InzPiter
InzPiter
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Zauważyłem, że ostatnio dużo kobiet nawet nie chce się przyznawać, że są matkami, dziwne jest to uczucie, kiedy laski oczekują prawdy na starcie, a same zaczynają od kłamstwa.

Pure4
Pure4
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłem, że ostatnio dużo kobiet nawet nie chce się przyznawać, że są matkami, dziwne jest to uczucie, kiedy laski oczekują prawdy na starcie, a same zaczynają od kłamstwa.


ja mam regułkę, którą kopiuję i wysyłam, jak ktoś natrętnie chce nawiązać kontakt. :ziober2:
"Cześć, miło, że piszesz. Nie szukam tutaj niczego. Mam męża i miesięczne dziecko, a konto tutaj mam tylko dlatego, że siedzę na forum. Zaglądam na nie regularnie od 10 lat i to mnie tutaj trzyma. :-)"

to działa :zakochany:
Pure4
Pure4
  29 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Czy jak ktoś jest totalnie nie w Twoim guście, to należy mu dać szansę?


Aż mi się przypomniała pewna sytuacja...
Byłam singielką. Podbijał do mnie koleś, który nie był w moim typie. Jasno i grzecznie dałam do zrozumienia, że nic z tego.
Jego kolega mnie opierdzielił w prywatnej rozmowie, że jak to, czemu nie dałam mu szansy, przecież to dobry człowiek. :nie:
Jakby moje zdanie totalnie się nie liczyło. Jakbym była jakąś klaczą. :mrgreen:
mp89
mp89
  29 kwietnia 2019

Mam również i w tym zaznaczone;) pozdrawiam

mp89
mp89
  29 kwietnia 2019

Mam zaznaczana. Pewien Pan pomimo zapytał czy mam dzieci bo stwierdził że każdy może tutaj wszystko napisać. Tam więc po co mi ta szczerość?;))

LuIek
LuIek
  29 kwietnia 2019

Ha ha co druga taka na fotce :D

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam również i w tym zaznaczone;) pozdrawiam

Nie ściemniaj, w chwili pisania tamtego posta nie miałaś, specjalnie zajrzałem na Twoj profil żeby się upewnić... dobrze, że jednak dodałaś tą informację, lepiej później niż wcale ☺
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam zaznaczana. Pewien Pan pomimo zapytał czy mam dzieci bo stwierdził że każdy może tutaj wszystko napisać. Tam więc po co mi ta szczerość?;))

Zabrakło merytorycznych argumentów, to mnie zablokowałaś. Zachowujesz się jak rozpuszczona nastolatka, co już z resztą udowodniłaś w tym wątku.
mp89
mp89
  29 kwietnia 2019

Nie, nie chce mi sie z Panem rozmawiac ,bo właśnie żadnych argumentów Pan nie przyjmuje. Musi być taka opinia jaka Pan przedstawia. Daleko panu do mojej dorosłości co juz Pan udowodnił wyzej. Moje zdanie jest ogólnodostępne,jeśli to ktoś nie akceptuje to ok. Tylko po co obrażać? Nie mam czasu na rozmowę z kimś kto do tego nie dorósł. Na tym kończę ta rozmowę. Powodzenia, zegnam. I pozdrawiam wszystkie matki;))))

mp89
mp89
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ha ha co druga taka na fotce :D

Radzi Pani.po sobie jak rozumiem??? ;) pozdrawiam
mp89
mp89
  29 kwietnia 2019

Sadzi•

GRADEK83
GRADEK83
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym była jakąś klaczą.

Dobra KLACZ nie jest zła :ziober2:

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra KLACZ nie jest zła

Dobre zdjęcie :rotfl:
HardStyled83ddd0a
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 kwietnia 2019

Klacz bo kolega napisal ze nie dalas szansy ? Serio ? :D

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie chce mi sie z Panem rozmawiac ,bo właśnie żadnych argumentów Pan nie przyjmuje.

Gdzie te argumenty?
Konto usunięte
Konto usunięte: Musi być taka opinia jaka Pan przedstawia. Daleko panu do mojej dorosłości co juz Pan udowodnił wyzej.

Mam prawo bronić swojego zdania nawet jeśli Tobie się ono nie podoba. Piszesz o dorosłości? Posiadanie dziecka nie znaczy być dorosłą, a Ty zachowujesz sie jak dziecko, ktore...ma dziecko. Rzucasz w kaźdej wiadomosci oskarzenia nie argumentując ich logicznie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje zdanie jest ogólnodostępne,jeśli to ktoś nie akceptuje to ok. Tylko po co obrażać?

W ktoŕym miejscu obraziłem? Piszesz na publicznym forum to nie pomawiaj rozmówcy tylko pisz konkretnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam czasu na rozmowę z kimś kto do tego nie dorósł. Na tym kończę ta rozmowę. Powodzenia, zegnam. I pozdrawiam wszystkie matki;))))

Ja juz dawno sugerowałem koniec dyskusji, bo faktycznie różnmy się poziomem intelektualnym, odpisujesz wybiórczo na to co ci pasuje, a na reszte reagujesz histerycznie.
bozaowieczka
bozaowieczka
  30 kwietnia 2019

"Niech człowiek nie rozdziela tego co Bóg złączy." I tyle w temacie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.