kryss2307
kryss2307
  4 listopada 2018 (pierwszy post)

większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  12 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: https://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/zdrowie-psychiczne/metody-leczenia-alkoholizmu-stacjonarne-i-na-oddziale-zamknietym-aa-y6nZ-AhdD-oJHA.html

Zachodzę w głowę czy ktokolwiek wchodzi w te twoje linki. Jak sądzisz?
Podejmujesz wyzwanie?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  12 listopada 2018
Eldim
Eldim: Zachodzę w głowę czy ktokolwiek wchodzi w te twoje linki. Jak sądzisz?

Wydaje mi się, że nikt tak bardzo się nie nudzi. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  12 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie?

Jestem zdania takiego, że ile wkladasz wkładaszw związek tyle otrzymujesz.
Zawsze warto jest próbować, ale związek jak rośliny - potrzebują pielęgnacji. Nie wystarczy być i mieć nadzieję, że samo się ułoży, a po rozstaniu narzekać, że to zła kobieta była. Są jeszcze na tym świecie wartościowi ludzie, wszystko zależy jakie masz priorytety w szukaniu idealnej połówki.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 listopada 2018

Kolorowy sie znowu przebudzil. Kiedys wszedłem w jego link. Do dzisiaj żałuje. Mimo wszystko uważam ze kazdemu trzeba dac szanse :D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: kryss2307: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie? Jestem zdania takiego, że ile wkladasz wkładaszw związek tyle otrzymujesz. Zawsze warto jest próbować, ale związek jak rośliny - potrzebują pielęgnacji. Nie wystarczy być i mieć nadzieję, że samo się ułoży, a po rozstaniu narzekać, że to zła kobieta była. Są jeszcze na tym świecie wartościowi ludzie, wszystko zależy jakie masz priorytety w szukaniu idealnej połówki.


Tak wlasnie myśla kobiety. Nawet pod wzgledem doboru partnerow. On musi miec wszystko a ona nic. On musi robic wszystko a ona tylko być.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  12 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: kryss2307: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie? Jestem zdania takiego, że ile wkladasz wkładaszw związek tyle otrzymujesz. Zawsze warto jest próbować, ale związek jak rośliny - potrzebują pielęgnacji. Nie wystarczy być i mieć nadzieję, że samo się ułoży, a po rozstaniu narzekać, że to zła kobieta była. Są jeszcze na tym świecie wartościowi ludzie, wszystko zależy jakie masz priorytety w szukaniu idealnej połówki.Tak wlasnie myśla kobiety. Nawet pod wzgledem doboru partnerow. On musi miec wszystko a ona nic. On musi robic wszystko a ona tylko być.

Tak generalizowac mozemy do jutra. Rozni sa ludzie, ale jak najbardziej sie z Toba zgadzam. W dzisiejszych czasach kobiety mysla, ze jak sa ladne to zlapaly Boga za nogi i sa ustawione do konca zycia. Nic wiecej robic nie musza oprocz istnienia. Dobrym przykladem byla dzisiaj dziewczyna, ktora zrobila ogloszenie typu: kto mi za friko cos tam kupi za 100zl i wysle na adres kolezanki.
Po takich rzeczach to mam ochote sobie oczy wydrapac i wstyd mi, ze jestem kobieta i wrzucaja mnie do jednego wora z tymi slicznymi amebami umyslowymi.

Btw. koncowka Ci prawie rymowana wyszla. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: kryss2307: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie? Jestem zdania takiego, że ile wkladasz wkładaszw związek tyle otrzymujesz. Zawsze warto jest próbować, ale związek jak rośliny - potrzebują pielęgnacji. Nie wystarczy być i mieć nadzieję, że samo się ułoży, a po rozstaniu narzekać, że to zła kobieta była. Są jeszcze na tym świecie wartościowi ludzie, wszystko zależy jakie masz priorytety w szukaniu idealnej połówki.Tak wlasnie myśla kobiety. Nawet pod wzgledem doboru partnerow. On musi miec wszystko a ona nic. On musi robic wszystko a ona tylko być. Tak generalizowac mozemy do jutra. Rozni sa ludzie, ale jak najbardziej sie z Toba zgadzam. W dzisiejszych czasach kobiety mysla, ze jak sa ladne to zlapaly Boga za nogi i sa ustawione do konca zycia. Nic wiecej robic nie musza oprocz istnienia. Dobrym przykladem byla dzisiaj dziewczyna, ktora zrobila ogloszenie typu: kto mi za friko cos tam kupi za 100zl i wysle na adres kolezanki. Po takich rzeczach to mam ochote sobie oczy wydrapac i wstyd mi, ze jestem kobieta i wrzucaja mnie do jednego wora z tymi slicznymi amebami umyslowymi. Btw. koncowka Ci prawie rymowana wyszla.


1 Skoro rozmawiamy o grupie to nalezy generalizowac zwlaszcza jesli grupa posiada cechy wspolne.
2 Nie pozwalam Ci sie ze mna zgadzac.
3 Nie mozesz generalizowac ladnych kobiet bo ponoc mozna to robic do rana.
4 Akurat ten przyklad jest juz skrajnoscia. Poznalem mnostwo kobiet ktore uwazaja ze sa lepsze i im sie wszystko nalezy i ktore nie oglaszaly tego calej ludzkosci.Generalizujac nie przypominam sobie na te chwile takiej ktora tak nie uwazala.
5. To nie jest amebizm umyslowy tylko strategia przetrwania.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  13 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: kryss2307: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie? Jestem zdania takiego, że ile wkladasz wkładaszw związek tyle otrzymujesz. Zawsze warto jest próbować, ale związek jak rośliny - potrzebują pielęgnacji. Nie wystarczy być i mieć nadzieję, że samo się ułoży, a po rozstaniu narzekać, że to zła kobieta była. Są jeszcze na tym świecie wartościowi ludzie, wszystko zależy jakie masz priorytety w szukaniu idealnej połówki.Tak wlasnie myśla kobiety. Nawet pod wzgledem doboru partnerow. On musi miec wszystko a ona nic. On musi robic wszystko a ona tylko być. Tak generalizowac mozemy do jutra. Rozni sa ludzie, ale jak najbardziej sie z Toba zgadzam. W dzisiejszych czasach kobiety mysla, ze jak sa ladne to zlapaly Boga za nogi i sa ustawione do konca zycia. Nic wiecej robic nie musza oprocz istnienia. Dobrym przykladem byla dzisiaj dziewczyna, ktora zrobila ogloszenie typu: kto mi za friko cos tam kupi za 100zl i wysle na adres kolezanki. Po takich rzeczach to mam ochote sobie oczy wydrapac i wstyd mi, ze jestem kobieta i wrzucaja mnie do jednego wora z tymi slicznymi amebami umyslowymi. Btw. koncowka Ci prawie rymowana wyszla. 1 Skoro rozmawiamy o grupie to nalezy generalizowac zwlaszcza jesli grupa posiada cechy wspolne. 2 Nie pozwalam Ci sie ze mna zgadzac. 3 Nie mozesz generalizowac ladnych kobiet bo ponoc mozna to robic do rana. 4 Akurat ten przyklad jest juz skrajnoscia. Poznalem mnostwo kobiet ktore uwazaja ze sa lepsze i im sie wszystko nalezy i ktore nie oglaszaly tego calej ludzkosci.Generalizujac nie przypominam sobie na te chwile takiej ktora tak nie uwazala. 5. To nie jest amebizm umyslowy tylko strategia przetrwania.

1. Dobrze.
2. A co Ty masz do pozwalania?
3 i 4 (bo sie spiesze do spania) Wyrazilam jedynie swoja opinie na podstawie wlasnych obserwacji. Nigdzie nie napisalam, ze kazda pisze ogloszenia wiec te Twoje slowa sa zbedne i w ogole nie rozumiem po co o tym wspominasz? To byl jedynie PRZYKLAD na podstawie jednej osoby. Skoro piszesz o kobietach, a nie pieknych kobietach to ja tak nie uwazam. 1:0 dla mnie.
5. Myslisz, ze to dobra taktyka? Warto rozwijac takie strategie przyszlosciowo?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  13 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: kryss2307: większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie? Jestem zdania takiego, że ile wkladasz wkładaszw związek tyle otrzymujesz. Zawsze warto jest próbować, ale związek jak rośliny - potrzebują pielęgnacji. Nie wystarczy być i mieć nadzieję, że samo się ułoży, a po rozstaniu narzekać, że to zła kobieta była. Są jeszcze na tym świecie wartościowi ludzie, wszystko zależy jakie masz priorytety w szukaniu idealnej połówki.Tak wlasnie myśla kobiety. Nawet pod wzgledem doboru partnerow. On musi miec wszystko a ona nic. On musi robic wszystko a ona tylko być. Tak generalizowac mozemy do jutra. Rozni sa ludzie, ale jak najbardziej sie z Toba zgadzam. W dzisiejszych czasach kobiety mysla, ze jak sa ladne to zlapaly Boga za nogi i sa ustawione do konca zycia. Nic wiecej robic nie musza oprocz istnienia. Dobrym przykladem byla dzisiaj dziewczyna, ktora zrobila ogloszenie typu: kto mi za friko cos tam kupi za 100zl i wysle na adres kolezanki. Po takich rzeczach to mam ochote sobie oczy wydrapac i wstyd mi, ze jestem kobieta i wrzucaja mnie do jednego wora z tymi slicznymi amebami umyslowymi. Btw. koncowka Ci prawie rymowana wyszla. 1 Skoro rozmawiamy o grupie to nalezy generalizowac zwlaszcza jesli grupa posiada cechy wspolne. 2 Nie pozwalam Ci sie ze mna zgadzac. 3 Nie mozesz generalizowac ladnych kobiet bo ponoc mozna to robic do rana. 4 Akurat ten przyklad jest juz skrajnoscia. Poznalem mnostwo kobiet ktore uwazaja ze sa lepsze i im sie wszystko nalezy i ktore nie oglaszaly tego calej ludzkosci.Generalizujac nie przypominam sobie na te chwile takiej ktora tak nie uwazala. 5. To nie jest amebizm umyslowy tylko strategia przetrwania. 1. Dobrze. 2. A co Ty masz do pozwalania? 3 i 4 (bo sie spiesze do spania) Wyrazilam jedynie swoja opinie na podstawie wlasnych obserwacji. Nigdzie nie napisalam, ze kazda pisze ogloszenia wiec te Twoje slowa sa zbedne i w ogole nie rozumiem po co o tym wspominasz? To byl jedynie PRZYKLAD na podstawie jednej osoby. Skoro piszesz o kobietach, a nie pieknych kobietach to ja tak nie uwazam. 1:0 dla mnie. 5. Myslisz, ze to dobra taktyka? Warto rozwijac takie strategie przyszlosciowo?


Po raz pierdyliardowy nie zakumalas przeslania :D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  13 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Po raz pierdyliardowy nie zakumalas przeslania :D

Widocznie dla tak inteligentnej, mądrej i elokwentnej osoby jestem zbyt głupia. Dziwię się w ogóle, że taka osobistość jak Ty zaszczyca nas prostych, szarych ludzi swoją obecnością na forum.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  13 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: Po raz pierdyliardowy nie zakumalas przeslania :D Widocznie dla tak inteligentnej, mądrej i elokwentnej osoby jestem zbyt głupia. Dziwię się w ogóle, że taka osobistość jak Ty zaszczyca nas prostych, szarych ludzi swoją obecnością na forum.

Lol slabe xd ale tego sie spodziewalem
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  13 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ale tego sie spodziewalem

Oczywiście sądzisz, że po "fakcie" uwierzę, że zawsze jesteś o krok do przodu, bo Ty tak napiszesz. No to fajnie masz w tym swoim wyimaginowanym świecie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  13 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: ale tego sie spodziewalem Oczywiście sądzisz, że po "fakcie" uwierzę, że zawsze jesteś o krok do przodu, bo Ty tak napiszesz. No to fajnie masz w tym swoim wyimaginowanym świecie.

XDDDDDDDD Masz problemy XD Bez kitu xdddddd
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  13 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: XDDDDDDDD Masz problemy XD Bez kitu xdddddd

Raczej Ty uważasz się mądrzejszym, a daleki jesteś od pojęcia ironii. :DDDDDDDD
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
homoangelicus
homoangelicus
  13 listopada 2018

Dajta "człowieka"! :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.