InzPiter
InzPiter
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Zauważyłem, że ostatnio dużo kobiet nawet nie chce się przyznawać, że są matkami, dziwne jest to uczucie, kiedy laski oczekują prawdy na starcie, a same zaczynają od kłamstwa.

GRADEK83
GRADEK83
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ,ilu tutaj fajnych ludzi ukrywa się na tym portalu ,nie mających pojęcia o forum ?

A już się bałem że to tylko ja tak odczuwam. Ludzie tu trafiający i się udzielający to już dla mnie dodatkowe 10 punktów do IQ XD Nie zależnie od tego jakie brednie wypisują sam fakt że nie żyją tylko dodaniem zdjęć i jaraniem się ocenami ale stać ich na to aby mieć swoje zdanie i nim się w byle gówno temacie podzielić to już jakiś postęp.

Ja z mężatkami i samotnymi matkami zawsze się dogadywałem bez problemu XD Oczywiście nie pozwalając sobie na nic więcej jak tylko miła kulturalna ( poniekąd) rozmowa XD

Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam partnera kogoś do rozmów spędzania wolnego czasu

Trochę to samolubne nie wydaje ci się ? Ty masz Dziecko byłego męża z którym utrzymujesz kontakt na wzgląd na swoje dzieci i jeszcze chcesz mieć partnera ... A co jak on by chciał też mieć dziecko ? Moja znajoma ma dwoje dzieci każde z innym facetem no i teraz ma trzeciego faceta przy sobie a tamci tatusiowie odwiedzają swoje dzieci i płacą alimenty . Tak więc wiem że związki bywają zagmatwane a dzieci maja po 3 ojców z czego dwóch przyszywanych XD
BartekI987
BartekI987: Ja zawsze odpisuje grzecznie. Cos w stylu "nie gniewaj się, nie szukam kobiety z dzieckiem więc zakończmy rozmowę". Czasem spotykam się z chamską odpowiedzią, czasem jest permanentna cisza, a jeszcze innym razem normalna odpowiedź w stylu "ok, nie ma problemu, pa"

Tak można spławić laskę jeśli na fotce szuka się przyszłej żony co innego jak masz to w dupie i to że kobieta ma dziecko nic ci ani jej nie przeszkadza bo nie ma w tym głębszych uczuć. A to że kogoś się pozna i w nim zakocha ze wzajemnością to czasem się zdarza.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019

Jeśli nie szuka się kogoś tylko do pogadania, tylko kogoś z kim potencjalnie można stworzyć związek, lepiej spławić od razu szczerze, niż udawać zainteresowanego rozmową - nieszczerze...

GRADEK83
GRADEK83
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: żadna szanująca swoje dziecko matka nie weźmie na spotkanie 1wsze swoich dzieci

A dla czego nie jeśli dochodzi do spotkania a dzieci to nie jakieś niemowlaki tylko już w miarę chodzące myślące istoty to na takim spotkaniu matka ma szansę obadać czy koleś ma zdrowy stosunek do dzieci...
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz mnóstwo czasu na ocenę kobiety.a może ta matka okaże się wspanualsza osoba od tej która tych dzieci nie ma....

Tego nie można wykluczyć tu bardziej chodzi o poświęcenie faceta który po mimo wszystko będzie musiał prędzej czy później poznać twojego byłego i jego rodziców bo to debilne by było jak by musiał się kryć przed nimi.
Ziemia
Ziemia: Mimo wszystko warto informować od razu, bo to jednak istotna kwestia

No raczej XD....
Ziemia
Ziemia: Gdybym miała dzieciaka, to wolałabym faceta, który będzie lubił moje dziecko, niż takiego, który będzie je od biedy tolerował. Przecież dzieciak wyczuje wrogość.

A ja myślałem że ty dzieciata żonata nie koniecznie po przejściach :ziober2:
mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Tak masz rację. Lepiej zakończyć niż się męczyć to fakt. Ja tylko dodałam zdanie o tym.jak czuje się matka , że brak tu szacunku. Tyle

GRADEK83
GRADEK83
  28 kwietnia 2019
BartekI987
BartekI987: Jeśli nie szuka się kogoś tylko do pogadania, tylko kogoś z kim potencjalnie można stworzyć związek, lepiej spławić od razu szczerze, niż udawać zainteresowanego rozmową - nieszczerze...

Jak to było "Wszystkie dzieci nasze są :nutki:
Tak masz racje w takich przypadkach najlepiej odpuścić.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko dodałam zdanie o tym.jak czuje się matka , że brak tu szacunku. Tyle

sama pojechałaś po mnie i po Ziemii i piszesz o szacunku. Czysta hipokryzja
Ziemia
Ziemia
  28 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: zy jak typ napierdzielał ex dziołchę to należy mu dać szansę?

Ziemia
Ziemia: druga lubi skoki w bok,

Konto usunięte
Konto usunięte: Warto. Zawsze warto


O losie. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja myślałem że ty dzieciata żonata nie koniecznie po przejściach

Też myślałam, że do tego czasu tak będzie, ale po drodze wyszło inaczej. :ziober2:
mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Jak bije to należy albo zgłosić sprawę na policję albo nalać odpowiednich ludzi. .tego się nie wybacza. My tu piszemy o matkach a nie o biciu...

Ziemia
Ziemia
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bije to należy albo zgłosić sprawę na policję albo nalać odpowiednich ludzi. .tego się nie wybacza. My tu piszemy o matkach a nie o biciu...

No przecież sama potwierdziłaś, że zawsze warto, ja to tylko podkreśliłam.
mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Odp weszla nie w to co miała. Nie pochwalę zadnej przemocy.

GRADEK83
GRADEK83
  28 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Też myślałam, że do tego czasu tak będzie, ale po drodze wyszło inaczej

tam mężatka miało być XD
No ja taką zwłokę tłumaczę innym powołaniem bo wiadomo nie każdy ma powołanie aby być żoną matką itp XD
Ziemia
Ziemia
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Odp weszla nie w to co miała. Nie pochwalę zadnej przemocy.


A, okej. No to wyszło nieporozumienie i źle Cię odebrałam najwyraźniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: tam mężatka miało być XD No ja taką zwłokę tłumaczę innym powołaniem bo wiadomo nie każdy ma powołanie aby być żoną matką itp XD

Tu nie chodzi o powołanie tylko o możliwości. Wyjść za mąż szybko i nieszczęśliwie jest łatwo. Szybko i szczęśliwie już trudniej. :-P Ja jestem z tych, co mówią "tak", gdy są pewne, że chcą spędzić resztę życia u boku danej osoby, a nie bo już czas. :-D
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 kwietnia 2019

Wszyscy czuja sie poszkodowani. Takie czasy

mp89
mp89
  29 kwietnia 2019

Gorzej, mam napisane że mam dzieci A otrzymuje zapytania czy mam dziecko czy dzieci lub czy na pewno mam dzieci.... to jak ja mam.napisac na tym portalu żeby dotarło??? I było szczerze.... bo bardziej się już dobitnie nie da...

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: za 23 kwietnia 4888
Konto usunięte
Konto usunięte: Gorzej, mam napisane że mam dzieci A otrzymuje zapytania czy mam dziecko czy dzieci lub czy na pewno mam dzieci.... to jak ja mam.napisac na tym portalu żeby dotarło??? I było szczerze.... bo bardziej się już dobitnie nie da...

Mozesz zaznaczyć na profilu, w podpunkcie "dzieci" - już mam, a nie tylko napisać gdzieś tam o dzieciach... Różnica będzie taka, że wtedy taka informacja będzie brana pod uwagę w kryteriach wyszukiwania, jeśli ktoś szuka bezdzietnych i taką opcję zaznaczy w wyszukiwarce..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.