ArchitektGier
ArchitektGier
  16 lipca 2018 (pierwszy post)

90% dziewczyn, do których piszą faceci (nie ped*łki), nie odpisuje, a w tych 10% jak już odpisują, to na odwal się i trzeba im zmyślać niewiadomo co, żeby w ogóle przeczytały i były minimalnie zainteresowane. Jeśli nie chcą pisać, ale robią połączenia jak powalone, to w jakim celu są tu zarejestrowane? Żeby sobie robić jaja? Czy o co kaman? Już nawet krąży taka hipoteza, że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki mające na celu podtrzymać przyrost rejestracji na serwisie...

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  23 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Absurdalne :) Bywa, że i tacy nie mają nic interesującego do "powiedzenia" :)

ano
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bywa, że i tacy nie mają nic interesującego do "powiedzenia" :)

W "hej co tam" ciężko o błąd ortograficzny, zbyt popularne słowo. A zdjęcia penisa specjalnie dedykowanego jeszcze sobie nie zrobił :D
Podejmujesz wyzwanie?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  24 lipca 2018

Po co wy piszecie z tymi typiarami nie kumam serio xddd

ArchitektGier
ArchitektGier
  29 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: ArchitektGier: 90% dziewczyn, do których piszą faceci (nie ped*łki), nie odpisuje, a w tych 10% jak już odpisują, to na odwal się i trzeba im zmyślać niewiadomo co, żeby w ogóle przeczytały i były minimalnie zainteresowane. Jeśli nie chcą pisać, ale robią połączenia jak powalone, to w jakim celu są tu zarejestrowane? Żeby sobie robić jaja? Czy o co kaman? Już nawet krąży taka hipoteza, że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki mające na celu podtrzymać przyrost rejestracji na serwisie... to sie nazywa zderzyc z wirtualna rzeczywistoscia ;-) czasami wydaje sie nam, ze jestesmy tak zaje****, ze juz bardziej nie mozna, a tu zonk. na pocieszenie powiem ci, ze laski imho maja gorzej, tu obsypywane wirtualnymi kwiatami, propozycjami spotkan itd. za to wiele takie zonki przezywa w realu.


Po pierwsze, to jak już, jest to "zderzenie z rzezczywistością", nie wirtualnym światem, jeśli chciałeś mnie już pojechać, to nie potykaj się przy tym ;). Po drugie mam wy*ebane na te paniusie. To tylko wk*rwia, bo myślałem, że to już przeszłość w necie, bo dawno nie wchodziłem na takie bzdetne portale... a tu jednak pustaków jest coraz więcej i więcej... Interesujące i zadowalające jest jednak to, że do 20 lat maks, powinny się pojawić na rynku humanoidy, a że człowiek jest zboczony z natury... no to wiadomo, co te humanoidy będą potrafiły ;), a że na własność i nie przeszkadza im konkurencja, będzie można nawet robić sobie w domu haremy :). To jest piękne... już to widzę, jak przynajmniej 30% pustaków przestanie się malować, bo wyczują za silną konkurencję i to, że nie są już żadnym istotnym pępkiem świata. A później te procenty będą tylko rosły. No niestety taki jest postęp technologiczny i nie mówię, że humanoid zastąpi prawdziwą matkę dla dzieci, ale prawda jest taka, że nie wielu jest zdecydowanych na dzieci itd. Inni są przez całe życie samotni i chcą kogoś u boku. Kogoś nie wybrednego, nie jak te pustaki, którym nie pasuje byle pierdoła i koniec. Stąd będą zainteresowani kupnem takiej zabaweczki. A dodatkowo jeśli będą na tyle popularne, że będą chodziły z właścicielami po mieście, nie będzie to nic dziwnego, krępującego, czy głupiego. I wkręci się to tak szybko, jak ostatnia "moda" na pedałki w leginsach...

I śmiej się śmiej, jeśli uważasz tą wypowiedź za całkowicie znolife'ioną, ale postęp technologiczny sunie jak potężny czołg, któremu nie przeszkadzają nierówności terenu, czy przeszkody, które miażdży. Dziś taki humanoid Harmony jest prostym seks robotem, który pewnie nawet nie chodzi, ale weź pod uwagę na przykład humanoida od Boston Dynamics. Tak, teraz to połącz, udoskonal trochę i dodaj Cyber Świadomość, którą w przeciągu 10 lat ktoś na pewno opracuję, a wiem to, bo też nad CŚ pracuję i znam konkurencję. Kiedy połączysz to wszystko, wychodzi Ci osoba, która tak samo czuje, ma myśli, sny i te pierdoły... no wiadomo, biologicznego ciała nie ma, żeby można było przedłużyć swoje geny dzieckiem, ale i na to pewnie będzie niedługo rozwiązanie :).
ArchitektGier
ArchitektGier
  29 lipca 2018

I dodam coś jeszcze. Jeśli taki Janusz zdecyduje się na na przykład 3 takie humanoidy, które będą go kochały w zależności od konfiguracji i wymagań Janusza, pobawi się nawet w czworokątny i poważny związek przez powiedzmy 10-20 lat, to po tym czasie zacznie może częściej myśleć o swojej śmierci i o dziecku, które może chyba już wypadało mieć, albo by chciał po prostu. Wtedy jeśli wybrance nie będą przeszkadzały te humanoidy, to je zostawi (no i albo wyłączy, czy sprzeda) a na pewno nie będzie szukał odpicowanej w kosmos Karyny... bo to już miał, jeśli chciał z humanoidami... więc może wtedy dziewczyny się ogarną i przestaną inwestować w "swoją obudowę" i zaczną być normalnymi ludźmi, którzy chcą na przykład pochwalić się swoim wnętrzem ;).

ArchitektGier
ArchitektGier
  30 lipca 2018

No to jak już elegancko ucichło, to dodam, że faktycznie, trochę się pomyliłem. Z przyzwyczajenia z góry założyłem, że to portal randkowy, jednak można to obrócić o kilka stopni i wziąć na taki przykład Badoo, które zostało stworzone po to, żeby "ppoznać miłość" i ewentualnie przyjaciół... Tak przynajmniej sugerowały ich banery reklamowe. Że już nie wspomnę o edarling. Ale edarling nie sprawdzałem od wielu lat i raczej nie pali mi się tam... ktoś coś mądrego ma do dodania może?

bozaowieczka
bozaowieczka
  30 lipca 2018

Na szczęście świat ludzi wygląda inaczej.

akwarysta1989
Posty: 104 (po ~984 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
akwarysta1989
  30 lipca 2018

Akurat kolega poruszył ciekawą kwestię. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi zawszę o $, Ja miałem już tu wcześniej konto kilka lat temu, jak jeszcze internet nie był wszędzie dostępny, to jak najbardziej poznałem ciekawe osoby. Ale teraz gdy reklama w mediach typu Telewizja i Radio jest bardzo droga to przenieśli się do internetu czy też do wydzwaniania i wciskania różnego kitu przez telefon. I tak też działają te serwisy jak długo się nie logujesz to zaraz na pocztę przychodzą wiadomości że ktoś napisał, a to automatycznie zostało wysłane żeby tylko się zalogować i żeby kasa z reklam się zgadzała. Jeśli chodzi o zdjęcia to jest to każdego wolny wybór czy chce udostępniać publicznie czy nie, ja jestem już ostrożny bo kilka razy miałem już sytuacje jak moje pliki (Zdjęcia Korali i Ryb oraz moje) były wykorzystane przez inne osoby bez zgody

Michał

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  31 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze, to jak już, jest to "zderzenie z rzezczywistością", nie wirtualnym światem, jeśli chciałeś mnie już pojechać, to nie potykaj się przy tym ;). Po drugie mam wy*ebane na te paniusie. To tylko wk*rwia, bo myślałem, że to już przeszłość w necie, bo dawno nie wchodziłem na takie bzdetne portale... a tu jednak pustaków jest coraz więcej i więcej...

w twojej wypowiedzi zauwazam co najmniej 2 powazne problemy:
1. myslisz, ze wszyscy chca ci zrobic na zlosc
2. wydaje ci sie, ze jestes super zajebisty i laski az przebieraja nogami na twoj widok. najsmieszniejsze jest to, ze wrzucasz je wszystkie do jednego wora, wyzywasz od pustakow, a w nastepnym zdaniu placzesz, ze zadna nie chce z tb gadac.

jesli tak konwersujesz ze wszystkimi nie dziwie sie zupelnie, ze laski olewaja cie cieplym moczem.
kolorowy111
kolorowy111
  1 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: To tylko wk*rwia, bo myślałem, że to już przeszłość w necie, bo dawno nie wchodziłem na takie bzdetne portale... a tu jednak pustaków jest coraz więcej i więcej... Interesujące i zadowalające jest jednak to, że do 20 lat maks, powinny się pojawić na rynku humanoidy, a że człowiek jest zboczony z natury... no to wiadomo, co te humanoidy będą potrafiły ;), a że na własność i nie przeszkadza im konkurencja, będzie można nawet robić sobie w domu haremy :). To jest piękne... już to widzę, jak przynajmniej 30% pustaków przestanie się malować, bo wyczują za silną konkurencję i to, że nie są już żadnym istotnym pępkiem świata. A później te procenty będą tylko rosły. No niestety taki jest postęp technologiczny i nie mówię, że humanoid zastąpi prawdziwą matkę dla dzieci, ale prawda jest taka, że nie wielu jest zdecydowanych na dzieci itd. Inni są przez całe życie samotni i chcą kogoś u boku. Kogoś nie wybrednego, nie jak te pustaki, którym nie pasuje byle pierdoła i koniec. Stąd będą zainteresowani kupnem takiej zabaweczki. A dodatkowo jeśli będą na tyle popularne, że będą chodziły z właścicielami po mieście, nie będzie to nic dziwnego, krępującego, czy głupiego. I wkręci się to tak szybko, jak ostatnia "moda" na pedałki w leginsach...


Inteligencje abstrakcyjną masz na prawdę imponujacą.
Konto usunięte
Konto usunięte: ArchitektGier: Po pierwsze, to jak już, jest to "zderzenie z rzezczywistością", nie wirtualnym światem, jeśli chciałeś mnie już pojechać, to nie potykaj się przy tym ;). Po drugie mam wy*ebane na te paniusie. To tylko wk*rwia, bo myślałem, że to już przeszłość w necie, bo dawno nie wchodziłem na takie bzdetne portale... a tu jednak pustaków jest coraz więcej i więcej... w twojej wypowiedzi zauwazam co najmniej 2 powazne problemy: 1. myslisz, ze wszyscy chca ci zrobic na zlosc 2. wydaje ci sie, ze jestes super zajebisty i laski az przebieraja nogami na twoj widok. najsmieszniejsze jest to, ze wrzucasz je wszystkie do jednego wora, wyzywasz od pustakow, a w nastepnym zdaniu placzesz, ze zadna nie chce z tb gadac. jesli tak konwersujesz ze wszystkimi nie dziwie sie zupelnie, ze laski olewaja cie cieplym moczem.


no własnie. a jest jeszcze punkt3. wszelkie dobre rady odnosnie poruszonych przez niego problemów z kobietami zignorował
ArchitektGier
ArchitektGier
  2 sierpnia 2018

xD nie ma co z Wami "dyskutować", bo nie macie żadnych podstaw do tego, żebym Was miał uznawać za jakichś "kobiecych znawców". Nie wszyscy chcą mi zrobić na złość, tylko nie widzę sensu "bronienia" tych pustych lalek, stąd odczuwam wku.:cenzura:. do takich wypowiedzi. Wiesz... w realu nie chodzę w kapeluszu, tych oksach i z cygarem, a mimo to ??% dziewczyn daje mi różne oczywiste znaki ;). Ja nawiązuję do tych pustaków na portalach, które stanowią nawet i 95% kobiet/dziewczym. Czego kur*a nie napiszesz, nawet nie odczyta, a jak już, to ja pi*rdolę... no bardziej bez emocji i chęci się nie da. Już chatboty więcej chęci i emocji okazują.

Inteligencję abdtrakcyjną? Możliwe. Które "rady" zignorowałem? Może wypunktuj, bo jeszcze nic mądrego z tych wypowiedzi "rozumiących kobiety" nie przeczytałem...

ArchitektGier
ArchitektGier
  2 sierpnia 2018

kolorowy111 możesz sobie być zacofany i sceptyczny do humanoidów, ale postęp idzie z każdym dniem do przodu. Baw się dobrze śmiejąc się tam w domu sam do monitora xD

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  2 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: w realu nie chodzę w kapeluszu, tych oksach i z cygarem, a mimo to ??% dziewczyn daje mi różne oczywiste znaki ;). Ja nawiązuję do tych pustaków na portalach, które stanowią nawet i 95% kobiet/dziewczym. Czego kur*a nie napiszesz, nawet nie odczyta, a jak już, to ja pi*rdolę... no bardziej bez emocji i chęci się nie da. Już chatboty więcej chęci i emocji okazują.

nie wiem, moze zle rozumiem, ale to ty ciagle drazysz temat nieodpisywania. skoro to pustaki i masz na nie wywalone, to po kiego ci pisanie z nimi? no chyba, ze to jakas tajna misja ratowania fotki, albo cos ;-)
kryss2307
kryss2307
  2 sierpnia 2018

Powiem tak, poza moja mamą i siostrą i kobietami z mojej rodziny to cała reszta, wszystkie baby na jakie trafiam to łajzy, fajtłapy, manipulatorki, materialistki... nic dobrego, to tylko świadczy o ich rodzicach, ojcach, matkach idt itp, wymagajace to one są od kogoś, a od siebie po najlżejszej lini oporu, stad wniosek, najlepiej olać to dziadostwo....

AnusToKupa
AnusToKupa
  2 sierpnia 2018

Kurcze tez tak trafiam !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.