PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  24 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Czy znajdują się na tym portalu osoby którym zależy na normalnej znajomości/relacji?. Smutne to

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Może głośno sobie rozmyślasz, udając że prowadzisz z kimś dialog :(

Fakt czasami lepiej pogadać sobie do lustra ,przynajmniej wiesz co druga strona tak naprawdę myśli o Tobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak Nikoli. :(

Czy ciągle chodzi o tą jedyną sprzed iluś tam lat?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy znajdują się na tym portalu osoby którym zależy na normalnej znajomości/relacji?. Smutne to


Za pewnie istnieją. Jest tyle osób zarejestrowanych że znajdzie się wiele osób które są nie tylko normalnymi znajomymi ale i też w zaawansowanych związkach :)

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 maja 2019

Popieram 😊

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Różne informacje mam np staram się pomóc uczestnikom fotki / forum np na różne tematy

Ehh... coś mi się mało pomocny okazałeś wolontariuszu ,pamiętaj dobrymi chęciami ,to piekło jest wybrukowane.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019

Cześć Wszystkim :). Od razu chciałem przeprosić za moją nieobecność tutaj .
Widzę że się rozwinął post i dobrze bo można się wielu rzeczy ciekawych dowiedzieć i przy okazji może kogoś poznać
A co do tematu to postaram się być już na bierząco.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu to postaram się być już na bierząco. Pozdrawiam


Spoko, ważne że temat nie umarł :)
Pozdrawiam :)
HardStyled83ddd0a
Moderator
Informatorfotki
Informatorfotki
  5 maja 2019

@piekloWgDantego Masz racje co do zdania ( dobrymi chęciami ,to piekło jest wybrukowane. ) Ale musisz mnie lepiej poznać by wnioski wyciągać bo człowieka po okładce się nie ocenia

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: człowieka po okładce się nie ocenia

Toć okładkę mi już opisałeś ,także oceniać jej nie muszę ,wystarczyło przeczytać. To co Cię wczoraj tak zaabsorbowało ,że czasu dla nas potrzebujących Ci brakło?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu to postaram się być już na bierząco. Pozdrawiam

Cześć 😀 od założenia tematu do dziś twe odczucia zmieniły się odnośnie tego portalu i ludzi ?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019

Cześć 😀 od założenia tematu do dziś twe odczucia zmieniły się odnośnie tego portalu i ludzi ?
Cześć . Nie wiem jak na to patrzeć teraz , mało brakło i bym ten portal skasował bo już zwątpiłem . Zmieniły się moje uczucia , już mniej boli to że wchodzą na mój profil i uciekają z niego , że mało kto odpisze mi na wiadomość . Hmm, dochodzę do wniosku że te osoby to albo nie są prawdziwe albo im nie zależy na prawdziwej relacji czyli znajomości . Mam dystans, nie oceniam. Chodź boli mnie to że tak mnie odbierają ludzie.

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019

Czy ja aż tak źle wyglądam ?:D . Że ode mnie uciekają :DD. Czy po prostu nie mają mi nic ciekawego do powiedzenia , bo tutaj to większość ludzi szukających przygody, sponsoringu czy z depresją i kompleksami . Do takich wniosków dochodzę

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmieniły się moje uczucia , już mniej boli to że wchodzą na mój profil i uciekają z niego , że mało kto odpisze mi na wiadomość . .

Łe chłopie ,takimi pierdołami się nie przejmuj. Myślisz ,że u innych to inaczej wygląda? Niestety to nie al/legro ...wchodzisz i bierzesz co Ci się podoba . Po drugiej stronie (teoretycznie ) też są ludzie ,z mniej lub bardziej zwichrowaną psychiką . Prędzej czy później ktoś się trafi. W myśl zasady, żeby wygrać trzeba grać.😀

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019

Hmm. Mądrze piszesz. Ze mnie jest nowicjusz :DD.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: , bo tutaj to większość ludzi szukających przygody, sponsoringu czy z depresją i kompleksami .

Czyli już mamy jakąś różnorodność😂
Przygody kiedyś się kończą.
Przy sponsoringu wypłaty też kiedyś braknie.
Na depresje lekką bierze się kąpiel z olejkami ,na cieższą już z suszarką.
A kompleksy po prostu z czasem się zabliźniają.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm. Mądrze piszesz. Ze mnie jest nowicjusz :DD.

Mądrze pisać można tylko do mądrego odbiorcy . Jak ktoś nie kumaty ,literki poskłada w słowa ,słowa w zdania ,a te jednym okiem wlecą i na tym koniec ,giną gdzieś bez zrozumienia.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.