Janekzlasu
Janekzlasu
  18 grudnia 2018 (pierwszy post)

Są tutaj tacy?

Viato
Viato
  29 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No i od kiedy Wielkopolanie mają za guru Piłsudskiego d83dde1d "szapo ba" za znajomość historii swojego regionu d83dde02 muszą cię jeszcze d83ddd28d83ddd28d83ddd28 podszkolić nie tylko z historii PW ale i współczesnej wiedzy o swoim regionie d83dde02d83dde1d

Viato
Viato
  29 grudnia 2018

No i myślę, że po twojej wypowiedzi nikt już nie ma wątpliwości gdzie i po której stronie są naziole! d83dde0a

PeterReiss
wpis jest ukryty
PeterReiss
wpis jest ukryty
MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  29 grudnia 2018

Kwiatuszku, dziecko Boże, zmniejsz agresję o 90%, pamiętaj wdech-wydech i uśmiech. :)

Oj Kwiatuszku za dużo stresu, musisz się uspokoić i zrelaksować, może spacer madame?

Viato
Viato
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Viato: No i od kiedy Wielkopolanie mają za guru Piłsudskiego "szapo ba" za znajomość historii swojego regionu muszą cię jeszcze podszkolić nie tylko z historii PW ale i współczesnej wiedzy o swoim regionie CO INNEGO miec za "guru" skoro u mnie w MOJEJ miejscowosci jest pomnik Dmowskiego- Chludowo - park tzw Werbistow - ale C H U J A nie trawie, chodzi o zasade, nie bedziesz mi ciulu wmawial swoich prawd. Bo jak mowilem GUNWO wiesz. A NOWE pokolenie nie zgada sie z prawakami, sprawdz na stronie PKW - w smiesznych wyboracj PIS dy mialy 1,4 i 1,6% tak sie wasz "narodowy" rzad tu ceni


No ubaw po pachy normalnie....d83dde1d A co narodowcy mają wspólnego z PiS? Capi tutaj ruską onucą d83dde1d
Viato
Viato
  29 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jesteś tak głupi, że aż żałosny.... Nowe pokolenie nie zgadza się z prawakamid83dde02 to nowe okolenie ma jednoosobową reprezentacje w twojej osobie? Powstanie Wielkopolskie Dmowskiego też miało za nic i nic się nie zmieniło! Skoro już szukasz autorytetów to poszukaj jej na kartach historii a nie w TVNie czy innej reżimowej TV d83dde1d Dziecko "drogie" ślinotoku dostałeś?! Gdyby PiS rządziło zgodnie z prawem, to wiesz, że twój p/rezydent powinien kwadratowe słoneczko oglądać! Wiesz czy nie wiesz?! Z tym się nie zgadzasz, ato brawa kolego dla ciebie

Viato
Viato
  29 grudnia 2018

ty jesteś tak głupi jak większość opozycji i po tych wyborach zaliczycie niebyt... d83dde1d Poza zakałdami karnymi, bo tam macie poparcie rzędu 40%(czytaj złodziejami z powiązaniami w PO), starymi stetraczałymi i ciemnymi babciami które na was w zamian za wysokie emeryturki resortowe głosowałyd83dde1d Od kiedy PiS jest rządem prawicowym i patriotycznym? To kolejny rzad lewaków tyle tylko,że kradną mniej oficjalnie

Janekzlasu
Janekzlasu
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: . A niestety z tym sie nam kojarza ONRy i inne "organizacje" ...

Znaczy komu?
Janekzlasu
Janekzlasu
  29 grudnia 2018
d83dde03 Peter Reiss (ur. 22 lutego 1901, stracony 23 czerwca 1948) – zbrodniarz nazistowski, członek załogi niemieckich obozów koncentracyjnych Majdanek i Dachau oraz SS-Rottenführer.
Viato
Viato
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj Prapradziadek byl powstancem w powstaniu Wielkopolskim, moja RESZTA rodziny - m. in brat drugiego dziadka zostal rozstrzelany w Opolu na rynku za dzialalnosc wywrotowa i partyzantke, drugi kuzyn dziadka z drugiej rodziny sluzyl na Mazurach, dokladnie pod Wizna, zginal w Gielczynie, moja rodzina brala udzial tez w probie wyzwolenia Warszawy, w wilkopolskiej partyzantce i po wojnie w tzw


Hitlerowiec a ciebie powiesili na rynku w Lublinie d83dde1dd83dde02

Konto usunięte
Konto usunięte: Peter Reiss (ur. 22 lutego 1901, stracony 23 czerwca 1948) – zbrodniarz nazistowski, członek załogi niemieckich obozów koncentracyjnych Majdanek i Dachau oraz SS-Rottenführer.


Stad tak dobrze zna Hitlera i propaguje go tutaj d83dde1d Moderacja fotki uczepiła się mojego linku do niedziałającej strony, a propaguje nazizm d83dde1d
Viato
Viato
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Znaczy komu?


Naziolkom z Antify d83dde1d Każdy kto chociaż w minimalnym stopniu zna dzieje PW wie, że Wielkopolanie Piłsudskiego uważali i uważają za zdrajcę, bo odmówił wysłania im wsparcia w Powstaniu i Wielkopolskę zamierzał oddać Niemcom bez walki.Jedynym bohaterem który oni uważają za godnego ich uwagi jest Paderewski. To tuż po jego wystąpieniu rozpoczął się Wielkopolski zryw. Żaden Dmowski żaden Piłsudski tylko pierwszy dowódca PW generał Taczak i Paderewski. Tyle!
Janekzlasu
Janekzlasu
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Janekzlasu: Znaczy komu?Naziolkom z Antify Każdy kto chociaż w minimalnym stopniu zna dzieje PW wie, że Wielkopolanie Piłsudskiego uważali i uważają za zdrajcę, bo odmówił wysłania im wsparcia w Powstaniu i Wielkopolskę zamierzał oddać Niemcom bez walki.Jedynym bohaterem który oni uważają za godnego ich uwagi jest Paderewski. To tuż po jego wystąpieniu rozpoczął się Wielkopolski zryw. Żaden Dmowski żaden Piłsudski tylko pierwszy dowódca PW generał Taczak i Paderewski. Tyle!

a Poznań nie ma pomnika Paderewskiego,ba nawet ulicy :(
Viato
wpis jest ukryty
Viato
Viato
  29 grudnia 2018

Mój post został skasowany a nazisty dalej wisi?! d83dde1d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.