InzPiter
InzPiter
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Zauważyłem, że ostatnio dużo kobiet nawet nie chce się przyznawać, że są matkami, dziwne jest to uczucie, kiedy laski oczekują prawdy na starcie, a same zaczynają od kłamstwa.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: "Niech człowiek nie rozdziela tego co Bóg złączy." I tyle w temacie.

A co ma za przeproszeniem piernik do wiatraka?
bozaowieczka
bozaowieczka
  30 kwietnia 2019

Dla mnie znaczy wszystko, gdy państwo młodzi składają orzysięge przed Panem Bogiem. Ich obowiązkiem jest być wytrwałym w miłości, nie zrażać się przeciwnościami i WSPÓLNIE wychować dziecko.
____________

A wy tylko piszecie o pożądaniu, nie bacząc na uczucia osób innych np. dzieci. Zło, egoizm i niedojrzałość.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  30 kwietnia 2019

No ale tematem wątku jest zupełnie co innego. Wyskakujesz jak przysłowiowy Filip z konopii i piszesz cos zupełnie nie na temat, chociaz nie neguje tego co piszesz. Po prostu nijak ma się to do tego o czym jest dyskusja ale zauważyłem, ze to Twoja "specjalność"...

bozaowieczka
bozaowieczka
  30 kwietnia 2019

Nie odbiegam, wyszedłem z założenia, że dziecko urodziło się w sakramentalnym związku, więc nie powinna być to sprawa wzięcia odpowiedzialności za wychowanie następnego partnera rodzica, a kwestia świętości związku małżeńskiego. A nikt tu nic o tej sprawie nie wspomniał? Ten świat, aż krzyczy: twoje szczęście jest ważniejszego nawet od własnego dziecka, rodziny. No, ale to śmieszny świat, mi by sumienie nie dawało żyć z 4, 5 ciocią dla mojego dziecka. I te hasła "zasługujesz na szczęście", to ja dodam swoje "naucz się rozwiązywać problemy i nie rezygnuj z miłości małżonka". Rodzina to świętość!

LuIek
LuIek
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sadzi•

Nie musze bo nie mam dzieci i nie chce a takie komentarze mozesz sobie wsadzic :>
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odbiegam, wyszedłem z założenia, że dziecko urodziło się w sakramentalnym związku..

Śmiem twierdzić, że zdecydowana większość tych dzieci urodziła się poza sakramentem małżeństwa. Szczególnie u tych nastoletnich mam... Nie wydaje mi się, żeby te samotne matki były wcześniej żonami. Oczywiście przypadki są różne ale jednak uważam, że niektóre mamy mogłyby mieć spore problemy ze wskazaniem ojca, a co tu mówić o małżeństwie..
Ziemia
Ziemia
  30 kwietnia 2019

Ludzie nasłuchają się świętości małżeństwa i rozwiązywania problemów za wszelką cenę i kiszą się w toksycznym bagnie, w którym tylko one mają dobrą wolę, a druga osoba, która po czasie pokazuje swoje realne oblicze (czy to psychiczna borderka znęcająca się psychicznie, czy to psychiczny powaleniec znęcający się czy to psychicznie, czy fizycznie). Na pewno dzieciak jest mega szczęśliwy w czymś takim, tylko dlatego, że ma pełną rodzinę. xD

bozaowieczka
bozaowieczka
  30 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: znęcający

Bo żyjesz w iluzji, albo czytasz opowieści rodem z "Detektywa". d83dde02
Moi bracia i siostry takie nie są. Ale tutaj się dowiedziałem o czymś takim jak miłość cielesna.... do zwierząt. d83dde02
Ziemia
Ziemia: świętości małżeństwa

Miłość jest święta, a co zaprzeczysz? Nikt nie ma prawa jej rozbijać, winna być czysta i wolna od pożądania.
BartekI987
BartekI987: Szczególnie u tych nastoletnich mam

Czułbym winę wobec dziecka gdybym przedstawił mu 3 wujka/ciocię. Podobnie lepiej nie wchodzić w relacji z rozwodnikami, w niejasnych sytuacjach z powodu miłości do dziecka. No chyba, że chcesz być przyjacielem rodziny, nie oczekującym praw męża/żony. Bo dziecko ludzkie potrafi oddać miłość, podobnie jak przyjaciel w różnej formie.
GRADEK83
GRADEK83
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam dzieci i nie chce

No nie jedna ta mówiła i nie jedna obudziła się z ręką w nocniku.
LuIek
LuIek
  30 kwietnia 2019

Gradek to fajne kolezanki masz :P

Pure4
Pure4
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra KLACZ nie jest zła


ło panie :rotfl:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Klacz bo kolega napisal ze nie dalas szansy ? Serio ? :D


Nie napisał, tylko była to rozmowa w barze. :-D niestety przepełniona nadmierną pretensją mojego rozmówcy.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie napisał, tylko była to rozmowa w barze. :-D niestety przepełniona nadmierną pretensją mojego rozmówcy


Oja to strasznie-straszne. Jak mogł :D :D
Ziemia
Ziemia
  30 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: . Podbijał do mnie koleś,

Czy to chodziło o naszego ulubieńca od szur szur, który okazał się nieźle powalony?
LefreksChudyByk
LefreksChudyByk
  30 kwietnia 2019

Mnie tam to nie dziwi, kto normalny chciałby Kobiete z dziecmi xd Jak dla mnie, to takie okazy powinny być skreślane na starcie :/

praksyda
praksyda
  30 kwietnia 2019
BartekI987
BartekI987: Śmiem

sorry ze przerwe wam debatę, ale weee..przypomnij mi za co dałes mnie na murzyńską listę(czarną) bo nie pamniętam zebym komuś ostatnio jakąś e-krzywdę wyrządziła:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.