DjBalloon
Posty: 3 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
DjBalloon
  29 maja 2019 (pierwszy post)

Wodzie że tutaj dużo dziewczyn dla których nie liczy się charakter i susza tylko piękno i grubość portfela kto zemna

michas1978
Posty: 313 (po ~27 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
michas1978
  4 czerwca 2019

Czasami taniej jest iść do agencji towarzyskiej.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019
michas1978
michas1978: Czasami taniej jest iść do agencji towarzyskiej.

I nie wiem , czy nie bezpieczniej. Tam dziewczyny się badają i zabezpieczają 😜
michas1978
Posty: 313 (po ~27 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
michas1978
  4 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: michas1978: Czasami taniej jest iść do agencji towarzyskiej. I nie wiem , czy nie bezpieczniej. Tam dziewczyny się badają i zabezpieczają 😜


Bo muszą. Inaczej wylot z pracy.
michas1978
Posty: 313 (po ~27 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
michas1978
  4 czerwca 2019

Albo umieszczają swoje zdjęcia, eksponując swoje wdzięki, na portalach, by się tylko napawać komentarzami śliniących się samców.

Gdzieś ktoś coś takiego napisał:
"Neil Armstrong był na księżycu i zrobił 7 zdjęć, kobieta wyszła do ubikacji i zrobiła 40"

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019
michas1978
michas1978: Albo umieszczają swoje zdjęcia, eksponując swoje wdzięki, na portalach, by się tylko napawać komentarzami śliniących się samców. Gdzieś ktoś coś takiego napisał: "Neil Armstrong był na księżycu i zrobił 7 zdjęć, kobieta wyszła do ubikacji i zrobiła 40"

Haha. Bo taka prawda.jak sie nie ma czym błysnąc, to się pokazuje cycki.
michas1978
Posty: 313 (po ~27 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
michas1978
  4 czerwca 2019

Po to chyba producenci telefonów umieszczają przedni aparat.

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  4 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj syn ma tez konto na podobnym portalu - jest przystojny, wysportowany. Laski juz w pierwszej wiadomosci wysyłają mu nagie fotki i teksty typu "mogę Ci obciągnąc jak pójdziesz ze mną na impreze do kumpeli" ( hmmm jakos trzeba błysnąć przed kolezankami) lub "masz dziewczyne ? Bo jak nie to ja chetna, mam duzy biust i glebokie gardło". I to gówmiary 15- 20 lat. Teraz wystarczy że facet względnie wygląda, żeby sciągać majtki.

Podobno przed TWOIM synem kobiety w wieku 16-40 lat układają dywan z własnej bielizny jak idzie po mieście, jak szedł na studia to rektor drugiego dnia dał mu profesurę, a jak się przyjmował do pracy to prezes wybiegł ze swojego gabinetu i oddał swoje stanowisko... d83dde02

Gdyby 80%ć typków nie było przeciętnymi Mireczkami z zakresu 4/10 do 7/10, to nie byłoby tych wszystkich desperatów na fotce śliniących się nawet do jakiś mamusiek 30+ z nadwagą.

Niemniej tak serio to nie wiem czego nie zrozumiałaś z tego wykresu: https://dicipres.files.wordpress.com/2012/04/mating_cad_dad-copy1.jpg Przecież do tego odnosił się mój pierwszy wpis w tym wątku -> ziomeczek 8/10 zgarnia laski od 3/10 do 7/10 które sypią się z nim jedna po drugiej, tym samym zgarnia on potencjalne partnerki wszystkim poniżej matrymonialnego łańcucha pokarmowego z którymi byłyby w stanie stworzyć stabilny związek, a nie tylko Smash&Dash lub jak kto woli Pump&Dump. Taka jest konsekwencja wolności seksualnej - stąd wysyp samotnych matek i desperatek z fotki które po przemieleniu przez kilkudziesięciu kolesi będących ligę wyżej od nich stają się feministkami obrażonymi na złych mężczyzn którzy je odrzucili, albo szukają frajera którym będą gardziły ale będzie im sypał pieniążkiem na ich zachcianki marząc, że kiedyś znowu posiądzie je jakiś koleś powyżej ich ligi (co z chęcią uczynią jeśli tylko będą miały okazję, bo wtedy to jest przygoda a nie zdrada) :)

PS. Dziękuję za kolejne potwierdzenie tego o czym pisałem JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU :)
===========================================================
Konto usunięte
Konto usunięte: michas1978: Czasami taniej jest iść do agencji towarzyskiej. I nie wiem , czy nie bezpieczniej. Tam dziewczyny się badają i zabezpieczają 😜

Większość z tych panien to ćpunki, na badaniach zależy im mniej niż na kolejnym strzale towaru pod "ostre balety". Alfonsi też jakoś specjalnie nie wnikają, bo panna jest w biznesie kiedy ma 18-30 lat później bardziej się opłaca wziąć "nowy narybek", niż trzymać na lokalu stare próchno które tylko odstrasza potencjalnych klientów. Wyjątek stanowią VIP prostytutki, dla VIPów bo tam gostek płaci 1000 PLN/h nie dlatego, że cipka tej panny jest jakaś wyjątkowa bo jest taka sama jak 90% innych kobiet tylko za to, że żona się nie dowie ani nie załapie żadnej wenery (co się by łączyło z tym, że żona by się dowiedziała).

Konto usunięte
Konto usunięte: "Neil Armstrong był na księżycu i zrobił 7 zdjęć, kobieta wyszła do ubikacji i zrobiła 40"
https://pl.wikiquote.org/wiki/Zygmunt_Freud

"Bierność, masochizm i NARCYZM są najbardziej znamiennymi, uwarunkowanymi biologicznie cechami kobiet."
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

MGTOWwinner - nie wiem skąd w Tobie tyle jadu i zawisci. Tego co zlinkowales, to nawet nie czylałam , bo po prostu nie mialam ochoty. Moj syn jest za mlody na studenta i nie wiem dlaczego tak Cie boli fakt, że podoba się kobietom i nie mozesz sie z tym pogodzic (może zazdrość ze Ty nie cieszysz się az takim powodzeniem..? Widzę ze nałapałes sporo X ) Ty wiesz swoje, ja swoje - nie widzę sensu sie wdawac w dalszą dyskusję z kims, kto uparcie sie trzyma swoich racji i inne argumenty do Ciebie nie docierają. Miłego dnia.

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  4 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nie czylałam , bo po prostu nie mialam ochoty

https://pl.wikiquote.org/wiki/Zygmunt_Freud

"BIERNOŚĆ, masochizm i narcyzm są najbardziej znamiennymi, uwarunkowanymi biologicznie cechami kobiet."
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj syn jest za mlody na studenta i nie wiem dlaczego tak Cie boli fakt, że podoba się kobietom i nie mozesz sie z tym pogodzic (może zazdrość ze Ty nie cieszysz się az takim powodzeniem..?

Ja tylko szydzę z przytaczania przykładów które nie są weryfikowalne, bo jak mam zweryfikować że Twój syn (a raczej to co o nim piszesz) jest reprezentacyjną grupą mężczyzn opisujących dane zjawisko?
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widzę sensu sie wdawac w dalszą dyskusję z kims, kto uparcie sie trzyma swoich racji i inne argumenty do Ciebie nie docierają

Trochę zabawne, że Twój każdy kolejny argument tylko potwierdza moje argumenty o czym wspominam za każdym razem, a Ty z bezsilności zmuszona zostałaś do wycofania się ale odwracasz kota ogonem żeby Twoje było na wierzchu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty nie cieszysz się az takim powodzeniem..? Widzę ze nałapałes sporo X

Znów zataczamy krąg i wracamy do argumentacji na lvl "stulejarze którzy nie ruchają dużo różnych lasek nie mają prawa głosu". Może pora wymyślić coś nowego? Czy mam kopiować własne odpowiedzi na te same zarzuty jak w dniu świstaka?
AnusToKupa
wpis jest ukryty
AnusToKupa
AnusToKupa
  4 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Moj syn ma tez konto na podobnym portalu - jest przystojny, wysportowany. Laski juz w pierwszej wiadomosci wysyłają mu nagie fotki i teksty typu "mogę Ci obciągnąc jak pójdziesz ze mną na impreze do kumpeli" ( hmmm jakos trzeba błysnąć przed kolezankami) lub "masz dziewczyne ? Bo jak nie to ja chetna, mam duzy biust i glebokie gardło". I to gówmiary 15- 20 lat. Teraz wystarczy że facet względnie wygląda, żeby sciągać majtki. Podobno przed TWOIM synem kobiety w wieku 16-40 lat układają dywan z własnej bielizny jak idzie po mieście, jak szedł na studia to rektor drugiego dnia dał mu profesurę, a jak się przyjmował do pracy to prezes wybiegł ze swojego gabinetu i oddał swoje stanowisko... Gdyby 80%ć typków nie było przeciętnymi Mireczkami z zakresu 4/10 do 7/10, to nie byłoby tych wszystkich desperatów na fotce śliniących się nawet do jakiś mamusiek 30+ z nadwagą. Niemniej tak serio to nie wiem czego nie zrozumiałaś z tego wykresu: https://dicipres.files.wordpress.com/2012/04/mating_cad_dad-copy1.jpg Przecież do tego odnosił się mój pierwszy wpis w tym wątku -> ziomeczek 8/10 zgarnia laski od 3/10 do 7/10 które sypią się z nim jedna po drugiej, tym samym zgarnia on potencjalne partnerki wszystkim poniżej matrymonialnego łańcucha pokarmowego z którymi byłyby w stanie stworzyć stabilny związek, a nie tylko Smash&Dash lub jak kto woli Pump&Dump. Taka jest konsekwencja wolności seksualnej - stąd wysyp samotnych matek i desperatek z fotki które po przemieleniu przez kilkudziesięciu kolesi będących ligę wyżej od nich stają się feministkami obrażonymi na złych mężczyzn którzy je odrzucili, albo szukają frajera którym będą gardziły ale będzie im sypał pieniążkiem na ich zachcianki marząc, że kiedyś znowu posiądzie je jakiś koleś powyżej ich ligi (co z chęcią uczynią jeśli tylko będą miały okazję, bo wtedy to jest przygoda a nie zdrada) :) PS. Dziękuję za kolejne potwierdzenie tego o czym pisałem JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU :) ===========================================================Przeczytajmojopis: michas1978: Czasami taniej jest iść do agencji towarzyskiej. I nie wiem , czy nie bezpieczniej. Tam dziewczyny się badają i zabezpieczają 😜 Większość z tych panien to ćpunki, na badaniach zależy im mniej niż na kolejnym strzale towaru pod "ostre balety". Alfonsi też jakoś specjalnie nie wnikają, bo panna jest w biznesie kiedy ma 18-30 lat później bardziej się opłaca wziąć "nowy narybek", niż trzymać na lokalu stare próchno które tylko odstrasza potencjalnych klientów. Wyjątek stanowią VIP prostytutki, dla VIPów bo tam gostek płaci 1000 PLN/h nie dlatego, że cipka tej panny jest jakaś wyjątkowa bo jest taka sama jak 90% innych kobiet tylko za to, że żona się nie dowie ani nie załapie żadnej wenery (co się by łączyło z tym, że żona by się dowiedziała).michas1978: "Neil Armstrong był na księżycu i zrobił 7 zdjęć, kobieta wyszła do ubikacji i zrobiła 40"https://pl.wikiquote.org/wiki/Zygmunt_Freud "Bierność, masochizm i NARCYZM są najbardziej znamiennymi, uwarunkowanymi biologicznie cechami kobiet."


Tracisz swoj czas xd ona "zyje w realnym swiecie a nie w swiecie linkow" xddd przypomina mi to typowa dyskusje na fotce typiara vs mezczyzni. Oni jej logiczne argumenty a ona to co jej sie wydaje xd baby wszystko wiedza najlepiej takze szkoda dyskusji xd
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019

Anustokupa (bez komentarza). Tak sie udzielasz a zobacz co soba prezentujesz..najpierw Cie bloknelam bo narzucales sie oblesnie z sex propozycjami a teraz mi publicznie ublizasz. Nic dodac - nic ująć

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019

I niech mnie teraz ktoś wyprowadzi z błędu, ze faceci nie są mściwi jak dostają kosza.

AnusToKupa
AnusToKupa
  4 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Anustokupa (bez komentarza). Tak sie udzielasz a zobacz co soba prezentujesz..najpierw Cie bloknelam bo narzucales sie oblesnie z sex propozycjami a teraz mi publicznie ublizasz. Nic dodac - nic ująć


Lecz sie czlowieku w zyciu ci niczego nie zaproponowalem i nie zaproponuje xdddddddd
Nie znam cie i nie chce znac xddd masz problemy z glowa czlowieku hahahahahahahahahahahahahahaha
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019

Żaluje ze nie mozna tu wrzucac screenow wiadomosci..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.