InzPiter
InzPiter
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Zauważyłem, że ostatnio dużo kobiet nawet nie chce się przyznawać, że są matkami, dziwne jest to uczucie, kiedy laski oczekują prawdy na starcie, a same zaczynają od kłamstwa.

Pure4
Pure4
  30 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Czy to chodziło o naszego ulubieńca od szur szur, który okazał się nieźle powalony?


Yep... :-D dokładnie ten. :-D
Pure4
Pure4
  30 kwietnia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Oja to strasznie-straszne

Nie no, bez przesady, nie ma czego się bać. ;-D
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie znaczy wszystko, gdy państwo młodzi składają orzysięge przed Panem Bogiem


Ja bym zaznaczyła że póki co Polska nie jest krajem wyznaniowym i nie tylko takie śluby są udzielane, a dodatkowo żeby ślub był przed Bogiem i tak trzeba udać się do urzędu stanu cywilnego.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: BartekI987: Śmiem sorry ze przerwe wam debatę, ale weee..przypomnij mi za co dałes mnie na murzyńską listę(czarną) bo nie pamniętam zebym komuś ostatnio jakąś e-krzywdę wyrządziła

Wybacz, nie prowadzę bazy danych ale zakładam, że musiałaś mi w czymś podpaść, niekoniecznie niedawno, bo w końcu obecne konto mam już od blisko 4 lat. Nie jest obecnie możliwe żebym Ci przytoczył powód dlaczego się na tej czarnej liście znalazłaś. Wychodzę z założenia, że skoro tam jesteś to jednak jakiś powód był... Jeśli czujesz się z tego powodu źle - zrobię wyjątek i odblokuję ;)
bozaowieczka
bozaowieczka
  1 maja 2019

Istnieje coś takiego jak ślub konkordatowy, nie trzeba udawać się do USC. Wszystko odbywa się w kościele.
Małżeństwo zostało wpierw ustanowione przez Boga, potwierdzone w dekalogu, a na samym końcu przez przepisy prawa świeckiego. W każdym bądź razie, LUDZIE BIORĄ ŚLUB Z POWODU MIŁOŚCI OKAZYWANEJ WZAJEMNIE, a nie dlatego bo chcą łatwiej rozliczać się z urzędem podatkowym. To co ich łączy nazywa się UCZUCIEM, a taki przedmiot nie jest regulowany przez żadne PRAWO ŚWIECKIE.
___________

Daj Boże gdy ludzi połączy Miłość wynikająca z czystego serca, a nie pożądanie! O takie czyste serca warto prosić w modlitwach dla braci i sióstr, wtedy nie będzie problemów przemocy, rozwodów.

Ziemia
Ziemia
  1 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Yep... :-D dokładnie ten. :-D


Czyli typowy "taki dobry chłopak, weś mu daj szanse Anie no". Tylko szansę na co? xD

Ludzie w takich sytuacjach dają totalnie bezrefleksyjne rady, sądząc że robią dobrze. Chcą skazać kumpla/kumpelę na życie ze świadomością, że są z kimś, kto ich nie kocha, tylko jest z nimi bo w sumie "dobry chłopak/dobra dziewczyna".
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: stnieje coś takiego jak ślub konkordatowy, nie trzeba udawać się do USC. Wszystko odbywa się w kościele.


No właśnie to jest ślub konkordatowy xD i tak musisz wcześniej iść do urzędu podpisać papiery - po prostu nie masz doświadczenia w tym zakresie xD

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

bozaowieczka
bozaowieczka
  1 maja 2019
anfet4minka
anfet4minka: No właśnie to jest ślub konkordatowy xD i tak musisz wcześniej iść do urzędu podpisać papiery - po prostu nie masz doświadczenia w tym zakresie xD

Papiery podpisujesz w kościele, nie musisz iść do Urzędu.
anfet4minka
anfet4minka: nie masz doświadczenia

Pewnie niejedne śluby składałaś. Chyba czystości! d83dde02
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 maja 2019

Akurat nie jestem osobą która pyszni się hipokryzją i mam ślub cywilny i mi dobrze z tym.

Tak papiery podpisujesz w kościele, ale wcześniej robisz to w urzędzie xD

A TERAZ UWAGA https://obywatel.gov.pl/malzenstwo/slub-koscielny-slub-wyznaniowy
Pozdrawiam Cię serdecznie, poważnie ciut edukacji

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

bozaowieczka
bozaowieczka
  1 maja 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tak papiery podpisujesz w kościele, ale wcześniej robisz to w urzędzie xD

Co kłamiesz! Uczestniczyłem w ślubie siostry jako świadek, podpisy składasz tylko w kościele, wszelkie pozostałe formalności załatwia ksiądz nieprezentujący USC. Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?
Ślub?? d83dde02 Jesteś kłamcą, oszczercą, wierności to nikomu nie dochowasz.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 maja 2019

Człowieku litości. Dostałeś info ze strony ministerstwa. Ty chyba nawet nie masz pojęcia o tym co siostra robiła.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

bozaowieczka
bozaowieczka
  1 maja 2019

Posługujesz się kłamstwem. Tak uczestniczyłem w takim ślubie jako świadek i wiem jak to wygląda.
Dobra nie piszę z kłamcą! Szkoda czasu na twoje kłamstwa, oszczerstwa i manipulacje. Miłej zabawy w grę: kłamstewka! I... udanego pożycia małżeńskiegod83dde02
Szkoda moich sióstr i braci, że z takim czymś muszą przebywać.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.