Janekzlasu
Janekzlasu
  18 grudnia 2018 (pierwszy post)

Są tutaj tacy?

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 grudnia 2018
DyktatorMody
DyktatorMody: Pod tym linkiem jest wirus. Nie wchodź tam :D

Za późno. Konto przechwycone mafią aferową Kononowicza!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 grudnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Za późno. Konto przechwycone mafią aferową Kononowicza!

Znowu Ci się włamali. Nie mów że nie ostrzegałem :(
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 grudnia 2018
DyktatorMody
DyktatorMody: Znowu Ci się włamali. Nie mów że nie ostrzegałem :(

Jak zawsze, 5 minut za późno trafiasz do celu! To nic, poczytają mój privek i przestraszeni oddadzą konto!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Janekzlasu
Janekzlasu
  28 grudnia 2018
DyktatorMody
DyktatorMody: jestemwczorajsza: Chytry lisek! :D Pod tym linkiem jest wirus. Nie wchodź tam :D

Jaki wirus?toz sa obowiązkowe szczepienia!! d83dde03
Janekzlasu
Janekzlasu
  28 grudnia 2018

Pamiętamy i pomścimy !!
Viato
Viato
  28 grudnia 2018
DyktatorMody
DyktatorMody: Nie. Dalej jest to samo. Przepiszesz treść z grafiki bez linku i będzie OK.


Nie, nie będzie bo próbowałam d83dde0a To martwa strona...

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: To się nazywa znajdź 10 różnic w tym samym obrazku! Chytry lisek! :D


Oj tam dziunia... czepiasz się pierdół d83dde0a
Viato
Viato
  28 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętamy i pomścimy !!


Taaaa widzę jak to się odbywa.... dotacje do szpitali, rolnictwa, sadownictwa, renty, dopłaty do zatrudnienia, a Ukraina pluje nam w twarz ustawą o kombatantach z UPA. Faktycznie Ziutek wstajemy z kolan, prosto na ryj d83dde1d Teraz w ramach podziękowania, przyślą nam- swoje śmieci! d83dde02
Viato
Viato
  28 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A nie podpisałam.... Centrum Menora w Dniepropietrowsku na Ukrainie....



Jasiu, weź nie pytaj, weź "wytrzeźwiej" d83dde02

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie będzie bo próbowałam To martwa strona...

Lepiej żeby trup nie zmartwychwstał. Byłoby na mnie że przepuszczam niedozwolone linki.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
PeterReiss
PeterReiss
  28 grudnia 2018

Ech... Zobaczcie sobie jak powtawalo NSDAP, cala droge hitlera do wladzy, nacjonalizm i ile zla spowodowal, miliony ofiar. A pozniej drodzy "narodowcy" zastanowcie sie czy warto? Przykladowe pozycje:

1. Apokalipsa. Siła Hitlera (2011-) miniserial
Apocalypse - Hitler

1. Hitler: Narodziny zła (2003) TV
Hitler: The Rise of Evil

to tak na szybko, spac mi sie chce nie szukac, a bylo wlasnie w tv, takich filmow jest multum i pokazuja jak wiele zla skrajnie nacjonalistyczna i rasistowska postawa dala swiatu. Badzcie patriotami wspierajac kraj a nie "bijac i wyzywajac" kazdego kto mysli inaczej.

A niestety z tym sie nam kojarza ONRy i inne "organizacje" (BTW Pilsudski ONR zdelegalizowal za radykalizm....

Viato
Viato
  29 grudnia 2018

Na komentowanie niektórych głupot, naprawdę szkoda mojego czasu więc zostawiam was w waszym rosole-gotujcie się dalej d83dde1d

Viato
Viato
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech... Zobaczcie sobie jak powtawalo NSDAP, cala droge hitlera do wladzy, nacjonalizm i ile zla spowodowal, miliony ofiar. A pozniej drodzy "narodowcy" zastanowcie sie czy warto? Przykladowe pozycje: 1. Apokalipsa. Siła Hitlera (2011-) miniserial Apocalypse - Hitler 1. Hitler: Narodziny zła (2003) TV Hitler: The Rise of Evil to tak na szybko, spac mi sie chce nie szukac, a bylo wlasnie w tv, takich filmow jest multum i pokazuja jak wiele zla skrajnie nacjonalistyczna i rasistowska postawa dala swiatu. Badzcie patriotami wspierajac kraj a nie "bijac i wyzywajac" kazdego kto mysli inaczej. A niestety z tym sie nam kojarza ONRy i inne "organizacje" (BTW Pilsudski ONR zdelegalizowal za radykalizm....


Szkoda że nie zahaczyłeś o Cze, bo jest w modzie i Stefcia Bnderę, bo też kwitnie i skupiłeś się na"biednym" Adolfie który ma mln naśladowców w Niemczech i nikt nie zdelegalizował d83dde1d ale kur... stek bzdur...! Skąd oni cię wyczarowali d83dde1d
PeterReiss
wpis jest ukryty
Viato
wpis jest ukryty
Viato
Viato
  29 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Opowiedz nam tutaj jak wasz p/razydent miasta z PO uczcił Powstanie Wielkopolskie d83dde1d Docenił twoich wojowniczych- na hyde... przodków d83dde1dodpowiednio d83dde1d Opowiedz nam jakie flagi w rocznicę PW wisiały na masztach d83dde1d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.