kryss2307
kryss2307
  4 listopada 2018 (pierwszy post)

większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie?

homoangelicus
homoangelicus
  6 listopada 2018

Proszę nie mieszać miłości z pożądaniem, pasją. Wierzę, że jest ona darem dla stworzeń ofiarowaną przez Pana Boga. W pierwotnej postaci pewnie jest czysta, niewinna i piękna w prostocie.

praksyda
praksyda
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: O kurna, nawet bana chyba wyłapałam. xD Napisałam że to jakiś nieuzupełniony genetycznie i mentalnie jegomość o intensywnych zaburzeniach nerwowych. Tylko krócej.

Mi sie nie chce produkować, dej spokój forum ostatnio przyciaga ludzi z problemami miłosnymi.
kolorowy111
kolorowy111
  7 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę nie mieszać miłości z pożądaniem, pasją. Wierzę, że jest ona darem dla stworzeń ofiarowaną przez Pana Boga. W pierwotnej postaci pewnie jest czysta, niewinna i piękna w prostocie.

Ja już to prubowałem wytłumaczyć jednej osobie tutaj przed chwilą ale nic nie zrozumiała. Prawdopodobnie ateizm jej w tym przeszkadza.
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim: A ja głupi myślałem, że tylko rozsyłasz linki w każdym poście. To też ale bądźmy szczerzy, nie w każdym poscie.[/quoteJeśli już takich fachowych porad chcesz za darmo udzielać, jakie probujesz mi dawać to moze byś sie przedstawił, moze napisz kim jesteś z wykształcenia, że tak się tutaj udzielasz i wymadrzasz, jakiś znawca tematu z Ciebie, bo akurat nie sadze..., no wiec napisz kim Ty takim wybitnym jesteś, Twoja dziedzina to...?

Co napisałem źle to wykaż to ale nie na zasadzie "bo tak". A moja dziedzina to badania na ludziach.

Konto usunięte
Konto usunięte: O kurna, nawet bana chyba wyłapałam. xD Napisałam że to jakiś nieuzupełniony genetycznie i mentalnie jegomość o intensywnych zaburzeniach nerwowych. Tylko krócej.

Jak piszesz do ludzi prymitywne komentarze to znaczy ze sama masz problemy ze sobą, takiej samej natury jak jemu zarzuciłaś
kryss2307
kryss2307
  7 listopada 2018

[quote=18714430;kolorowy111]
homoangelicus: Proszę nie mieszać miłości z pożądaniem, pasją. Wierzę, że jest ona darem dla stworzeń ofiarowaną przez Pana Boga. W pierwotnej postaci pewnie jest czysta, niewinna i piękna w prostocie.
Ja już to prubowałem wytłumaczyć jednej osobie tutaj przed chwilą ale nic nie zrozumiała. Prawdopodobnie ateizm jej w tym przeszkadza. kryss2307: Eldim: A ja głupi myślałem, że tylko rozsyłasz linki w każdym poście.
To też ale bądźmy szczerzy, nie w każdym poscie.[/quoteJeśli już takich fachowych porad chcesz za darmo udzielać, jakie probujesz mi dawać to moze byś sie przedstawił, moze napisz kim jesteś z wykształcenia, że tak się tutaj udzielasz i wymadrzasz, jakiś znawca tematu z Ciebie, bo akurat nie sadze..., no wiec napisz kim Ty takim wybitnym jesteś, Twoja dziedzina to...?
Co napisałem źle to wykaż to ale nie na zasadzie "bo tak". A moja dziedzina to badania na ludziach.Erf: O kurna, nawet bana chyba wyłapałam. xD
Napisałam że to jakiś nieuzupełniony genetycznie i mentalnie jegomość o intensywnych zaburzeniach nerwowych.
Słaby z Ciebie badacz:), wszystko co tlumaczylo moja wypowiedz zawarlem, wystarczy czytać skoncentrowanym i ze zrozumieniem, wiec to nie mój problem, ze nie rozumiesz:)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dej spokój forum ostatnio przyciaga ludzi z problemami miłosnymi.

Przyciąga też ludzi z problemami wszelakimi oprócz miłości, głównie nołfejsy.

Aktualnie trwa plebiscyt na specjalną "nagrodę" dla najbardziej zasłużonego forumowego nołfejsa. Gdyby to ode mnie zależało pisanie na forum uzależnione byłoby od posiadania zdjęcia siebie, tak jak kiedyś głosowanie na profilach. Na razie jest tylko skromny konkursik.

Konto usunięte
Konto usunięte: jegomość

I co ci takiego uczynił, poza tym że żyje! Nie musisz odp.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak piszesz do ludzi prymitywne komentarze to znaczy

Bierz przykład z kolorowego i ze mnie. Jak można się kulturalnie pokłócić i nikt inny nie ucierpi.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  7 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyciąga też ludzi z problemami wszelakimi oprócz miłości, głównie nołfejsy. Aktualnie trwa plebiscyt na specjalną "nagrodę" dla najbardziej zasłużonego forumowego nołfejsa. Gdyby to ode mnie zależało pisanie na forum uzależnione byłoby od posiadania zdjęcia siebie, tak jak kiedyś głosowanie na profilach. Na razie jest tylko skromny konkursik.

Kiedys taki" trol" był nawet zabawny, śmieszny i do tego inteligentny, tylko nielicznym dał sie poznać , takie osoby naprawde przyciagały na forum, bo było często dosyć ciekawie , naprawde szło całkiem normalne dyskusje prowadzić, przyciagło ludzi nawet kosztem tego że komuś się po drodze oberwało, teraz mam wrażenie ze napisze się jedno zdanie niestosowne nagle wszyscy chcą umorlaniać i gotowi resocjalizowac całe forum, nawet nie mam na to określenia.
--------
---

Marta... Marcin, wykopjelita, donduppen, wróccie
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie mam na to określenia.

poprawność jelityczna?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Marta... Marcin, wykopjelita, donduppen, wróccie

A Sebuch to co, zapominałaś o nim :ziober2:
HardStyled83ddd0a
Erf
Erf
  7 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi sie nie chce produkować, dej spokój forum ostatnio przyciaga ludzi z problemami miłosnymi.


Mam wrażenie, że większość internetu popierdzieliło. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak piszesz do ludzi prymitywne komentarze to znaczy ze sama masz problemy ze sobą, takiej samej natury jak jemu zarzuciłaś

Pomidor.

Konto usunięte
Konto usunięte: I co ci takiego uczynił, poza tym że żyje! Nie musisz odp.

Jest głupi. :D
homoangelicus
homoangelicus
  8 listopada 2018

Ktoś powiedział "okazujmy sobie miłość ".
Miłego i spokojnego dnia życzę państwu. :)

Dragon842
Dragon842
  9 listopada 2018

Ciężko znaleźć tu wartościową kobietę która oprócz pokazywania ciała i dekoltu potrafi zainteresować ciekawą rozmową. Niestety w dzisiejszych czasach pieniądze i uroda świadczą o człowieku a nie wartości i zasady którymi kieruje się.

Danielove2508
Posty: 7 (po ~95 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
Danielove2508
  10 listopada 2018

Siema mordo

RafalBanachiewicz
RafalBanachiewicz
  11 listopada 2018

Samotność jest nudna , ja jestem za stałymi relacjami , nie koniecznie małżeńskimi ale masz to czego inni nie mają swoje słońce dla którego warto podejmować trudne i skomplikowane decyzje , masz z kim pojechać na kolację , obiad wybrać się do rodziny , a samemu tylko zostaje ustawka z kumplami i zalana morda co wieczór

kolorowy111
kolorowy111
  12 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Samotność jest nudna , ja jestem za stałymi relacjami , nie koniecznie małżeńskimi ale masz to czego inni nie mają swoje słońce dla którego warto podejmować trudne i skomplikowane decyzje , masz z kim pojechać na kolację , obiad wybrać się do rodziny , a samemu tylko zostaje ustawka z kumplami i zalana morda co wieczór

https://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/zdrowie-psychiczne/metody-leczenia-alkoholizmu-stacjonarne-i-na-oddziale-zamknietym-aa-y6nZ-AhdD-oJHA.html
JAREK6776
Posty: 100 (po ~147 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
JAREK6776
  12 listopada 2018

Wszystkim ogólnie znana to sprawa,
Wielu Polaków męczy nadwaga.
Choć trzeba przyznać, wielu się trudzi,
By znaleźć sposób jak się odchudzić.

Często wysiłki nie są skuteczne,
Nie wystarczają chęci najlepsze.
Więc zastanowić nam się wypada,
Jak większość ludzi w Polsce dziś jada.

Mięso kochają jadać Polacy,
Kiedy już przyjdą do domu z pracy.
Uprzedza przy tym każdy swą żonę,
By wszystko było dobrze smażone.

W kuchniach panuje kotlet schabowy,
O rybach prawie nie ma tu mowy.
Nie dla nas marchew, nie dla nas kasze,
Chcemy pulpety oraz gulasze.

Jemy pasztety, boczki, rolady,
Torty, ciasteczka i czekolady.
Kremy co mają kalorii wiele,
Sosy, zacierki i beszamele.

Nie dla nas jakieś warzywne papki,
Tłusty majonez zdobi kanapki.
Odkąd wolności nadeszły czasy,
Są w sklepach boczki oraz kiełbasy.

Reklama psuje wciąż zdrowiu szyki,
Wszczepiając nam wszystkim zgubne nawyki.
Nową fundując Polakom plagę,

Zjedz to co lubisz lub
czekoladę!"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.