Janekzlasu
Janekzlasu
  18 grudnia 2018 (pierwszy post)

Są tutaj tacy?

Viato
Viato
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kwiatuszku ty to się utożsamiasz z miłością.


Tak utożsamiam to z miłością do własnej kultury, tradycji, Ojczyzny i narodu. Każdy obywatel świata ma swój kraj i rząd który wybiera i ma prawo tylko od nich oczekiwać pomocy i wsparcia! Ja mogę, ale nie mam obowiązku troszczyć się o cały świat i każdego murzyna który nie przybył tutaj z rejonów objętych wojną, bo nawet Syria wprowadziła ustawowo św Bożego Narodzenia i ogłosiła swoją niepodległość i wyzwolenie od ISIS, tylko przyjechali tutaj z całej afryki po to żeby skolonizować i wymordować europejczyków. A ty nazywaj to jak chcesz
MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nasz nacjonalizm był szkodliwy dla sąsiadów, innych kultur i religii?

Pisałem o nienawiści skierowanej do własnego narodu. m.in. miałem na myśli prześladowania religijne, dopiero przyznanie swobód wyznaniowych przyczyniło się do rozkwitu Rzeczpospolitej.
W paru konfliktach Polska była agresorem: zajęcie Kremla, Zaolzie.
Kierowanie się nienawiścią jest niszczące, wiadomo to od czasów nauk Chrystusa. Przebaczenie i życie w zgodzie jest drogą do budowania harmonii.
Janekzlasu
Janekzlasu
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: MilosciBezGrzechu: Kwiatuszku ty to się utożsamiasz z miłością.Tak utożsamiam to z miłością do własnej kultury, tradycji, Ojczyzny i narodu. Każdy obywatel świata ma swój kraj i rząd który wybiera i ma prawo tylko od nich oczekiwać pomocy i wsparcia! Ja mogę, ale nie mam obowiązku troszczyć się o cały świat i każdego murzyna który nie przybył tutaj z rejonów objętych wojną, bo nawet Syria wprowadziła ustawowo św Bożego Narodzenia i ogłosiła swoją niepodległość i wyzwolenie od ISIS, tylko przyjechali tutaj z całej afryki po to żeby skolonizować i wymordować europejczyków. A ty nazywaj to jak chcesz


MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  26 grudnia 2018

"potęgą, której nikt na świecie przeciwstawić się nie zdoła"
O, Panie! Normalnie imperium Klingonów, będziemy panować we wszechświecie? d83dde03

Potęgą d83dde03 Wiesz co? Niech ludzie będą po prostu dla siebie ludźmi, a nie potęgamid83dde03 Niech się nie wywyższają, a szanują i kochają jak bracia i siostry.

Powiało grozą Panie Janku. :) Wolę jednak Janka z Czarnolasu, milszy jakiś....

Viato
Viato
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Potęgą Wiesz co? Niech ludzie będą po prostu dla siebie ludźmi, a nie potęgami Niech się nie wywyższają, a szanują i kochają jak bracia i siostry.


Co Ty znów za herezje tutaj głosisz?! Propagujesz kazirodztwo? Do Hartmana na wykłady łazisz czy jak?!
Viato
wpis jest ukryty
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 grudnia 2018

Lubie jak ktos pisze jak bardzo kocha naród ale oprócz emigracji :D

Janekzlasu
Janekzlasu
  27 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Do Hartmana na wykłady łazisz czy jak?!

Jest ciekawy felieton hartmana,bodajże w polityce opublikowany,nigdy bym się takiego tonu o żydach po nim nie spodziewał :D
Poszukam linku
Viato
Viato
  27 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Viato: Do Hartmana na wykłady łazisz czy jak?! Jest ciekawy felieton hartmana,bodajże w polityce opublikowany,nigdy bym się takiego tonu o żydach po nim nie spodziewał :D Poszukam linku




Mówisz i masz d83dde09
Viato
Viato
  28 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka


Co wg fotki było niewłaściwego w tej grafice?!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wg fotki było niewłaściwego w tej grafice?!

Grafika zawierała link do innej strony.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukam linku

Dozwolone są na forum linki wewnętrzne do fotki, o ile są zgodne z regulaminem działu i na temat. Dodatkowo dozwolone są linki do jutuba o ile są zgodne z tematyką działu i zasadami regulaminu.

Na profilach można mieć linki do swojego fejsa, insta itp.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Viato
Viato
  28 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DyktatorMody
DyktatorMody: Grafika zawierała link do innej strony.


Ołkej d83dde0a



Teraz może być? 263a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz może być?
Nie. Dalej jest to samo. Przepiszesz treść z grafiki bez linku i będzie OK.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz może być?

To się nazywa znajdź 10 różnic w tym samym obrazku! Chytry lisek! :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 grudnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Chytry lisek! :D

Pod tym linkiem jest wirus. Nie wchodź tam :D
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.