ArchitektGier
ArchitektGier
  16 lipca 2018 (pierwszy post)

90% dziewczyn, do których piszą faceci (nie ped*łki), nie odpisuje, a w tych 10% jak już odpisują, to na odwal się i trzeba im zmyślać niewiadomo co, żeby w ogóle przeczytały i były minimalnie zainteresowane. Jeśli nie chcą pisać, ale robią połączenia jak powalone, to w jakim celu są tu zarejestrowane? Żeby sobie robić jaja? Czy o co kaman? Już nawet krąży taka hipoteza, że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki mające na celu podtrzymać przyrost rejestracji na serwisie...

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 lipca 2018
leon28
leon28: a ja to niby stary?!? ;-)
Masz bezsprzecznie większy bagaż doświadczeń niż ja, jeśli omijać matematyczne ujęcie rzeczywistości :D
Podejmujesz wyzwanie?
kolorowy111
kolorowy111
  19 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: kolorowy111: Prosze, nie przypisuj mi swoich problemów. Po za tym jesteś gejem? Jestem chodzącym sarkazmem, majster. Obawiam się, że nawet geje nie powiedzą Ci, że jesteś przystojny.


Tym że jesteś toksyczny nie powinieneś się chwalić
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 lipca 2018

Idź pomodlić się do pana jezusa o nowy krawat, ten jest już niemodny.

Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 lipca 2018
leon28
leon28: a ja to niby stary?!? ;-)

Nie taki stary jak wyglądasz. Z tą siwą brodą jak dziadek.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
MICORAZON
Posty: 16 (po ~315 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 19
MICORAZON
  20 lipca 2018

Koles laski leca na modeli wypchanym portfelem tylko wyglad wysportowany I dobry tekst te wiazku szukaja pocieszenia bo je maz nie daje tego czego chcialy by miec takie to zycie tu

ArchitektGier
ArchitektGier
  20 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ArchitektGier: a fotę zrobiłem dla jaj, bo cygaro dostałem, to zjarałem Dla jaj to się kury niosą panie architekt. A kobiety chcą mieć dzieci a nie jaja sobie robić. Dom trzeba budować a nie z pożyczonym cygarem występować... dlatego nie odpisują.


Nie wpieniaj mnie takimi debilizmami, bo cygaro to ja sobie mogę ot tak kupić kubańskie najczęściej, ale czasem eksperymentuję z jakimiś innymi. Musiałbym być jakimś nieudacznikiem życiowym, jak ktoś, kogo cytuję... a "kobiety" są tu właśnie dla jaj, bo gdyby szukały męża itd. na poważnie, to nie sugerowałyby się tylko moim cygarem, a odpisałyby i próbowałyby poznać moją osobowość. Więc nie baw się w znaFce tematUF i eksperta od kobiet, bo wyczuwam, że jesteś singlem, któremu się nie powodzi zbytnio, albo jesteś w związku pod kapciem swojej laski ;)
ArchitektGier
ArchitektGier
  20 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: Pisanie prawdy Twojej. kolorowy111: Bo Twoje zdjęcie nadaje się do ..... Są różne gusta. Zresztą napisał, że ArchitektGier: robią połączenia więc komuś się tam spodobał. kolorowy111: i prawdopodobnie nie umiesz pisać sensacyjnie Nie znasz jego korespondencji prywatnej.


Czy Ty mnie obrażasz bozaowieczka?
CuteNinja
CuteNinja
  20 lipca 2018

Ja tylko zaapeluję o kulturalną i merytoryczną dyskusję, panie i panowie :ninja:

praksyda
praksyda
  20 lipca 2018

ale w koło jest wesołod83dde04

kolorowy111
kolorowy111
  20 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Idź pomodlić się do pana jezusa o nowy krawat, ten jest już niemodny.


Jezusem sobie swojej buźki nie wycieraj i nie bluźnij!

http://www.mporady.pl/jak-byc-sarkastycznym.html

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko zaapeluję o kulturalną i merytoryczną dyskusję, panie i panowie


Przy takiej ilosci bluźnierców i hejterów na tym forum to nie wykonalne. Moderator na to zezwala więc tam pisz skargi.
kolorowy111
kolorowy111
  20 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby szukały męża itd. na poważnie, to nie sugerowałyby się tylko moim cygarem, a odpisałyby i próbowałyby poznać moją osobowość.


Uważasz że to, jakie się wstawia zdjęcia jest bez znaczenia?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  20 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezusem sobie swojej buźki nie wycieraj i nie bluźnij!

A jak przestanę to zmienisz profilowe?
Podejmujesz wyzwanie?
Erf
Erf
  20 lipca 2018

:pluska się w oparach hejtu:

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  20 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: :pluska się w oparach hejtu:

Nie kłam, nie da się pluskać w oparach :D
Podejmujesz wyzwanie?
tomasz1178
Posty: 7 (po ~61 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
tomasz1178
  21 lipca 2018

Zgadzam z tym że 95% kobiety nie odpisują mają na swoim profilu co ich interesuje jaki wiek itp.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.