kryss2307
kryss2307
  4 listopada 2018 (pierwszy post)

większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie?

kryss2307
kryss2307
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyczyną odrzucania norm moralnych i wartości duchowych jest fakt, tak jest po prostu łatwiej ale łatwiej dla tego kto je odrzuca. Nie koniecznie łatwiej dla bliźniego o społeczeństwie nie wspominam bo za długo by gadac. Gdyby łatwiej było czynić dobro niż zło, to nikt z ludzi nie wyrządzałby sobie krzywdy, nie negował by norm i wartości, które są udowodnione intelektualnie i empirycznie. Najpierw następuje odrzucenie jakiegoś dobra, którego osiągnięcie jest trudne albo jakiejś prawdy, która stawia człowiekowi wymagania. Dopiero w konsekwencji następuje odrzucenie norm i wartości, które owo dobro lub ową prawdę chronią. Odrzucenie norm i wartości to nie jest cel sam w sobie ani punkt wyjścia a przyczyną ich odrzucenia jest kryzys życia, a ostatecznym celem - szukanie łatwego szczęścia. W takiej sytuacji, człowiek wyznacza sobie sam normy i wartosci ale subiektywnie i wg. nich szuka szczęscia i najczęściej znaleźc go nie może albo znajduje tylko pozornie. To iluzja o istnieniu łatwego szczęścia wg. własnych subiektywnie ustalanych kryteriów. Pogoń za iluzją łatwego szczęścia, która stoi u podstaw odrzucenia norm i wartości, może mieć różne oblicza. Może oznaczać szukanie szczęścia bez wysiłku, bez autorytetów, w oparciu o pieniądze, doraźną przyjemność, alkohol, narkotyki czy seks . Może też oznaczać dążenie do manipulowania innymi ludźmi, do traktowania ich jak rzeczy, do szukania łatwego zarobku ich kosztem. Ktoś, kto kieruje się jedynie logiką przyjemności, nie jest zdolny, by kochać i być odpowiedzialnym, nie jest zdolny do wierności i wytrwałości. Stopniowo staje się coraz bardziej niewolnikiem ciała, popędów, egoizmu, wygodnictwa. Wchodzi w coraz bardziej bolesny konflikt z samym sobą, z drugim człowiekiem i z Bogiem. Popada w kryzys życia. Ma wtedy dwie możliwości: odrzucić swój dotychczasowy styl życia lub odrzucić normy moralne, których nie respektuje i wartości duchowe, których nie szuka. Ponieważ to drugie jest łatwiejsze, stąd im większy kryzys życia, tym większa pokusa, by zanegować najbardziej nawet oczywiste fakty, prawdy, normy i wartości. Kryzys życia prowadzi do ucieczki od rzeczywistości (chowanie się w matrixie) w każdej dziedzinie życia. Stąd wykorzystane seksualnie kobiety(nie koniecznie zgwałcone), samotne matki, nie chciane ciąże, rozwody, alimenciarze, nieszczęśliwe małżeństwa, małżeńskie zdrady i brak panowania nad popędami, porzucone dzieci a czasem nawet dzciobójstwa.https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TM/0106N_01.htmlkryss2307: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie? Ale co to znaczy?? Prześladują Cię mentalne prostytutki?kryss2307: Ale sęk w tym czy warto szukać tej jednej,a później żyć na smyczy?... Myślę że Ty potrzebujesz psychologa.Eldim: kryss2307: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'' To nieco fałszywa powszechność (chyba, że masz na myśli społeczność fotki to się zgadzam). Niestety to prawda ale sami mężczyźni ponoszą winę za to że Fotka stała się patologią

Psycholog jest potrzebny komuś kto odwraca kota ogonem, tworzy coś nie zgodnego z faktami, ja stąpam twardo po ziemi i się trzymam faktów, tego co widzę do okoła siebie, tutaj jak i wychodząc z domu, natomiast jeśli ktoś za wszelką cenę próbuje bronić kogoś mijając się z faktami to wskazana wizyta u psychologa...
kolorowy111
kolorowy111
  5 listopada 2018
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 2030
Konto usunięte
Konto usunięte: Psycholog jest potrzebny komuś kto odwraca kota ogonem, tworzy coś nie zgodnego z faktami, ja stąpam twardo po ziemi i się trzymam faktów, tego co widzę do okoła siebie, tutaj jak i wychodząc z domu, natomiast jeśli ktoś za wszelką cenę próbuje bronić kogoś mijając się z faktami to wskazana wizyta u psychologa...

Zmień srodowisko życia a zobaczysz co innego. No i nie możesz być krnąbrny i pyszny bo wtedy to i żaden psychoterapeuta nic nie poradzi
kolorowy111
kolorowy111
  5 listopada 2018

Apropo kobiet trynkiewicza, to sa to panie niezrównowarzone psychicznie i stanowią one promil całej populacji kobiet

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: wskazana wizyta u psychologa

Oszczędź kolorowego. Pewnie uciekł z seminarium duchownego a nie z psychiatryka.

Konto usunięte
Konto usunięte: to sa to panie niezrównowarzone psychicznie

Choć nie wiadomo. Może tam był, panie spotkał.

Sądząc po błędach to nie kopiuje tylko sam słowa dobiera.
Konto usunięte
Konto usunięte: niezrównowarzone
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie uciekł z seminarium duchownego a nie z psychiatryka.

A nie uciekli czasem razem z Józkiem :lol2:
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 listopada 2018
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 3416
Owad
Owad: A nie uciekli czasem razem z Józkiem

Tego nie wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety to prawda ale sami mężczyźni ponoszą winę za to że Fotka stała się patologią

Czyli Owadzie między innymi moja wina i Twoja a największa wina Tuska.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
wpis jest ukryty
kryss2307
kryss2307
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Owad: A nie uciekli czasem razem z Józkiem Tego nie wiem.kolorowy111: Niestety to prawda ale sami mężczyźni ponoszą winę za to że Fotka stała się patologią Czyli Owadzie między innymi moja wina i Twoja a największa wina Tuska.

Nie mam pojęcia skąd ten pomysł, że faceci ponoszą winę za to, że fotka stała się patologią, i nie mam pojęcia skąd takie pomysły, że faceci są winni, wśród krajów zachodu, żaden facet nie walczył nigdy o równouprawnienie, jeśli się nie mylę to kobiety, ,,kobiety " o to walczyły po to żeby zawsze postawić na swoim chociaż nie mają i nie miały racji i same o tym dobrze wiedzą, one są zakłamane i idą w zaparte, wbrew wszystkim faktom,, broniął się na siłę żeby wyjść na swoje, żeby przyklepać ten ich fałsz, o którym wiedzą Ci normalnie myślący, a Ci, którzy tak ich usilnie bronią nie znają życia, ktoś wpłyną na ich tok myślenia tak żeby pisali takie bzdury, że faceci są wszystkiemu winni i sami sobie, bo jeśli nie, to jeśli facet sam pisze coś takiego to albo nie zna życia, albo mu się tak wszystko poukładało pięknie(choć wątpię bo by tu na fotce go nie było, tylko zajmował by się tym co najważniejsze(ta super kobieta, której tak broni), albo by go tutaj nie było, chyba, że jest to forma włażenia za wszelką cene w dupe byle jakiej kobiecie, byle się takim kimś zainteresowała, desperacja, więc obrona w tym przypadku jak najbardziej na miejscu, może którać chwyci haczyk, ale taki sposob na złapanie jakiejś na wędke będzie w skutkach byle jaki:)
kryss2307
kryss2307
  5 listopada 2018

idąc w zaparte i broniac czegoś czego samemu się nie jest pewien w środku, oznacza, ze samemu, jest w sobie cos nie ten tegez...:)

praksyda
praksyda
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka

co tam było?
-----
w sumie to mam gdzieś kto jest szczęsliwy i czemu nie jest, jednak jak ma ktoś sie męczyc z kims na siłę bo to czy tamto to lepiej eby życie sobie jeszcze raz ułożyl, nie ma w tym nic złego, żyje się tylko raz.
kryss2307
kryss2307
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Erf: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka co tam było? ----- w sumie to mam gdzieś kto jest szczęsliwy i czemu nie jest, jednak jak ma ktoś sie męczyc z kims na siłę bo to czy tamto to lepiej eby życie sobie jeszcze raz ułożyl, nie ma w tym nic złego, żyje się tylko raz.

sie samemu nie ulozy tak o..., żeby było fajnie i milo to najlepiej z kimś normalnym by je spedzić było, z kimś majacym mozg, potrafiącym zrozumieć, majacym tolerancję, wymagajacym od kogoś i od siebie, prawdziwym i sobą w tym wszystkim, a nie aktorem/ką...
kryss2307
kryss2307
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Erf: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka co tam było? ----- w sumie to mam gdzieś kto jest szczęsliwy i czemu nie jest, jednak jak ma ktoś sie męczyc z kims na siłę bo to czy tamto to lepiej eby życie sobie jeszcze raz ułożyl, nie ma w tym nic złego, żyje się tylko raz.

sie samemu nie ulozy tak o..., żeby było fajnie i milo to najlepiej z kimś normalnym by je spedzić było, z kimś majacym mozg, potrafiącym zrozumieć, majacym tolerancję, wymagajacym od kogoś i od siebie, prawdziwym i sobą w tym wszystkim, a nie aktorem
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam pojęcia skąd ten pomysł, że faceci ponoszą winę za to, że fotka stała się patologią

A no z tego powodu, z którego narzekałeś i słusznie zauważono, że to działa. Jest to pożądanie. Faceci ślinią się do kobiet na fotce, niektórzy gotowi zrobić dosłownie wszystko na widok dobrych cycków. Zaczęło się to opłacać, więc następują i reperkusje. Coraz więcej takich zdjęć, coraz więcej napaleńców i obwód zamknięty. Społeczność portalu Fotka jest już zepsuta. Z obydwu stron.
Podejmujesz wyzwanie?
kolorowy111
kolorowy111
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kryss2307: wskazana wizyta u psychologa Oszczędź kolorowego. Pewnie uciekł z seminarium duchownego a nie z psychiatryka.


Jak na moderatora to dośc dużo jadu w Tobie i nienawisci. Chyba dla tego masz taką reputacje.

Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: Niestety to prawda ale sami mężczyźni ponoszą winę za to że Fotka stała się patologią Czyli Owadzie między innymi moja wina i Twoja a największa wina Tuska.

Bardziej winę ponosza moderatorzy wspierający patologie niż użytkownicy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam pojęcia skąd ten pomysł, że faceci ponoszą winę za to, że fotka stała się patologią,


1.Lajkują zdjęcia dziewczyn jak opetani a większość dziewczyn jest tutaj po lajki własnie.
2.Wypisują seks komentarze do kobiet posiadających odważne zdjecia.
3.Wysyłaja penisy do dziewczyn i seks propozycje, chyba czasami na chybił trafił.

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie mam pojęcia skąd takie pomysły, że faceci są winni, wśród krajów zachodu, żaden facet nie walczył nigdy o równouprawnienie, jeśli się nie mylę to kobiety, ,,kobiety " o to walczyły po to żeby zawsze postawić na swoim chociaż nie mają i nie miały racji i same o tym dobrze wiedzą, one są zakłamane i idą w zaparte, wbrew wszystkim faktom,, broniął się na siłę żeby wyjść na swoje, żeby przyklepać ten ich fałsz, o którym wiedzą Ci normalnie myślący, a Ci, którzy tak ich usilnie bronią nie znają życia, ktoś wpłyną na ich tok myślenia tak żeby pisali takie bzdury, że faceci są wszystkiemu winni i sami sobie, bo jeśli nie, to jeśli facet sam pisze coś takiego to albo nie zna życia, albo mu się tak wszystko poukładało pięknie(choć wątpię bo by tu na fotce go nie było, tylko zajmował by się tym co najważniejsze(ta super kobieta, której tak broni), albo by go tutaj nie było, chyba, że jest to forma włażenia za wszelką cene w dupe byle jakiej kobiecie, byle się takim kimś zainteresowała, desperacja, więc obrona w tym przypadku jak najbardziej na miejscu, może którać chwyci haczyk, ale taki sposob na złapanie jakiejś na wędke będzie w skutkach byle jaki:)


Ale w Tobie jadu, prawie dorównujesz złotemu. Ja tu prowadze badania na ludziach. Szukanie żony na Fotka to dowód braku znajomosci tego miejsca i specyfiki kobiet tu przebywających.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tu prowadze badania na ludziach

A ja głupi myślałem, że tylko rozsyłasz linki w każdym poście.
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.