kryss2307
kryss2307
  4 listopada 2018 (pierwszy post)

większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie?

kolorowy111
kolorowy111
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to mam gdzieś kto jest szczęsliwy i czemu nie jest, jednak jak ma ktoś sie męczyc z kims na siłę bo to czy tamto to lepiej eby życie sobie jeszcze raz ułożyl, nie ma w tym nic złego, żyje się tylko raz.


Jak by ludzie umieli ze sobą rozmawiac, lubili rozmowy ze soba, tak samo jak lubia kontakty seksualne, to by nie musieli układać sobie życia X- razy w ciągu całego zycia. Zrobili by to raz a porządnie

Konto usunięte
Konto usunięte: sie samemu nie ulozy tak o..., żeby było fajnie i milo to najlepiej z kimś normalnym by je spedzić było, z kimś majacym mozg, potrafiącym zrozumieć, majacym tolerancję, wymagajacym od kogoś i od siebie, prawdziwym i sobą w tym wszystkim, a nie aktorem/ką...

Jak chcesz zmieniac innych, to pierwsze co musisz zrobić to zmienić siebie. Sprawdzona metoda, działa. Drugie zmienić otoczenie jak w dotychczasowym poznajesz samych toksycznych ludzi. Jeśli zmiana otoczenie nie daje rezultatu to mozliwe że to Ty masz problem ze sobą bowiem podobieństwa sie przyciągają zdecydowanie częściej niż przeciwieństwa. Np. seksoholik biegle wyłapuje nimfomanki, nawet wielu z nich nie ejst wstanie dokładnie opisać jak to robią. Najczęściej zwalają to na intuicję ale psychologia nazywa to przyciąganiem wzajemnym. No i zadbaj o swój własny wizerunek pod konkretny typ kobiet.
kolorowy111
kolorowy111
  6 listopada 2018
Eldim
Eldim: A ja głupi myślałem, że tylko rozsyłasz linki w każdym poście.

To też ale bądźmy szczerzy, nie w każdym poscie.
kryss2307
kryss2307
  6 listopada 2018

[quote=18714430;kolorowy111]
Eldim: A ja głupi myślałem, że tylko rozsyłasz linki w każdym poście.
To też ale bądźmy szczerzy, nie w każdym poscie.
[/quoteJeśli już takich fachowych porad chcesz za darmo udzielać, jakie probujesz mi dawać to moze byś sie przedstawił, moze napisz kim jesteś z wykształcenia, że tak się tutaj udzielasz i wymadrzasz, jakiś znawca tematu z Ciebie, bo akurat nie sadze..., no wiec napisz kim Ty takim wybitnym jesteś, Twoja dziedzina to...?

homoangelicus
homoangelicus
  6 listopada 2018

Niewinność to piękny stan, ta świadomość nieistnienia grzechu w duszy. :) Coś cudownego.....
Czy warto? Odpowiem w swoim imieniu, nie warto wchodzić w żadne realne relacje, dla własnego bezpieczeństwa. :)

praksyda
praksyda
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak by ludzie umieli ze sobą rozmawiac, lubili rozmowy ze soba, tak samo jak lubia kontakty seksualne, to by nie musieli układać sobie życia X- razy w ciągu całego zycia. Zrobili by to raz a porządnie

jakbym ja napisała moją teorie miłosci to 99% z was by mnie tu cisnęło, czasami z naturą się nie wygra i pożądanie jest tak silne ze zadne rozmowy nie pomagają, na początku te wszystkie motylki i inna chemia nas na siebie nakręca, później jak to opada zaczyna się rutyna i nuda, ludziom brakuje tergo co czuli kiedyś na początku znajomosci, tak trochę działa ewolucja człowieka, jest pożadanie, jest chęć na seks jest dziecko... to nie wymysł tylko ludzi, takie zwierzęce instynkty w nas siedzą, kiedy wreszcie do was dotrze.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak na moderatora to dośc dużo jadu w Tobie i nienawisci. Chyba dla tego masz taką reputacje.

Jak na osobę kierującą się przykazaniami bożymi straszny z Ciebie stalker i większy nienawistnik.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej winę ponosza moderatorzy wspierający patologie niż użytkownicy.

Haha może jeszcze każemy im tu coś robić i wysyłamy datki. Moderatorzy to użytkownicy Fotki którzy sprzątają tutaj po niedozwolonych zachowaniach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tu prowadze badania na ludziach. Szukanie żony na Fotka to dowód braku znajomosci tego miejsca i specyfiki kobiet tu przebywających.

Na ludziach czy na kobietach? Ostatnio pisałeś że mężczyźni pozwalają kobietom... tak jakby to były tresowane pieski i musiały słuchać pana.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Wypisują seks komentarze do kobiet posiadających odważne zdjecia.

Po to dodają odważne zdjęcia żeby dostać komentarze. Nie przyszło Ci to do głowy że kolejność jest odwrotna?
Nie, bo to dla kogoś kto przeszedł pranie mózgu do pojęcia jest za trudne. Aby wpisać komentarz konieczne jest dodanie zdjęcia a nie odwrotnie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba dla tego masz taką reputacje.

Reputację to ja wiem kto mi nabił, każdorazowo po 30-40 minusów dziennie. Nawet tyle postów nie pisałem. Że też jej się chciało...

Pan masz reputację stalkera. Do prowadzenia badań wystarczą liczby a Pan zbierasz imiona i pseudonimy w celu wyszydzania tych osób.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
kolorowy111
kolorowy111
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: Jak by ludzie umieli ze sobą rozmawiac, lubili rozmowy ze soba, tak samo jak lubia kontakty seksualne, to by nie musieli układać sobie życia X- razy w ciągu całego zycia. Zrobili by to raz a porządnie jakbym ja napisała moją teorie miłosci to 99% z was by mnie tu cisnęło, czasami z naturą się nie wygra i pożądanie jest tak silne ze zadne rozmowy nie pomagają, na początku te wszystkie motylki i inna chemia nas na siebie nakręca, później jak to opada zaczyna się rutyna i nuda, ludziom brakuje tergo co czuli kiedyś na początku znajomosci, tak trochę działa ewolucja człowieka, jest pożadanie, jest chęć na seks jest dziecko... to nie wymysł tylko ludzi, takie zwierzęce instynkty w nas siedzą, kiedy wreszcie do was dotrze.


To nie jest moja teoria miłosci. Źródła są podane w moich postach. Co to jest silne pożądanie? Nimfomania czy coś innego ma PAni na myśli? Po za małżeńskie kontakty seksualne oraz te przypadkowe powodują u człowieka zaburzenia w sferze psychoseksualnej. Te zaburzenia powodują, że nie są później w stanie zbudować zdrowego partnerskiego związku bo powielają schematy natychmiastowej gratyfikacji ich potrzeb. Nie bez powodu jest coraz więcej rozwodów w naszym kraju. Problem jest jeszcze inny, osoby współżyjące ze sobą przed ślubem zamiast nauczyć się panowania nie tylko na popędem seksualnym ale w ogóle nad emocjami uczą się czegoś odwrotnego. Ta odwrotność to nie opanowanie i egocentryzm. To dzisiaj plaga , która najlepiej widać w komentarzach na forach i w statystykach rozwodów. Nieopanowanie i egocentryzm to wróg silnej więzi emocjonalnej a jak jej nie ma to o rozwód bardzo łatwo. W sytuacji rozwodu albo nawet jak ślubu nie było, wiec i rozwodu nie ma to i tak zostają do płacenia alimenty.
Rutyna i nuda to moze dopaść każdy związek i pewnie dopada ale z materiałów naukowych nie wynika by ona była przyczyną rozwodów. Pani tu ewolucji nie miesza bo ludzie mają rozum a gdybyśmy kierowali się instynktami to mieli byśmy prawo dżungli. Seks i dzieci to nie sa zabawki do spełniania naszych zachcianek.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie?


Uwazam, ze nigdy nie poznamy osobiscie w swoim zyciu wiekszosci osobnikow plci przeciwnej, czy to meskiej w przypadku kobiet, czy to zenskiej w przypadku mezczyzn. tego wzgledu uogolnienia, ze wszyscy, czy wiekszosc, jest taka czy taka sa nie na miejscu.

Ludzie sa jacy sa. Kazdy jest inny, wyjatkowy i niepowtarzalny. Nawet jesli nam nie odpowiada, nie znaczy, ze dla kogos innego, ta osoba nie okaze sie najodpowiedniejsza na swiecie.

Po prostu musi trafic swoj na swego, a wtedy bez problemu zrozumie sie, dlaczego z kazda inna osoba nie wychdzilo.
Konto usunięte
Konto usunięte: Znajdź sobie jedną. Co cię reszta obchodzi!

Podzielam zdanie Szczerego :)
Nie liczy sie ilosc, a jakosc znajomosci.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale sęk w tym czy warto szukać tej jednej,a później żyć na smyczy?

Skoro bycie z jedna osoba uwazasz zyciem na smyczy, to moze faktycznie lepiej nie szukaj.

Coz, dla mnie bycie z jedna osoba to swiadomy i dobrowolny obustronny wybor, czyli zadna 'smycz', jak to nazwales.
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde oj chodziłabym.. z takim księdzem nawet bym mogła isć do spowiedzi.


ma 'szpiczaste' uszy :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Swięci to my nie jesteśmy, ale do tego co Wy odstawiacie to nam daleko...

i jedni i drudzy potrafia byc siebie warci w dzisiejszych czasach. I nie zalezy to od plci.
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie robią podobnie sobie focie, z gołymi klatami a często na kamerkach bawią się swoim sprzętem jak małpy w zoo. Także takie mamy czasy...


Wysportowana gola klata to jeszcze pol biedy, ale wyprezona klata 'komara'?! ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie uciekł z seminarium duchownego a nie z psychiatryka.

Luzzzz! Luzzz! :and:
Owad
Owad: A nie uciekli czasem razem z Józkiem

Nie wypada wysmiewac innych, tylko dlatego, ze maja odmienne poglady.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli Owadzie między innymi moja wina i Twoja a największa wina Tuska.

Winni :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: co tam było?

ciekawosc pierwszy stopien do piekla :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej winę ponosza moderatorzy wspierający patologie niż użytkownicy.

Moderatorzy odpowiadaja tylko za przestrzeganie przez uzytkownikow zasad. Nie ustalaja zasady. O tym decyzuje Administracja serwisu.
Nie na wszystko, co sie tu dzieje, wbrew przekonaniu duzej ilosci uzytkownikow mamy wplyw...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
tibauId
tibauId
  6 listopada 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Wysportowana gola klata to jeszcze pol biedy, ale wyprezona klata 'komara'?! ;)

To wygląda jak przytyk do mojej tylko ja swojej na fotkach nie wyprężam. :ninja:
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To wygląda jak przytyk do mojej tylko ja swojej na fotkach nie wyprężam.


Hmm, ja w zasadzie zadnych Twoich fotek nie kojarze...
Odkad pamietam zawsze no name bez twarzy :ssh: a co dopiero o klacie mowic :P
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
tibauId
tibauId
  6 listopada 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Hmm, ja w zasadzie zadnych Twoich fotek nie kojarze... Odkad pamietam zawsze no name bez twarzy a co dopiero o klacie mowic :P

Jakież to szczęście, że nie zawsze masz czas na forum zaglądać.
Uprawiając sport przynajmniej była normalna, po czasie sportowego niebytu się zapadła, to cóż pokazywać!
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Uprawiając sport przynajmniej była normalna, po czasie sportowego niebytu się zapadła, to cóż pokazywać!


Sugerujesz, ze tylko piwny brzuszek pozostal? :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakież to szczęście, że nie zawsze masz czas na forum zaglądać.

Az taka zla jestem, i az tak mnie nie lubicie? :and:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
tibauId
tibauId
  6 listopada 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Sugerujesz, ze tylko piwny brzuszek pozostal? :P


Tak w sumie, od czasu antysportowego, to nawet biegać przestałem. Jednakże z piwem to mało kiedy się lubimy.
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Az taka zla jestem, i az tak mnie nie lubicie?

Mogę wypowiadać się za siebie. Jestem bezpartyjny. :(
Nie w tym sensie to ujmowałem. Poza tym, nie mam powodów nie lubić czy lubić!
Erf
Erf
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: co tam było?


O kurna, nawet bana chyba wyłapałam. xD
Napisałam że to jakiś nieuzupełniony genetycznie i mentalnie jegomość o intensywnych zaburzeniach nerwowych.
Tylko krócej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.