Janekzlasu
Janekzlasu
  18 grudnia 2018 (pierwszy post)

Są tutaj tacy?

Viato
Viato
  23 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: za 11 maja 9632

Nie dogadamy się... Jesteś zbyt jednostronnie ukierunkowany. Naród popieramy cały czas, rząd tylko wtedy kiedy na to zasługuje. Nie odp mi na pytanie czym różni się jeden okupant od drugiego?! Jeden największe bazy i najliczniejsze struktury miał na Śląsku, drugi na wschodniej flance, co absolutnie przypadkiem nie jest i absolutnie nie Ciebie ma bronić?! A i absolutnie obecnego rządu nie uważam za rząd patriotyczny, wręcz przeciwnie....Najbardziej antypolski jaki do tej pory mieliśmy

Viato
Viato
  23 grudnia 2018

To chyba wszystko Jasiu co zmieniło się od naszej ostatniej rozmowy....- sprzed 3 lat! 3 lata temu chyba pow Ci, ze jeżeli spróbują tknąć lasy.... są straceni! Oni posunęli się o 10 kroków dalej!!!

Janekzlasu
Janekzlasu
  23 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba wszystko Jasiu co zmieniło się od naszej ostatniej rozmowy....- sprzed 3 lat! 3 lata temu chyba pow Ci, ze jeżeli spróbują tknąć lasy.... są straceni! Oni posunęli się o 10 kroków dalej!!!

Nikt lasów nie tknął,najgorsze że Szyszkę wywalili i upadł projekt Lex szyszko,a własność prywatna powinna byc świętością!
Ja zresztą olewam ich ustawy,w swoim lesie nę co mi się podoba .
Co do wojsk,to gdzie miałaby być ta flanka?we wrocku?
Przesuniemy granicę i będzie flanka w Sarnach jak za dobrych czasów !! :)
Viato
Viato
  24 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt lasów nie tknął


Mylisz się i to bardzo! Pod przykrywką "Dom z drewna" była próba ich sprywatyzowania i gdyby nie protesty Narodowców i leśników, dziś prosiłbyś o wejście na ich teren! "Protesty leśników przyniosły skutek! Lasy Państwowe nie wejdą do spółki Polskie Domy Drewniane"

Panowie na "włościach" d83dde1d

Viato
Viato
  24 grudnia 2018

A teraz ten nieznany nikomu pan w białej koszuli, jest tutaj d83dde1d

Janekzlasu
Janekzlasu
  24 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Janekzlasu: Nikt lasów nie tknąłMylisz się i to bardzo! Pod przykrywką "Dom z drewna" była próba ich sprywatyzowania i gdyby nie protesty Narodowców i leśników, dziś prosiłbyś o wejście na ich teren! "Protesty leśników przyniosły skutek! Lasy Państwowe nie wejdą do spółki Polskie Domy Drewniane" Panowie na "włościach"

Komor chciał sprzedać lasy żeby zadowolić żydostwo to fakt,reszta to teorie spiskowe
Viato
Viato
  24 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Komor chciał sprzedać lasy żeby zadowolić żydostwo to fakt,reszta to teorie spiskowe


Teorie spiskowe powiadasz....to dziwne, bo właśnie Tramp podpisał ustawę 447 dotyczącą roszczeń żydowskich odnośnie Polski na kwotę około biliona dolarów. Polonia bije na alarm, rząd pacyfikuje Polonię, Ty piszesz o spisku d83dde1dDruga ustawa pisana pod dyktando Izraela, to ust o IPN, trzeci "inscydent" to pomnik Katyński w Jersey... rząd podpisał dokumenty zezwalające na przeniesienie pomnika na kanały ściekowe, Polonia obroniła obecną lokalizacje d83dde1dTa Jasiu, same spiski d83dde1d
Viato
Viato
  24 grudnia 2018

Izraelski potentat Eko-Wark z izraelskiej grupy Tahal przejmie nasze wodociągi/ To 4 "incydent", 5 to dodatki do izraelskich rent w kwocie 100 euro czyli 500+ d83dde1d Tyko teorie spiskowe.... d83dde1d O wybitej szybie w synagodze w Gdańsku i całym wokół niej cyrku już nawet nie wspominam, bo wobec nie wpuszczenia rodzin pomordowanych na teren Oświęcimia przez żydowski zarząd powierniczy na jego terenie, to zaiste cyrk i małpy na izraelskim pasku!

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 grudnia 2018

Mośki za bardzo wierzgają bo Kaczka okazał si ę jakiem gotowanym na miękko

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  26 grudnia 2018

Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga. Chociaż mi się podoba różnorodność kulturowa, z chęci poznania, a nie wojowania.

Konto usunięte
Konto usunięte: What??? A od kiedy krzyż celtycki, mieczyk Chrobrego czy falanga są symbolami zakazanymi?! Wszystkie organizacje używające tych symboli działają legalnie, a symbole są zarejestrowane i zatwierdzone przez sąd

1. Przywłaszczyli sobie te symbole, to po pierwsze.
2. Nijak się one mają z Polską i jej dziedzictwem, tu chyba się zgodzisz?
3. "Po czynach ich poznacie", a ów nacjonalista to stworzenie złe, które wypowiada wojnę własnemu narodowi.
Viato
Viato
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga. Chociaż mi się podoba różnorodność kulturowa, z chęci poznania, a nie wojowania.Viato: What??? A od kiedy krzyż celtycki, mieczyk Chrobrego czy falanga są symbolami zakazanymi?! Wszystkie organizacje używające tych symboli działają legalnie, a symbole są zarejestrowane i zatwierdzone przez sąd 1. Przywłaszczyli sobie te symbole, to po pierwsze. 2. Nijak się one mają z Polską i jej dziedzictwem, tu chyba się zgodzisz? 3. "Po czynach ich poznacie", a ów nacjonalista to stworzenie złe, które wypowiada wojnę własnemu narodowi.


Dopiero co uważałeś je za faszystowskie, teraz twierdzisz już że są ok i sobie zawłaszczyli d83dde1d No widzisz.... trochę wiedzy nikomu wielkiej krzywdy nie zrobiło. A jak chcesz się ubogacać i poznawać ich kulturę, nikt Ci nie broni wyjechać na wycieczkę do Maroka i wrócić bez głowy w plastikowym worku.
Viato
Viato
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ", a ów nacjonalista to stworzenie złe


Może znów zacznij od przyswojenia wiedzy kim/czym jest nacjonalista i sam nacjonalizm?! Ty możesz utożsamiać się nawet z pingwinami na kole podbiegunowym, ja utożsamiam się z Polską i Polakami.
MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: , ja utożsamiam się

Kwiatuszku ty to się utożsamiasz z miłością.

Konto usunięte
Konto usunięte: wrócić bez głowy w plastikowym worku.


I kto Cię będzie kochał?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dopiero co uważałeś je za faszystowskie

Tak i wbrew pierwotnemu znaczeniu przypisane bojówkom neofaszystowskim- przywłaszczyli je sobie. Ksenofobiczne, lepiej pasuje? Bazgranie na murach to już wykroczenie, a nawoływanie do nienawiści na tle rasowym, religijnym, kulturowym itd. również. Naród ma szansę się rozwijać jeśli żyje w zgodzie z sąsiadami w pokoju, pokój buduje dobrobyt, tak to się kręci?
Viato
Viato
  26 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak i wbrew pierwotnemu znaczeniu przypisane bojówkom neofaszystowskim- przywłaszczyli je sobie. Ksenofobiczne, lepiej pasuje? Bazgranie na murach to już wykroczenie, a nawoływanie do nienawiści na tle rasowym, religijnym, kulturowym itd. również. Naród ma szansę się rozwijać jeśli żyje w zgodzie z sąsiadami w pokoju, pokój buduje dobrobyt, tak to się kręci?


Tak Józuś... my się rozwinęliśmy w latach 45-83 i do dziś nie możemy się odrodzić..?! Wiesz o czym mówię?! Możesz podać mi przykłady kiedy i w któym wieku/roku nasz nacjonalizm był szkodliwy dla sąsiadów, innych kultur i religii? A może było tak, że nasz nacjonalizm ratował nas przed zaborami, okupantami i Ty dzięki właśnie nim-nacjonalistom możesz dzisiaj tak słodko pierdulić na hyde?! Nic nie wiesz, ale na wszelki wypadek się wypowiesz?! Twoja wiedza w tym temacie równa jest jak widzę 0 i to absolutnemu, ale mądrzysz się niczym Talaes z Miletu
Viato
Viato
  26 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To zapewne polscy nacjonaliści wymordowali 200 tys Polaków na Kresach? To zapewne polscy nacjonaliści wymordowali 5 mln w obozach w latach 39-45?! To zapewne polscy nacjonaliści zamordowali Pileckiego, Zaporę, Nila i tysiące polskich nacjonalistów tylko za to że byli Polakami i utożsamiali się z Polską i Polakami?!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.