PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  24 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Czy znajdują się na tym portalu osoby którym zależy na normalnej znajomości/relacji?. Smutne to

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ze mnie jest nowicjusz :DD.

Zaglądaj tutaj częściej ,napisz dzień dobry ,dowidzenia ,cokolwiek . Zawsze ktoś się tutaj przewija ,a gdzie szukać kogoś z kim można i kto może mieć coś do posiedzenia jak nie na forum.😀

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019

A to jak już jesteśmy przy rozmowie, to zadam Ci takie pytanie hmm bardziej prywatne . Czy tutaj można poznać kogoś wartościowego , kto nie szuka przygód ani innych pochodnych tylko normalną przyjaźń ?. Jesteś tutaj z pewnością dłużej a też z klasą piszesz .

bozaowieczka
bozaowieczka
  5 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: o tą jedyną

Jedyną miłością jest Bóg i moja rodzina, ludzie.
piekloWgDantego
piekloWgDantego: sprzed iluś tam lat?

To wszystko było obrzydliwe.

"Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą."
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A to jak już jesteśmy przy rozmowie, to zadam Ci takie pytanie hmm bardziej prywatne . Czy tutaj można poznać kogoś wartościowego , kto nie szuka przygód ani innych pochodnych tylko normalną przyjaźń ?. Jesteś tutaj z pewnością dłużej a też z klasą piszesz .

Alez oczywiscie, ze trafiają sie takie osoby. Osobiscie poznalam tu kilka osób w związkach ( obojga płci) z ktorymi mozna normalnie poklikac o wszystkim i niczym.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tutaj można poznać kogoś wartościowego , kto nie szuka przygód ani innych pochodnych tylko normalną przyjaźń ?.

Przyjaźń jest raczej słowem nadwyrost tutaj ,bo nic prócz dobrego słowa czy jakiejś tam fotki nie uświadczysz. Kiedyś mianem przyjaciela określało się osobę która oddała Ci swoje korkotrampki abyś Ty mógł mecz zagrać ,bo masz szanse wybicia się ,a jego duma rozpierała bo potrafił dołożyć do tego twojego"sukcesu"to co miał. A dziś wystarczy ,że ktoś Cię do znajomych na fejsbrudzie dorzuci. Pytanie moje z jakiego rocznika jesteś? I jak pojmujesz słowo przyjaźń w kontekście internetu a pradawnych wyznań?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ja aż tak źle wyglądam ?:D . Że ode mnie uciekają :DD. Czy po prostu nie mają mi nic ciekawego do powiedzenia , bo tutaj to większość ludzi szukających przygody, sponsoringu czy z depresją i kompleksami . Do takich wniosków dochodzę

Jakby nie bylo - ten portal jak sama nazwa mowi kojarzy sie głownie z: ocenianiem profilu, zdjęc.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To wszystko było obrzydliwe.

Czy aby na pewno wszystko? Ciągle zajmujesz się projektowaniem przestrzennym ,czy odpuściłeś sobie?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019

Witam serdecznie wszystkich :)Zakładam ten temat ponieważ wierzę że są gdzieś osoby którym też zależy na czymś wyjątkowym, na tym by iść przez Życie pozytywnie i coś osiągnąć , coś własnego stworzyć . Wiadomo że samemu jest trudno, zawsze łatwiej jest w gronie , każda nowa myśl jest cenna . Może sam/sama masz jakieś pomysł, plan by coś stworzyć i do czegoś dojść w Życiu ? . Wierzę że razem nam się uda i stworzymy wielki TRUST MÓZGÓW

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019
Ac Acricool Tworzymy przyszłość
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019

PrzypadkowyJa - przestaje Cię juz ogarniac. Wylewasz żale, ze nikt nie chce z Tobą pisac, nawiązac znajomosci. Ja tu juz zamiescilam kilka wpisów i co ??? Totalna zlewka. Zastanow się czego Ty chcesz w ogóle.

bozaowieczka
bozaowieczka
  5 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Czy aby na pewno wszystko? Ciągle zajmujesz się projektowaniem przestrzennym ,czy odpuściłeś sobie

Jest obrzydliwe, bo nie powinno się to odbywać w taki sposób z osobami, z którymi nic nie powinno mnie łączyć, prócz koleżeństwa. Nieczystość jest brzydka, a pragnę czystego ducha i ciała abym mógł powiedzieć "Jestem szczęśliwy!".
Architektura mnie nadal interesuje i wiele innych spraw, jak choćby funkcjonalność i zachowanie proporcji, jednak Natura piękniejsza i żywe stworzenia. A co do zajęć i prosta praca bywa fascynująca i sposób jej wykonywania. 263a
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Architektura mnie nadal interesuje i wiele innych spraw, jak choćby funkcjonalność i zachowanie proporcji, .

A czym dokładnie się to objawia ,w sensie to zainteresowanie?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

bozaowieczka
bozaowieczka
  5 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A czym dokładnie się to objawia ,w sensie to zainteresowanie?

Czy są przydatne dla człowieka, jak komponują się w środowisko, jakie są zalety i minusy.
bozaowieczka
bozaowieczka
  5 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: w sensie to zainteresowanie?

Rozmyślania bardziej.
Możemy sobie podyskutować choćby o budynkach ze szkła, stali i betonu. Ściany zewnętrzne są oszklone, latem muszą panować w środku wysokie temperatury, a zimą występują duże ubytki ciepła. Dlaczego takie budynki się projektuje? Przecież pochłaniają masę energii na klimatyzację latem i ogrzewanie zimą? Inna sprawa, że doświetlenie latem musi być uciążliwe dla osób, które w środku pracują. I jakaś sfera intymna jest złamana.
Interesuje mnie jak ludzie wybierają sobie miejsca do wkomponowania jakiś tam budowli, jak ustalają proporcję przy projektowaniu fasad i jak równoważą je. Niby uwzględnia się 3 czynniki przy projektowaniu: architektura, użytkowość, ekonomia.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: architektura, użytkowość, ekonomia.

Dom już mam ,także nie zrównam go z ziemią ,ale ekonomia ,to ciągle można wdrażać. Odnawialne źródła energii,orientujesz się w tym temacie ?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.