PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  24 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Czy znajdują się na tym portalu osoby którym zależy na normalnej znajomości/relacji?. Smutne to

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: informuje Cie źe nie mam upoważnienia od tej osoby by ujawnić nicku tej osoby.

Smutku Ty mój ,ostatnią rzeczą jakiej mi tutaj potrzeba ,to czyjeś nicki.Tak się tylko zastanawiam ,co Cię skłoniło do pomocy innym.? Czym się zajmujesz na codzień?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Informatorfotki
Informatorfotki
  4 maja 2019

@piekloWgDantego Na co dzień jestem wolontariuszem dla osób niepełnosprawnym oraz uczę się na terapeutę dla osób niepełnosprawnych . W moim charakterze widnieje cecha Pomocy i dlatego lubię pomagać .

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W moim charakterze widnieje cecha Pomocy i dlatego lubię pomagać .

Brawo Ty ,a ile masz lat ? I w jakim sensie uczysz się? Studiujesz czy raczej jest to wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie? A i jak byś zinterpretował avatar który widnieje przy moim niku?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: tym razem wybor padl by na kota. 😜

Tylko kotki nie są głupie i łase na byle co . Na ich zaufanie trzeba sobie umieć zasłużyć .😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

bozaowieczka
bozaowieczka
  4 maja 2019

Prędzej zjedzą siebie nawzajem, niż się podzielą. Do tego nie wierzę w ich mnogość, bo to tylko zabieg psychologiczny, wierności sobie nie dochowają, a współpraca oparta jest o zaufanie. Więc nie ma tygrysów, a jest tygrys.

bozaowieczka
bozaowieczka
  4 maja 2019

Miałam królika... w lodówce chyba. d83dde09 Widzisz hodowla może i ciekawa, królik sympatyczny i zależny od człowieka, a kot.... to mimo wszystko drapieżnik w minaturce i raczej wolę nie wiedzieć co zjada gdy jego hodowca nie patrzy. Do tego jest niezależny, to chyba jego największa zaleta ale i fałszywa. Patrząc na psa, widzisz czasem beztroską radość i miłość do swojego ludzkiego przyjaciela, do grobowej deski.

Informatorfotki
Informatorfotki
  4 maja 2019

@piekloWgDantego Wiek jest podany na moim profilu . A co do twojego drugiego pytania to wiedzę czerpie z pokolenia na pokolenie . Na moim awatarze widnieje moja partnerka życiowa oraz moja osoba .

Informatorfotki
Informatorfotki
  4 maja 2019

Moja partnerka tak samo jest wolontariuszką tak jak ja a resztę informacji na jej temat niestety nie udzielam bez jej wiedzy @piekloWgDantego

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiek jest podany na moim profilu .

Aż tak mnie to nie interesuje ,sądziłem ,że służysz pomocą.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do twojego drugiego pytania to wiedzę czerpie z pokolenia na pokolenie . .

Czyli żadnej teorii ,jedynie praktyka. Powoli zaczyna być to zauważalne.
Konto usunięte
Konto usunięte: Na moim awatarze widnieje moja partnerka życiowa oraz moja osoba .

Super ,tylko nie tak brzmiało moje pytanie .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Prędzej zjedzą siebie nawzajem, niż się podzielą..

Te prawdziwe pewnie tak ,ale te wymyślone na potrzebę chwili żyją w symbiozie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrząc na psa, widzisz czasem beztroską radość i miłość do swojego ludzkiego przyjaciela, do grobowej deski.

Albo widzisz zwierzęcy instynkt przetrwania .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

bozaowieczka
bozaowieczka
  4 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: w symbiozie

No widzisz, czyli tygrys rozmawia sam ze sobą, to zaczątek choroby psychicznej, nie leczona może być groźna.
piekloWgDantego
piekloWgDantego: zwierzęcy instynkt przetrwania

Albo widzę więź, nie koniecznie pies musi związać się z właścicielem, który go karmi.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No widzisz, czyli tygrys rozmawia sam ze sobą, to zaczątek choroby psychicznej, i.

Symbioza Józek to współżycie dwóch organizmów oparte na obustronnej korzyści ,a nie choroba psychiczna. Tak naprawdę żaden z nich nigdy nie istniał , zostały wymyślone na potrzebę chwili.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

bozaowieczka
bozaowieczka
  4 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: nie istnia

Czyli jest jeden. A skoro posługuje się słowem, to dialog pani Nikoli i pana Nikolasa przechodzących koło mnie jest monologiem, więc tygrys cierpi na poważne zaburzenia psychiczne.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jest jeden. .


Nie ,nie ma żadnego tygrysa . Jesteś Ty i ja i to jest dialog ,rozmawiamy. A reszta bohaterów dołączyła aby dodać dramaturgii ,pozwolić lepiej zobrazować zarys przekazu.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

bozaowieczka
bozaowieczka
  4 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: pozwolić lepiej zobrazować zarys przekazu.

Albo zakłamać.
piekloWgDantego
piekloWgDantego: dialog ,rozmawiamy

Może głośno sobie rozmyślasz, udając że prowadzisz z kimś dialog...
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Nie ,nie ma żadnego tygrysa

Tak jak Nikoli. :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.