serwisach typu fotka.prl Grażyny 2/10 mają atencję i po co faceci robią z siebie takich błaznów, żeby zamoczyć?
praksyda
praksyda
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: n

dopiero teraz spojrzałam na profil z kim rozmawiam :rotfl:
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: dopiero teraz spojrzałam na profil z kim rozmawiam

Przez te okropne zasady banowania osób bez zdjęć cała moja misterna konspiracja się zawaliła :D
Konto usunięte
Konto usunięte: No tego też nie mogę ogarnąć, dlaczego często na serwisach typu fotka.prl Grażyny 2/10 mają atencję i po co faceci robią z siebie takich błaznów, żeby zamoczyć?

ODPOWIADAM:
Konto usunięte
Konto usunięte: Grażyny 2/10 mają atencję

GDYŻ
Konto usunięte
Konto usunięte: faceci robią z siebie takich błaznów, żeby zamoczyć


Dla Ciebie sytuacja totalnie abstrakcyjna, bo jeśli chcesz to możesz mieć seks w mniej niż 30 minut ale większość facetów musi stawać na głowie, żeby w ogóle cycka na żywo zobaczyć także... W tej kwestii nie ma równości płci :)
Bizak
Posty: 2 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Bizak
  3 czerwca 2019

Cc

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019

Tu się nie zgodzę, żeby faceci musieli stawać na glowie, żeby "zamoczyć". Moj syn ma tez konto na podobnym portalu - jest przystojny, wysportowany. Laski juz w pierwszej wiadomosci wysyłają mu nagie fotki i teksty typu "mogę Ci obciągnąc jak pójdziesz ze mną na impreze do kumpeli" ( hmmm jakos trzeba błysnąć przed kolezankami) lub "masz dziewczyne ? Bo jak nie to ja chetna, mam duzy biust i glebokie gardło". I to gówmiary 15- 20 lat. Teraz wystarczy że facet względnie wygląda, żeby sciągać majtki.

Inchcape
Inchcape
  3 czerwca 2019

szanowna pani pani chyba przesadza hehe a

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: szanowna pani pani chyba przesadza hehe a

Jesli chodzi o mnie, to wcale nie przesadzm. 😉 Piszę o tym , co widziałam
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
wpis jest ukryty
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytal czy za moich czasow tez takie ku.restwo bylo wsrod dziewczyn w tym wieku , i wydaje mi sie ze nie az tak. Świat gna coraz bardziej "do przodu"


Ja tak tylko wspomne o slynnym pamietnikopisarzu, o imieniu Giacomo, ktory zyl w XVIII wieku...
AnusToKupa
AnusToKupa
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu się nie zgodzę, żeby faceci musieli stawać na glowie, żeby "zamoczyć". Moj syn ma tez konto na podobnym portalu - jest przystojny, wysportowany. Laski juz w pierwszej wiadomosci wysyłają mu nagie fotki i teksty typu "mogę Ci obciągnąc jak pójdziesz ze mną na impreze do kumpeli" ( hmmm jakos trzeba błysnąć przed kolezankami) lub "masz dziewczyne ? Bo jak nie to ja chetna, mam duzy biust i glebokie gardło". I to gówmiary 15- 20 lat. Teraz wystarczy że facet względnie wygląda, żeby sciągać majtki.


No tak ale ona ci obciagnie tylko ze ty musisz ja zabrac na ta impreze i byc jej sponsorem. Im wiecej piszesz tym bardziej sie pograzasz xdddd
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019

[quote=AnusToKup No tak ale ona ci obciagnie tylko ze ty musisz ja zabrac na ta impreze i byc jej sponsorem. Im wiecej piszesz tym bardziej sie pograzasz xdddd

Tu nic nie bylo o sponsorowaniu. To mialy byc imieniny jej kolezanki. Nie dopowiadaj sobie 😉

AnusToKupa
AnusToKupa
  4 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: [quote=AnusToKup No tak ale ona ci obciagnie tylko ze ty musisz ja zabrac na ta impreze i byc jej sponsorem. Im wiecej piszesz tym bardziej sie pograzasz xddddTu nic nie bylo o sponsorowaniu. To mialy byc imieniny jej kolezanki. Nie dopowiadaj sobie 😉


Nie wiem w jakim swiecie ty zyjesz xd rzeczywisty swiat wyglada tak ze to faceci musza sie starac. Tu masz ciekawy link:
Moze w taki sposob zrozumiesz.
https://m.youtube.com/watch?v=xqiSQiJZa1A
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ty piszemy z wielkiej litery 😉. W jakim swiecie żyję ? Realnym a nie opierajacym się na linkach w necie.To , że co poniektórzy starają się jak mogą i im nie wychodzi , to nie znaczy, że w kazdym przypadku tak jest. Popatrz tu na profile PRZYSTOJNYCH facetów, poczytaj komentarze pod nimi..laski same się wręcz narzucają..obudz się - jest XXI wiek

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.