Janekzlasu
Janekzlasu
  18 grudnia 2018 (pierwszy post)

Są tutaj tacy?

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  20 grudnia 2018

Co to za nacjonalistów, który walczy z własnym narodem? To jakiś dureń, który szuka pretekstu do wyzwolenia agresji. :( Widzisz brak logiki?

OFWGKTA
Posty: 186 (po ~42 znaków)
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 94
OFWGKTA
  20 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BAZYLISZEK: Różnie to bywa jeden po wojnie wraca inny nie ale ci co wracają na pewno mają mieszane uczucia co do patriotyzmu i ojczyzny.Z Twojej wypowiedzi wynika, że piszesz o czasach współczesnych... więc tak tylko Ci przypomnę, że w chwili obecnej to chyba tylko Ukraina walczy sama o swój kraj, a w każdym innym zakątku świata(Bliski Wschód) -NATO. Trudno więc oczekiwać od najemników czy żołnierzy innych krajów że będą walczyć z poświęceniem i oczekiwać od nich patriotyzmu w stosunku do cudzego terenu i narodu. Takie moje zdanie, a Ty masz prawo się z nim nie zgadzać :)

jak narazie to ukraincy wyjeżdżają do europy w już szczególnie do nas, Ci którzy tam walczą są jedynie najemnikami prawego sektoru (niby ci co są nacjololo) żeby wytłuc separatystów, z resztą nie od dziś tam tak wygląda
Viato
Viato
  20 grudnia 2018
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: To pytanie teoretyczne czy mam wskazać daną partie?. Jak dla mnie kazdy człowiek u władzy sie zmienia zazwyczaj na gorsze. I juz to go przekreśla aczkolwiek podejmowanie kluczowych dla obywateli decyzji nie zawsze jest moralne lecz jak wiemy cel uświeca środki. Nie ma dymu bez ognia. Historia zazwyczaj wszystko weryfikuje czy cos było warte świeczki czy nie.


Nie, nie masz podawać nazwy danej partii, ugrupowania tylko na podstawie przykładów określić jego cechy, nadać mu/jej określony charakter
Viato
Viato
  20 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Więcej miłości Kwiatuszku. Wyzwól swoją duszę od nienawiści i pozwól działać Panu Bogu, wszak wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga. :) A podpis pod krzyżem był jednoznaczny, oznaczał nacjonalistów. Zresztą to fikcja, adekwatna demonom. :) Kłamstwa i manipulacje. Ufam tylko Bogu i stworzeniom Mu posłusznym. Czyli nie tobie i podobnym. :) Życzę Tobie Kwiatku byś stanął kiedyś przed obliczem Boga, w duchu prawdy.


Z Twoją głową wszystko w porządku?! d83dde0f
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  20 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie masz podawać nazwy danej partii, ugrupowania tylko na podstawie przykładów określić jego cechy, nadać mu/jej określony charakter

Zacząłem pisać i złapałem się na tym że niezły referat z tego by wyszedł dla tego daruję sobie :D Nie chcę złościć mojego najlepsiejszego kolegi Dżozefa. Przechodzi duchową przemianę oby tylko nie uległ jakiejś sekcie :/.
Viato
Viato
  23 grudnia 2018
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: Zacząłem pisać i złapałem się na tym że niezły referat z tego by wyszedł dla tego daruję sobie :D Nie chcę złościć mojego najlepsiejszego kolegi Dżozefa. Przechodzi duchową przemianę oby tylko nie uległ jakiejś sekcie :/.


Musisz zmieścić się w 280 znakach... w przypływie altruizmu daje Ci 560 d83dde1d Nie możesz więc pisać kolejnej dziejowej epopei d83dde0a
Janekzlasu
Janekzlasu
  23 grudnia 2018

Na Stulecie Niepodległości

Viato
Viato
  23 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 9015
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Stulecie Niepodległości


To za mało Jasiu! Trzeba zmienić nie tylko otoczenie, nastawiać kapliczek itd... trzeba jeszcze zmienić mentalność i antypolskie nastawienie wśród samych Polaków! Jakoś takich "rozkraczonych" u nas coraz więcej....?! Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek?! Wyspecjalizowaliśmy się tylko w stawianiu kapliczek, dawaniu pośmiertnych orderów i budowie pomników! To dla zmarłych, a co dla żywych?!
Janekzlasu
Janekzlasu
  23 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Janekzlasu: Na Stulecie Niepodległości To za mało Jasiu! Trzeba zmienić nie tylko otoczenie, nastawiać kapliczek itd... trzeba jeszcze zmienić mentalność i antypolskie nastawienie wśród samych Polaków! Jakoś takich "rozkraczonych" u nas coraz więcej....?! Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek?! Wyspecjalizowaliśmy się tylko w stawianiu kapliczek, dawaniu pośmiertnych orderów i budowie pomników! To dla zmarłych, a co dla żywych?!

Tu gdzie jestem wielu patrzy we wschodnim kierunku,a przed wojna tu był środek Polski.
Wielu juz pociągnąłem ze sobą.
Nas nie będzie,kapliczki zostaną ,też coś mówią
Viato
Viato
  23 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nas nie będzie,kapliczki zostaną ,też coś mówią


Obawiam się, że przy tej mentalności zostanie z nich popiół najpierw w piecu, później w lesie
Viato
Viato
  23 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu gdzie jestem wielu patrzy we wschodnim kierunku


A teraz z utęsknieniem patrzycie na zachód. Mesjasz wybawiciel wśród bukmacherów.....Możesz mi wyjaśnić czym jeden okupant różni się od drugiego?!
Janekzlasu
Janekzlasu
  23 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Janekzlasu: Tu gdzie jestem wielu patrzy we wschodnim kierunkuA teraz z utęsknieniem patrzycie na zachód. Mesjasz wybawiciel wśród bukmacherów.....Możesz mi wyjaśnić czym jeden okupant różni się od drugiego?!

o tak,na TT świat zawojujesz
Viato
Viato
  23 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 3864
Konto usunięte
Konto usunięte: o tak,na TT świat zawojujesz


Zorganizowałam Ci masz żebyś Ty ze szturmówką mógł pospacerować po terenie Warszawy i wylansować się na fotce jako wielki "patriota" d83dde1d Moje osiągnięcia pozostają w cieniu takich jak Ty
Janekzlasu
Janekzlasu
  23 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Janekzlasu: o tak,na TT świat zawojujesz Zorganizowałam Ci masz żebyś Ty ze szturmówką mógł pospacerować po terenie Warszawy i wylansować się na fotce jako wielki "patriota" Moje osiągnięcia pozostają w cieniu takich jak Ty

hehehehe,Ty mi zorganizowałaś ,dobre sobie
Janekzlasu
Janekzlasu
  23 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: zorganizowałam Ci masz żebyś Ty ze szturmówką mógł pospacerować po terenie Warszawy i wylansować się na fotce jako wielki "patriota" Moje osiągnięcia pozostają w cieniu takich jak Ty

widzisz,w cieniu pozostajesz,znaczy się cykasz się ujawnić,w myśl zasady takich jak ty,kto nie pisany ten nie ciągany
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.