InzPiter
InzPiter
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Zauważyłem, że ostatnio dużo kobiet nawet nie chce się przyznawać, że są matkami, dziwne jest to uczucie, kiedy laski oczekują prawdy na starcie, a same zaczynają od kłamstwa.

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

A ja się zawsze spotykam z ok to nara

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019

W takim razie życzę Ci kulturalniejszych rozmówców ☺

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

2, żadna szanująca swoje dziecko matka nie weźmie na spotkanie 1wsze swoich dzieci. Więc poznajcie się A z czasem w dłuższym okresie dip przyjdzie czas na poznanie i dzieci. Masz mnóstwo czasu na ocenę kobiety.a może ta matka okaże się wspanualsza osoba od tej która tych dzieci nie ma....

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019

No ale skoro nie chcę się związać z kobietą z dzieckiem, to chyba lepiej od razu zakończyć znajomość lub w ogóle jej nie zaczynać. Niektorym facetom nie przeszkadza dziecko z poprzedniego związku a innym przeszkadza i to na tyle aby przekreślić dalszą możliwość poznawania drugiej osoby. Spotykać się z kobietą, nie akceptując Jej dziecka to nieuczciwe i na dłuższą metę tak się nie da żyć. Nie każdy facet ma w sobie takie pokłady uczuć, żeby obdarzyć nimi i kobietę i dziecko - czyli pokochać je, jak swoje własne.

Ziemia
Ziemia
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 2, żadna szanująca swoje dziecko matka nie weźmie na spotkanie 1wsze swoich dzieci. Więc poznajcie się A z czasem w dłuższym okresie dip przyjdzie czas na poznanie i dzieci. Masz mnóstwo czasu na ocenę kobiety.a może ta matka okaże się wspanualsza osoba od tej która tych dzieci nie ma....

Mimo wszystko warto informować od razu, bo to jednak istotna kwestia. Czym innym jest chamstwo wobec samotnych matek, a czym innym po prostu niechęć do wiązania się z nimi. Dzieci z poprzedniego związku wpływają istotnie na relację, bo dzieci zawsze będą na pierwszym miejscu. A faceci też mają uczucia i też czują się odrzuceni. Jest przecież od groma takich, którym to nie przeszkadza i lepiej znaleźć sobie takiego, dla którego to będzie po prostu okej, zamiast liczyć, że ktoś się da urobić. Gdybym miała dzieciaka, to wolałabym faceta, który będzie lubił moje dziecko, niż takiego, który będzie je od biedy tolerował. Przecież dzieciak wyczuje wrogość.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019

No dokładnie tak jak powiedziała moja przedmówczyni. Nic na siłę, a wiedzieć zawsze lepiej od razu i przecież o tym jest ten wątek.

Ziemia
Ziemia
  28 kwietnia 2019
BartekI987
BartekI987: No dokładnie tak jak powiedziała moja przedmówczyni. Nic na siłę, a wiedzieć zawsze lepiej od razu i przecież o tym jest ten wątek.

Niestety op ujął to dość agresywnie, a kolejni komentujący dołożyli oliwy do ognia i tak powstaje reakcja obronna.
mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Ile ludzi tyle Olo mi,każdy na dk tego prawo. Nadal uważam że powinno się innym dawać szansę. A nie traktować jak rzecz, bo ładna buźka. Nie zmuszać,wiadomo chodzi tylko o szacunek do 2osoby,czy to matka,czy singielka czy ktokolwiek inny. Pozdrawiam wszystkich

Ziemia
Ziemia
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal uważam że powinno się innym dawać szansę. A nie traktować jak rzecz, bo ładna buźka. Nie zmuszać,wiadomo chodzi tylko o szacunek do 2osoby,czy to matka,czy singielka czy ktokolwiek inny.

Serio? Czy jak typ napierdzielał ex dziołchę to należy mu dać szansę? Czy jak ktoś jest totalnie nie w Twoim guście, to należy mu dać szansę? Czy jeśli jedna osoba oczekuje ślubu i dzieci w przyszłości, a druga osoba nie, to należy jej dać szansę? Czy jeśli jedna osoba jest typowym monogamistą, a druga lubi skoki w bok, to należy też dać szansę? Jest mnóstwo sytuacji, gdzie nie da się pogodzić oczekiwań i rzeczywistości i warto dać sobie spokój od razu i poszukać kogoś dopasowanego, zamiast się potem kłócić i być wiecznie sfrustrowanym i zranionym, bo druga osoba ma cechę, która nam totalnie nie odpowiada. I dlatego warto informować o takich rzeczach od razu.
mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Warto. Zawsze warto. I ja informuje ogólnodostępna informacja o ile ktoś umie czytać.tak się składa że każdy ma wady i zalety. Nie znajdziesz ideału. See ya;)

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile ludzi tyle Olo mi,każdy na dk tego prawo. Nadal uważam że powinno się innym dawać szansę. A nie traktować jak rzecz, bo ładna buźka. Nie zmuszać,wiadomo chodzi tylko o szacunek do 2osoby,czy to matka,czy singielka czy ktokolwiek inny. Pozdrawiam wszystkich

Piszesz to z perspektywy matki... Zapewne nie podoba Ci się, ze przez wielu facetów jestes skreślona na starcie ale cóż poradzić. Wielu facetów również jest skreślanych na starcie z innych powodów, np za niski, za brzydki, itp itd i jakoś muszą z tym żyć ;)
mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Czy ty wiesz s jakim poście się udzielasz? Chamstwo i brak szacunku to jedno,2 domena portalu ktoś ci się podoba dajesz tak ktoś ci się nie podoba dajesz nie. Ja przedsrawilam swoje zdanie ,wy swoje. Strasznie lubisz ty i ziemia tlamsic innych bo mają inne zdanie dlatego dłuższe rozmowa nie ma sensu. Przedstawiłem swoją opinię. A teraz zegnam

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

I ja akurat mam wyraźnie to napisane więc jestem z tych szczerych. Pozdrawiam

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ty wiesz s jakim poście się udzielasz? Chamstwo i brak szacunku to jedno,2 domena portalu ktoś ci się podoba dajesz tak ktoś ci się nie podoba dajesz nie. Ja przedsrawilam swoje zdanie ,wy swoje. Strasznie lubisz ty i ziemia tlamsic innych bo mają inne zdanie dlatego dłuższe rozmowa nie ma sensu. Przedstawiłem swoją opinię. A teraz zegnam

Piszesz o chamstwie i szacunku, a zuważ w jaki sposób zwracasz się do swoich rozmówców. Reszty nie skomentuje, bo jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą.
bozaowieczka
bozaowieczka
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: matka

Nie chciałbym, abyś moją Mamę nazywał
Konto usunięte
Konto usunięte: laski

Podobnie jak siostrę i córkę.

Nikt tak nie pokocha kobiety i nie doceni jej miłości jak ojciec ich wspólnych dzieci. Proste!

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłem, że ostatnio

Świat stał się szpetny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.