PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  24 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Czy znajdują się na tym portalu osoby którym zależy na normalnej znajomości/relacji?. Smutne to

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy znajdują się na tym portalu osoby którym zależy na normalnej znajomości/relacji?. Smutne to

O jakich relacjach mielibyśmy tutaj rozmawiać?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Gloza1993
Posty: 1 (po ~3 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Gloza1993
  24 kwietnia 2019

Tak

MotylekKinia1986
Posty: 2882 (po ~14 znaków)
Reputacja: -214 | BluzgometrTM: 75
MotylekKinia1986
  24 kwietnia 2019

Wierzę że są gdzieś mężczyźni, którzy poszukują prawdziwej znajomości ale to znaczna że większość z nich ociera się o seks, luźne relacje bez zobowiązań

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wierzę że są gdzieś mężczyźni, którzy poszukują prawdziwej znajomości ale to znaczna że większość z nich ociera się o seks, luźne relacje bez zobowiązań

A dlaczego znajomość musi być od razu damsko-męska?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Pure4
Pure4
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy znajdują się na tym portalu osoby którym zależy na normalnej znajomości/relacji?. Smutne to


Są takie osoby, ale trzeba mieć troszkę szczęścia, by na taką osobę trafić. ;-)
GRADEK83
GRADEK83
  24 kwietnia 2019

Jako człowiek nie możemy wyzbyć się swoich emocji które poniekąd kierują naszym zachowaniem i życiem . Tak czy inaczej warto się określić czy szukamy znajomości czy przyjaźni. Jeśli chcemy zachować dystans bez jakiegoś głębszego kontaktu czyli tylko wirtualnie bez zobowiązań to jeśli obu stroną taki układ pasuje to OK. Oczywiście mówię o znajomości wirtualnej bo wiadomo w realu to już całkiem inna bajka i nawet nie ma co porównywać. Ale tak czy siak zazwyczaj wszystko zaczyna się od znajomości dalej jest przyjaźń a jak coś się rozkręci to może i nawet głębsze uczucie i tak może powstać przepis na rodzinę czyli lek na samotność... o ile komuś ona doskwiera bo i samotni mogą być szczęśliwi XD

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  24 kwietnia 2019

Jasne że istnieje tak samo jak Przyjaźń Damsko męska :D

MotylekKinia1986
Posty: 2882 (po ~14 znaków)
Reputacja: -214 | BluzgometrTM: 75
MotylekKinia1986
  24 kwietnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: MotylekKinia86: Wierzę że są gdzieś mężczyźni, którzy poszukują prawdziwej znajomości ale to znaczna że większość z nich ociera się o seks, luźne relacje bez zobowiązań A dlaczego znajomość musi być od razu damsko-męska?

Nie musi być ale wydaje mi się że kolega do tego tematu nawiązuje
Pure4
Pure4
  24 kwietnia 2019
Aro34
Aro34: Jasne że istnieje tak samo jak Przyjaźń Damsko męska :D
Potwierdzam. :-)
Myślę, że taka przyjaźń istnieje w sytuacji, gdy ani jedna, ani druga strona nie czuje pociągu seksualnego do tej drugiej osoby, nie ma żadnej chemii. Ot, dwie różne osoby nie są w swoim typie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jako człowiek nie możemy wyzbyć się swoich emocji które poniekąd kierują naszym zachowaniem i życiem . Tak czy inaczej warto się określić czy szukamy znajomości czy przyjaźni. Jeśli chcemy zachować dystans bez jakiegoś głębszego kontaktu czyli tylko wirtualnie bez zobowiązań to jeśli obu stroną taki układ pasuje to OK. Oczywiście mówię o znajomości wirtualnej bo wiadomo w realu to już całkiem inna bajka i nawet nie ma co porównywać. Ale tak czy siak zazwyczaj wszystko zaczyna się od znajomości dalej jest przyjaźń a jak coś się rozkręci to może i nawet głębsze uczucie i tak może powstać przepis na rodzinę czyli lek na samotność.
Co ciekawe, ja tutaj poznałam kiedyś faceta. Byliśmy razem 4 lata, po tym czasie posypało się.
Mimo to widać, że jest tutaj szansa na poznanie miłości swojego życia.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie musi być ale wydaje mi się że kolega do tego tematu nawiązuje

Akurat o jakie konkretne relacje chodzi kolega nam jeszcze nie sprecyzował,ale czekamy z zapartym tchem .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

GRADEK83
GRADEK83
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Byliśmy razem 4 lata, po tym czasie posypało się.

Nie wiem czy to były dla niego stracone 4 lata albo dla ciebie wiem tylko tyle ze co innego spotykać się ze sobą na kilka godzin a co innego jak oboje ludzi ze sobą zamieszkuje wtedy dopiero ponoć związek przechodzi największą próbę przetrwania.... tak czy siak wielu ludzi po prostu do siebie nie pasuje i muszą szukać tej odpowiedniej ... tylko nie liczni szczęśliwcy trafiają od razu w przysłowiową dziesiątkę...
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo to widać, że jest tutaj szansa na poznanie miłości swojego życia.

No najłatwiej jest się zauroczyć tylko wiem z doświadczenia że to mija dosyć szybko jak upojenie alkoholowe XD Bąbelki przestają uderzać do głowy a a motylki w brzuchu w najgorszym wypadku zmieniają się w tasiemca XD
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy ani jedna, ani druga strona nie czuje pociągu seksualnego do tej drugiej osoby, nie ma żadnej chemii

Czyli syndrom siostry i brata XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Ot, dwie różne osoby nie są w swoim typie.

Typie pociągu fizycznego co jedynie intelektualnego czyli nadawanie na tej samej fali XD
bozaowieczka
bozaowieczka
  24 kwietnia 2019

Jak coś istnieje, to jest prawdziwe.
Tutaj istnieją relacje prawdziwe....głównie prześladowanie i wpędzanie w paranoje, co nie Bregusiu?
__________
Przy wyborze męża/żony kierujemy się 4 czynnikami (wybrałem te główne):
- dobrym sercem
- wartościami intelektualnymi przyszłego małżonka
- zaradność (między innymi umiejętność zarabiania)
- atrakcyjnością fizyczną

Najpiękniejsza miłość rodzi się między ludźmi o czystych sercach (dobrych,) daje ona niesamowite owoce i jest namiastką Nieba na ziemi, gdy miłość rodzicielska przeminie.

Wartości intelektualne mijają również z czasem np. w wieku podeszłym, gdy już pamieć niedomaga.
Natomiast zaradność może zmienić przez wypadki losowe, bądź zmieniać się z wiekiem.
Najszybciej natomiast mija atrakcyjność fizyczna i powinna wg mnie być ostatnim z kryterium przy wyborze partnera.

Najgorsza czyli fałszywa miłość rodzi się gdy człowiek posiada wszystko prócz dobrego serca, jest zwodnicza i raniąca. Niestety nieczyste serca, dobrze się maskują, im lepiej tym większą krzywdę wyrządzają innym ludziom.

Życzę każdemu umiejętność wybadania ludzkich serc. <3

ichabod
ichabod
  24 kwietnia 2019

Kiedyś się dało. Teraz biorąc pod uwagę fakt, że fotka zmieniła swój target, to na pewno jest to trudniejsze, ale dalej wykonalne. Kwestia nastawienia i pisania do odpowiednich osób.

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  25 kwietnia 2019

Bardzo trudno jest poznać tutaj osobę wartościowa. Przeważnie osoby nie chcą Cię poznać tylko patrzą przez pryzmat zdjęć a nie to co sobą prezentujesz. To jest smutne bo coraz więcej dziewczyn ma taki tok myślenia a później są zepsute po takich przejściach. Nie jedna z tego wychodzi ale większość już nie. Ale tam. Może się ktoś wyjątkowy trafi 😉

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.