Janekzlasu
Janekzlasu
  18 grudnia 2018 (pierwszy post)

Są tutaj tacy?

Janekzlasu
Janekzlasu
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu FotkaJanekzlasu

d83dde03 i gdzie tu wolność słowa!!??
Viato
wpis jest ukryty
Janekzlasu
Janekzlasu
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Janekzlasu: i gdzie tu wolność słowa!!?? Ale Ty patrzaj jakie uzasadnienie mi przysłali Ale tego już nie znaleźli Majom skurczybyki rozmach

Cenzurują według własnego widzimisie,,niedługo za nienawistne milczenie będzie ban d83dde03
Viato
Viato
  30 grudnia 2018

Eeee no szapo ba.... jak im pokażesz jak krowie na rowie, to i znaleźć potrafią d83dde02d83dde1d

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: niedługo za nienawistne milczenie będzie ban

Może nadejdą takie czasy, przyszłość pokaże.
HardStyled83ddd0a
Viato
wpis jest ukryty
Janekzlasu
Janekzlasu
  31 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Owad: Janekzlasu: niedługo za nienawistne milczenie będzie ban Może nadejdą takie czasy, przyszłość pokaże. O.o mamy forumowego sekretarza(czytaj wazeliniarza) cyfryzacji Mógłbyś trollu kopsnąć się z tego tematu?!

Urodzaj na wazeliniarzy,podobnie jak na jabłka :D
PeterReiss
PeterReiss
  1 stycznia 2019

PIOTR REISS pilkarz Lecha wy tumany naziolskie

Piotr Reiss (ur. 20 czerwca 1972 w Poznaniu) – polski piłkarz występujący na pozycji napastnika. Wychowanek Lecha Poznań, król strzelców polskiej Ekstraklasy, członek Klubu 300 oraz reprezentant Polski. Były trener piłkarzy Tarnovii Tarnowo Podgórne. Pięciokrotny laureat Srebrnej Piłki Głosu Wielkopolskiego dla najlepszego piłkarza Wielkopolski. Współzałożyciel Akademii Piłkarskiej Reissa, szkolącej dzieci w kierunku rozwoju sportowego.

Konto usunięte
Konto usunięte: PeterReiss: Moj Prapradziadek byl powstancem w powstaniu Wielkopolskim, moja RESZTA rodziny - m. in brat drugiego dziadka zostal rozstrzelany w Opolu na rynku za dzialalnosc wywrotowa i partyzantke, drugi kuzyn dziadka z drugiej rodziny sluzyl na Mazurach, dokladnie pod Wizna, zginal w Gielczynie, moja rodzina brala udzial tez w probie wyzwolenia Warszawy, w wilkopolskiej partyzantce i po wojnie w tzwHitlerowiec a ciebie powiesili na rynku w Lublinie Janekzlasu: Peter Reiss (ur. 22 lutego 1901, stracony 23 czerwca 1948) – zbrodniarz nazistowski, członek załogi niemieckich obozów koncentracyjnych Majdanek i Dachau oraz SS-Rottenführer.Stad tak dobrze zna Hitlera i propaguje go tutaj Moderacja fotki uczepiła się mojego linku do niedziałającej strony, a propaguje nazizm
PeterReiss
PeterReiss
  1 stycznia 2019

Zalosne - ZAWSZE TVN - wiesz mlodzi wola neta, tego w ktorym cieciu tak trolujecie, ale my nie na TVN wychowani (moi ZNAJOMI tez) anty PIS ANTY prawactwo, ANTY cala "NSDAP" banda, jak kibolstwo, jak wasi "radykalowie" mlode pokolenie chce zyc normalnie, no chyba ze motloch a la plebs, takim to burda odpowiada.

Kibol. pener, ment ot "patriota" a la prawactwo ZADNYCH radykalow bucu

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś tak głupi, że aż żałosny.... Nowe pokolenie nie zgadza się z prawakami to nowe okolenie ma jednoosobową reprezentacje w twojej osobie? Powstanie Wielkopolskie Dmowskiego też miało za nic i nic się nie zmieniło! Skoro już szukasz autorytetów to poszukaj jej na kartach historii a nie w TVNie czy innej reżimowej TV Dziecko "drogie" ślinotoku dostałeś?! Gdyby PiS rządziło zgodnie z prawem, to wiesz, że twój p/rezydent powinien kwadratowe słoneczko oglądać! Wiesz czy nie wiesz?! Z tym się nie zgadzasz, ato brawa kolego dla ciebie
Viato
Viato
  1 stycznia 2019

Parafrazując Mato Salvaniego... skoro uważasz że torllujemy... Tu jest Polska, tutaj obchodzi się św Bożego Narodzenia! Nie podoba ci się szopka, bicie dzwonów, wyjedź! Świat jest wielki d83dde1d Poza tym o czym z tobą środku z kapusty dyskutować jak ty masz problem ze zrozumieniem podstawowych rzeczy i trzeba by było tłumaczyć ci od podstaw, a mnie się nie chce!!!

Viato
Viato
  1 stycznia 2019

Parafrazując Mato Salvaniego... skoro uważasz że torllujemy... Tu jest Polska, tutaj obchodzi się św Bożego Narodzenia! Nie podoba ci się szopka, bicie dzwonów, wyjedź! Świat jest wielki d83dde1dPoza tym o czym z tobą środku z kapusty dyskutować jak ty masz problem ze zrozumieniem podstawowych pojęć i trzeba by było tłumaczyć ci od podstaw, a mnie się nie chce!!! Prawak, to nie to samo co prawicowiec

Viato
Viato
  1 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jest jakaś żeńska odmiana

d83ddc47

Konto usunięte
Konto usunięte: bucu


Nie przypominam sobie bym popierała zboczenie LGBT d83dde1d

Konto usunięte
Konto usunięte: Mato


No i oczywiście chodzi o cytat Mateo Salvaniego d83dde0a
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  1 stycznia 2019

Nawet tutaj zawitała święta wojna pomiędzy pseudokomuchami na utrzymaniu tatusia i pseudopatriotami na utrzymaniu mamusi
Obie strony siebie warte

A czym tak na prawdę jest patriotyzm?
Bo chyba nie darciem mordy na wiecach i paradowaniem pod flagą (hiszpanskiej?)falangi
Może ekonomiczny? Kupuj polskie produkty w polskich sklepach tylko jakie zostały poza kartoflami?
To może pracuj u Polaka? Ale jak skoro płaci tyle że na życie nie wystarcza chyba że na państwowym...
To może poszanowanie tradycji? Kartki świąteczne z Mikołajem rodem z reklamy Coca coli czytane przy wigilijnej kolacji z norweskim łososiem w roli głównej i koreańskim telewizorem odtwarzajacym w tle amerykańską piosenkę (WHAM!) Puszczoną przez niemiecką stację

Typowy "prawicowiec" drze ryja o patriotyzmie pracując we francuskim markecie sniąc o niemieckim samochodzie.
Typowy "lewicowiec" mamrocze coś o równości społecznej kiedy mama opłaca rachunki i myli biedak cenzurę wypowiedzi z walką o wolność słowa

Viato
Viato
  1 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet tutaj zawitała święta wojna pomiędzy pseudokomuchami na utrzymaniu tatusia i pseudopatriotami na utrzymaniu mamusi Obie strony siebie warte A czym tak na prawdę jest patriotyzm? Bo chyba nie darciem mordy na wiecach i paradowaniem pod flagą (hiszpanskiej?)falangi Może ekonomiczny? Kupuj polskie produkty w polskich sklepach tylko jakie zostały poza kartoflami? To może pracuj u Polaka? Ale jak skoro płaci tyle że na życie nie wystarcza chyba że na państwowym... To może poszanowanie tradycji? Kartki świąteczne z Mikołajem rodem z reklamy Coca coli czytane przy wigilijnej kolacji z norweskim łososiem w roli głównej i koreańskim telewizorem odtwarzajacym w tle amerykańską piosenkę (WHAM!) Puszczoną przez niemiecką stację Typowy "prawicowiec" drze ryja o patriotyzmie pracując we francuskim markecie sniąc o niemieckim samochodzie. Typowy "lewicowiec" mamrocze coś o równości społecznej kiedy mama opłaca rachunki i myli biedak cenzurę wypowiedzi z walką o wolność słowa


Za stara jestem na to by mi mamusia rachunki płaciła i zbyt wolnościowa. To jest kierfa dużo pisania i zacząć należy od wyborów czyli delegowania swoich przedstawicieli do rządu w celu uzyskania konkretnych rozwiązań! Jeżeli ja kogoś tam deleguje, to mam prawo oczekiwać konkretnych rozwiązań, rozliczać ich z dokonań i patriotyzmu, a tych niestety brak! To początek do dyskusji i zrozumienia patriotyzmu. Jak wybraliśmy PiSdy do rządu który nie wybraliśmy my, tylko wybrano za nas.... dla przypomnienia Nocna zmiana 2 .... to mamy szit
Viato
Viato
  1 stycznia 2019

Gdyby ten pseudo liberał interesował się czymś więcej poza reklamą żelu do włosów, to wiedziałby że UE przegłosowała ACTA 2 ograniczające swobodę wypowiedzi w necie... robi gównoburzę o rzeczy o których bladego pojęcia nie ma. W necie będzie korzystał z bajki o BOLKU i Lolku d83dde1d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.