PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  24 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Czy znajdują się na tym portalu osoby którym zależy na normalnej znajomości/relacji?. Smutne to

Ziemia
Ziemia
  26 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Odwaznie ? 😂😂😂😂😂😂

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ze co myślisz że desperat jakiś czy aż tak niską masz samoocenę XD Może to jakiś forumowicz pałający do twojej osobowości :P Szarpnął się na akt odwagi :D

No tak w ciemno propozycje, nie wiedząc jak ktoś wygląda to moim zdaniem odważne. xD
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 kwietnia 2019

Mi chodziło o to , ze "odważnie" to zbyt mało adekwatne pojęcie. Dla mnie to tandetna glupota najnizszego szczebla. No kto normalny sie tak zachowuje ??

Ziemia
Ziemia
  26 kwietnia 2019

A to już swoją drogą. :-D

bozaowieczka
bozaowieczka
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale co tutaj bóg ma do rzeczy ?

Wiesz wśród ludzi są takie powiedzenia "jak traktujesz Boga swego, takim jesteś...". Te cytaty można odnosić też co do chleba itd..
Jak można ufać temu, który zdradził Istotę doskonałą? Nie tylko wykazałeś się brakiem wierności ale też głupotą, więc zdradliwy będziesz wobec ludzi, aniołów i każdego innego stworzenia Bożego.
Fakt przez całe życie nigdy nie spotkałem równie podłego stworzenia.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ale co tutaj bóg ma do rzeczy ? Wiesz wśród ludzi są takie powiedzenia "jak traktujesz Boga swego, takim jesteś...". Te cytaty można odnosić też co do chleba itd.. Jak można ufać temu, który zdradził Istotę doskonałą? Nie tylko wykazałeś się brakiem wierności ale też głupotą, więc zdradliwy będziesz wobec ludzi, aniołów i każdego innego stworzenia Bożego. Fakt przez całe życie nigdy nie spotkałem równie podłego stworzenia.

Ja akurat jestem ateistką więc.. 😜
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeważnie osoby nie chcą Cię poznać tylko patrzą przez pryzmat zdjęć a nie to co sobą prezentujesz. 😉

Czyli rozumie się samo przez się,że nie warto z kimś takim dyskutować .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 maja 2019

Ale zauwazcie, ze ten portal ( jak sama nazwa mówi) daje opcje głownie oceniania/komentowania FOTEK własnie.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 maja 2019

I tutaj należy się zastanowić ,czy lepiej tortem dzielić się z kolegami czy zwykłe ciastko zjeść w samotności.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: I tutaj należy się zastanowić ,czy lepiej tortem dzielić się z kolegami czy zwykłe ciastko zjeść w samotności.

Masz rację ☺
MotylekKinia1986
Posty: 2882 (po ~14 znaków)
Reputacja: -214 | BluzgometrTM: 75
MotylekKinia1986
  3 maja 2019

Trudno sobie wyobrazić moim zdaniem ludzie przychodzą tu mile spędzić czas ,zabawić się ale tez jest możliwość kogoś tu poznać i nawiązać nową znajomość.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 maja 2019

Taka podobno jest idea tego portalu. Tylko co kogo obchodzi po co inni tutaj przychodzą? Znaj swój cel i zamiar.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Taka podobno jest idea tego portalu. Tylko co kogo obchodzi po co inni tutaj przychodzą? Znaj swój cel i zamiar.

Ale kazdy moze miec inny cel i zamiar
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale kazdy moze miec inny cel i zamiar

Pomysłów na siebie pewnie tyle ilu ludzi na tym portalu ,ale od tego jest rozmowa ,a nie zdjęcie ,aby móc stwierdzić co komu w duszy gra.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 maja 2019

Owszem. Ale wtedy to byłby inny portal i mial cos innego na celu. Wiele osób czesto ten portal mylnie interpretuje z erotycznym, bądz matrymonialnym. Ja uwazam ze skoro jest opcja oceniania FOTEK, to nie musze kogos poznawac przed oddaniem głosu. Przeciez taki glosik to tylko zabawa a nie wyrok

bozaowieczka
bozaowieczka
  3 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: czesto ten portal interpretuje

Jako kabareton. :) Rozwija on moją wyobraźnię i uczy radzić sobie ze złem. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.