kryss2307
kryss2307
  4 listopada 2018 (pierwszy post)

większość swoim zachowaniem udowadnia, że zeszła na ,,psy'', jak uważacie?

tibauld
tibauld
  4 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde oj chodziłabym.. z takim księdzem nawet bym mogła isć do spowiedzi.

Emerytka swe fantazje włączyła, widać że biskupa Gądeckiego na oczy nie widziała. :ble:
A jakbyś go musiała z jego partnerem się dzielić? :rotfl:
praksyda
praksyda
  4 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakbyś go musiała z jego partnerem się dzielić?

nawróciłabym go na dobrą strone mocy.d83dde0f
tibauld
tibauld
  4 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nawróciłabym go na dobrą strone mocy.

Ty chyba dzisiaj nie pobiegałaś. Wykręciłabyś jeszcze dzisiaj jakiś maraton. :ziober2:
praksyda
praksyda
  4 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty chyba dzisiaj nie pobiegałaś. Wykręciłabyś jeszcze dzisiaj jakiś maraton

no dzisiaj akurat 12km dobrze weszło.. teraz już na spokojnie do niedzieli, bieg niepodległosci i póżniej roztrenowanie 3 tyg..jesteś zagorzałym Katolikiem?
tibauld
tibauld
  4 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: no dzisiaj akurat 12km dobrze weszło.. teraz już na spokojnie do niedzieli, bieg niepodległosci i póżniej roztrenowanie 3 tyg.

Za mało widocznie było, jak widać na załączonym obrazku!
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś zagorzałym Katolikiem?


Ja to raczej stary, zadeklarowany gej, w odpowiedzi do tego księdza mówię Ci no fuckin way! :rock:
praksyda
praksyda
  4 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to raczej stary, zadeklarowany gej,

a wee.. Bo napuszczę na Ciebie z 5 niedobzykanych kobiet.
tibauld
tibauld
  4 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a wee.. Bo napuszczę na Ciebie z 5 niedobzykanych kobiet.

Znam język rosyjski, wyemigruję na Syberię, cóż za problem? :ziober2:
Jakbym nigdy nie miał z takimi styczności i wcale ich wtedy nie wysłałem do diabła. :ziober2:
kryss2307
kryss2307
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jak nudzi Cie codziennosć rutyna, ta sama dziura i obowiązki zwiazane z rodziną to nie szukaj, jak lubisz stabilizacje to se szukaj o cała fizolofia.

:), dziura, fajne określenie na poziomie:), nie ma co..., a bycie z kobietą to z góry zakladana stabilizacja...?, rozwody, alimenty, a wszystko przez kaprysy i odpały nie z tej planety, wiem to z doswiadczenia wlasnego i otoczenia, więc jaka stabilizacja jak baba ma odpały, i nie potrafi zadbać o dom, ani nie ugotuje, ani nie posprzata, kompletnie nic, a w zamian oczekiwania, podaj pod nos, daj kieszonkowe, rozpieszczaj, zabawiaj, a w zamian zero tylko odpały, i to ma być stabilizacja...???
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 listopada 2018

Przykra to laurka dla kobiet ale nie wszystkie takie so...

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dziura, fajne określenie na poziomie:),

żartobliwe określenia nie musza być na poziomie.Tak jakbys oglkadał kiepską Polską komedie typu"Świat Kiepskich" ile osób nawet preferując inne poczucie humoru zaśmieje się z niektórych tekstów bez wiekszego wczuwania się.
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem to z doswiadczenia wlasnego i otoczenia, więc jaka stabilizacja jak baba ma odpały, i nie potrafi zadbać o dom, ani nie ugotuje, ani nie posprzata, kompletnie nic, a w zamian oczekiwania, podaj pod nos, daj kieszonkowe, rozpieszczaj, zabawiaj, a w zamian zero tylko odpały, i to ma być stabilizacja...???


No dałeś przykład akurat se swojego doświadczenia, ale jak czytam znowu kolejne zale że to baby są winne to mi się pisać odechciewa poważnie na tym forum od dawna. Jacy aktorzy taki film i widzownie d83dde12
Co 5 małżeństwo się rozwodzi i to nie zawsze z powodów babskich humorów.. jeżeli naprawde nic nie robi to ma cos nie tak pod kopułą i ze w ogóle facet na to pozwala, ale zcasem są też faceci co wkłądają tylko w zwiazek penisa i nic więcej ich nie interesuje, bo on jest facetem i napracowany musi leżeć przed tv. naprawde przykładów jest mnóstwo, i nie ma co sie zagłębiać, bo sama bylam rok temu świadkiem na rozwodzie nic przyjemnego, kiedy kilka lat temu ogladało się zakochanych po uszy ludzi, nagle patrzą na siebie jak na wrogów.
kryss2307
kryss2307
  5 listopada 2018

Własnie przez to, ze nie wiadomo jak Was matki wychowuja jestescie tak porabane, ze sie po ludzku nie mozna dogadac, daleko nie trzeba patrzec jak nierówno macie pod sufitami, wczoraj ogladałem program ,, panstwo w panstwie", było na temat goscia, ktory 15 lat temu zamordowal swoja dziewczyne, wyszedl na wolnosc, w miedzy czasie poznal odsiadujac wczesniejszy wyrok nastepna z dzieckiem, taki napakowany koles, po tygodniu na wolnosci zamordowal ta swoja nowa i jej dziecko to jeden przyklad, nastepny to trynkiewicz do ktorego fanki i milosniczki wysyłały po setki listów z ochota na zwiazek, powiedz mi co trzeba miec z glowa, zeby imponowal komus jakis zwyrodnialec, bo chyba to nie jest normalne...., i wlasnie o to w tym wszystkim chodzi Wy macie odpały i nie wiadomo o co wam chodzi, z facetów robicie erotomanów, ze niby mysla tylko penisami, ale wlasnie same udowadniacie, ze glodnemu chleb na mysli, i udajecie swiete, prowokujecie facetow, a pozniej odrzucacie, zachowujecie sie jak rozkapryszone dzieci, z tym, ze gorzej, bo dziecko jest male, nieswiadome tego co robi i je trzeba nauczyc, a Wy jestescie tak rozwydzone, i zmanierowane, ze z Wami sie nie da rozmawiac, po prostu nie wiadomo o co Wam chodzi, w kazdym razie o nic normalnego...

praksyda
praksyda
  5 listopada 2018

no to masz pecha a co z tymi którzy sa zadowolenie w związku i są ze soba długie lata? pewnie jakby wszyscy mieli takie podejscie jak Ty to faktycznie nasz gatunek już dawno wymarłby.( to i tak kwestia czasu)
No dobra są rozwody, mój brat zostawił żone po 15 latach, niczego im nie brakowało, Egipt Chorwacja co roku jakies wycieczki, duzy dom, nie pozwolił jej pracowac bo po co niczego im nie braknie, niech sie domem zajmnie, a na rozwodzie wygadał jej, zę tylko karta od bankomatu i Centrum handlowe jej w głowie a dlaczego? bo sam ją tego nauczył.d83dde0f

praksyda
praksyda
  5 listopada 2018

Buty sobie kupiła za 50zł to wywalił to kosza, bo nogi sobie zepsuje od takich tanich kozaków i bedą śmierdzieć.. no gdzie jego pani w takich butach..jak go słyszałąm to mnie smiech ogarniał.
Ona go nie zdradzała, tylko on sobie kochanke poszukał na wiecznych wyjazdach i delegacjach, z nudów z braku czulosci chyba itd.. nie wiem, ale nie wyżekajcie sie nigdy ze was nic nie dotyczny i ze swieci jesteście.

kryss2307
kryss2307
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: no to masz pecha a co z tymi którzy sa zadowolenie w związku i są ze soba długie lata? pewnie jakby wszyscy mieli takie podejscie jak Ty to faktycznie nasz gatunek już dawno wymarłby.( to i tak kwestia czasu) No dobra są rozwody, mój brat zostawił żone po 15 latach, niczego im nie brakowało, Egipt Chorwacja co roku jakies wycieczki, duzy dom, nie pozwolił jej pracowac bo po co niczego im nie braknie, niech sie domem zajmnie, a na rozwodzie wygadał jej, zę tylko karta od bankomatu i Centrum handlowe jej w głowie a dlaczego? bo sam ją tego nauczył.

Tych co są szczęsliwi jest garstka, żeby trafić normalnie to trzeba być w czepku urodzonym, żeby tak faktycznie trafić...., ale niektórzy po trafieniu w pudło wolą toczyć ten zardzewialy wózek dalej, albo nawet są zmuszeni majac dzieci i już wtedy nie mają żadnej przyjemności z życia tylko same obowiazki i utrapienia, i nie dosć, że dzieci małe na głowie to jeszcze jedno dorosłe dziecko mające odpały nie z tej ziemi...
tibauld
tibauld
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie wyżekajcie sie nigdy ze was nic nie dotyczny i ze swieci jesteście.

Się Maryjo z kazaniem na niedzielę o dzień spóźniłaś. :ziober2:
Pewnie masz w planach założenie Kościoła Meridy Walecznej!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.