ArchitektGier
ArchitektGier
  16 lipca 2018 (pierwszy post)

90% dziewczyn, do których piszą faceci (nie ped*łki), nie odpisuje, a w tych 10% jak już odpisują, to na odwal się i trzeba im zmyślać niewiadomo co, żeby w ogóle przeczytały i były minimalnie zainteresowane. Jeśli nie chcą pisać, ale robią połączenia jak powalone, to w jakim celu są tu zarejestrowane? Żeby sobie robić jaja? Czy o co kaman? Już nawet krąży taka hipoteza, że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki mające na celu podtrzymać przyrost rejestracji na serwisie...

Erf
Erf
  21 lipca 2018
Eldim
Eldim: Nie kłam, nie da się pluskać w oparach :D

Kurczę, koniecznie chciałam użyć słowa "pluskać" ale nie miałam pomysłu na resztę, poza hejtem. :D
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurczę, koniecznie chciałam użyć słowa "pluskać" ale nie miałam pomysłu na resztę, poza hejtem. :D
Użyłabyś słowa "strumieniach" i już wszystko byłoby logicznie sprawne :D
Podejmujesz wyzwanie?
filipflo89
Posty: 3 (po ~35 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
filipflo89
  21 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: 90% dziewczyn, do których piszą faceci (nie ped*łki), nie odpisuje, a w tych 10% jak już odpisują, to na odwal się i trzeba im zmyślać niewiadomo co, żeby w ogóle przeczytały i były minimalnie zainteresowane. Jeśli nie chcą pisać, ale robią połączenia jak powalone, to w jakim celu są tu zarejestrowane? Żeby sobie robić jaja? Czy o co kaman? Już nawet krąży taka hipoteza, że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki mające na celu podtrzymać przyrost rejestracji na serwisie...

To bardzo logiczne wytłumaczenie 😉
ArchitektGier
ArchitektGier
  21 lipca 2018

No wiesz. Jak się już bywało kilka razy na takich serwisach, to zaczynają się w głowie rodzić takie paranoiczne hipotezy ;)

ArchitektGier
ArchitektGier
  21 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważasz że to, jakie się wstawia zdjęcia jest bez znaczenia?


kolorowy... Tak, tak uważam. Oczywiste jest, że liczy się pierwsze wrażenie, ale jeśli chcemy kogoś poznać to chyba na podstawie charakteru i tego, jak się z tym kimś pisze, a nie tylko na podstawie fotek. I polecam zmienić profilowe, bo wyglądasz typowo jak PiS'owiec... bez urazy. I jeśli byś był tak uprzejmy, nie pisz o Jezusach i innych religijnych pierdołach, bo to tylko produkty głupoty ludzkiej i chciwości.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ok, żarty na bok.

Konto usunięte
Konto usunięte: że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki

Ta wartość procentowa jest diabelnie zawyżona, co nie zmienia faktu, że fejków jest tu pełno. Tu, na badoo, tinderze oraz innych serduszkowych portalach. Przy czym fejki to nie tylko twory programistów strony. Są brzydkie dziewczyny, które leczą kompleksy kontem z ładną buzią poprzez gnojenie czy ignorowanie facetów. Są faceci, którzy podszywają się pod konta kobiece, podstępnie zaznaczając, że są homo i owa fikcyjna pani szuka tylko pań. No i jeszcze do tego cała masa troli z kontami fikcyjnymi, którzy są tu po prostu dla beki. Internet to internet, nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, tak uważam. Oczywiste jest, że liczy się pierwsze wrażenie, ale jeśli chcemy kogoś poznać to chyba na podstawie charakteru i tego, jak się z tym kimś pisze, a nie tylko na podstawie fotek.

W miejscu, gdzie nie da się zbytnio napisać niczego o sobie, bo nie ma jakiejś zakładki z opisami niestety zdjęcie będzie czymś, co zadecyduje czy klientka chce z Tobą pisać czy też nie. Dopiero przed uprzednim przyciągnięciem wyglądem będziesz miał szansę zatrzymać charakterem. Osobiście twierdzę, że nie ma idealnego kanonu urody, który wpasuje się w każdy gust. Twoje zdjęcie z jointem w avatarze jednej się spodoba, inna zaś kompletnie tym pogardzi. Tak samo z cycatą dziewczyną, jeden będzie wniebowzięty, drugi uzna taką za zwykłą ladacznicę. Swoimi zdjęciami możesz poniekąd skonfigurować swoich potencjalnych odbiorców. Nie ma co się irytować nieodpisującymi klientkami, jej strata i jedziesz dalej z tematem.
Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wpieniaj mnie takimi debilizmami, bo cygaro to ja sobie mogę ot tak kupić kubańskie najczęściej, ale czasem eksperymentuję z jakimiś innymi


Eldim
Eldim: Nie ma co się irytować nieodpisującymi klientkami, jej strata i jedziesz dalej z tematem.


W tym wątku jeszcze nikt nie wspomniał o tym że przeciętna Kaśka w internecie dostaje tygodniowo:

3 oświadczyny
kilka propozycji sponsorowania
Kilkanaście wirtualnych prezentów
Frajera który jej doładuje telefon za jakąś obietnicę
oferty darmowego seksu
milion pięćset sto dziewięćset westchnień i komplementów jaka ona śliczna

To co ją obchodzi Twoje cygaro?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 lipca 2018

Opłaca się być kobietą na fotce? :D

Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  21 lipca 2018
Eldim
Eldim: Opłaca się być kobietą na fotce? :D

zależy jakie masz oczekiwania.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 lipca 2018

Pytając o opłacalność to mam na myśli finansowe, ale wiadomix, że pytanie czysto retoryczne. Pewnie, że się opłaca :D dla przedsiębiorczych i mniej sumiennych kobiet :D

Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  21 lipca 2018
Eldim
Eldim: to mam na myśli finansow

kurde to ktos płąci tu za jakieś nagie fotki? no bo jak inaczej..a chyba że nacigają jakos na chorego psa czy niewidome wymyśone dziecko, nie jest mi zal ludzi, którzy dają sie na to wszystko nabrać, przeciez nikt z nożem przy gardle nie stoi za nimi i ich do niczego nie zmusza, kazdy jest tu odpowiedzialny za siebie, wiec czasem serio głośno rykne do monitora jak tu się Janusze Grazynami ostrzegają przed sobą, jakby mieli internety od wczoraj.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde to ktos płąci tu za jakieś nagie fotki?

Za fotki, za bieliznę, nawet za skarpetki pewnie ktoś zapłaci. Fetyszystów peeeeeełno. Oczywiście też za sex. Doładowania telefonu, pokazy na skype oraz pochodne. I oczywiście, że nikt nie przymusza do kupowania tych rzeczy czy usług, ale rynek się rozwinął i funkcjonuje. Gdyby kobiety nie godziły się na takie transakcje to poszukiwaczy byłaby garstka, tymczasem jest ich całe mrowie, o czym dobrze wiesz sama.
Podejmujesz wyzwanie?
Krzysiekk7
Krzysiekk7
  21 lipca 2018

Nawiązanie tutaj z jakąś dziewczyną dłuższej rozmowy graniczy z cudem..

praksyda
praksyda
  22 lipca 2018
Eldim
Eldim: tymczasem jest ich całe mrowie, o czym dobrze wiesz sama.

a jak im to odpowiada, to niech tam sobie sprzedaja nawet dziewictwo, kurde że tez nie pomyslałam o tym, tu takie interesy można robić.:ziober2:
kolorowy111
kolorowy111
  22 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy... Tak, tak uważam. Oczywiste jest, że liczy się pierwsze wrażenie, ale jeśli chcemy kogoś poznać to chyba na podstawie charakteru i tego, jak się z tym kimś pisze, a nie tylko na podstawie fotek. I polecam zmienić profilowe, bo wyglądasz typowo jak PiS'owiec... bez urazy. I jeśli byś był tak uprzejmy, nie pisz o Jezusach i innych religijnych pierdołach, bo to tylko produkty głupoty ludzkiej i chciwości.


No jesteś w błędzie. To co napisałes to tylko Twoje wyobrażenia nie mające nic wspólnego z badaniami naukowymi, opinią specjalistów od kreowania wizerunku, opinią trenerów uwodzenia i nawet samych kobiet, z resztą nie tylko bo w googlach też możesz znaleźć informacje jak dobierać zdjecia w zależnosci od tego jakiego typu kobiety szukasz. Jest taka nuka zwana psychologią ewolucyjną i głosi ona że wygląd mamy by zwracać na siebie uwagę a charakter po to by zatrzymac przy sobie partnera. Ostatnie Twoje zdanie to dowód na to że uwierzyłes w kłamstwo jak w prawde objawioną

Eldim
Eldim: Osobiście twierdzę, że nie ma idealnego kanonu urody, który wpasuje się w każdy gust. Twoje zdjęcie z jointem w avatarze jednej się spodoba, inna zaś kompletnie tym pogardzi. Tak samo z cycatą dziewczyną, jeden będzie wniebowzięty, drugi uzna taką za zwykłą ladacznicę. Swoimi zdjęciami możesz poniekąd skonfigurować swoich potencjalnych odbiorców. Nie ma co się irytować nieodpisującymi klientkami, jej strata i jedziesz dalej z tematem.


U mężczyzn kanonem urody o nawyższym powodzeniu u kobiet jest kształt twarzy owalny bo to kształt twarzy, który ma najbardziej zbliżoną symetrie do 100%. Nie istnieją 100% symetryczni ludzie ale sa typy urody zbliżone do lidealnej symetrii i ci są najbardziej atrakcyjni.

https://www.focus.pl/artykul/dlaczego-symetria-jest-atrakcyjna

ttps://kobieta.wp.pl/jakie-kobiece-twarze-najbardziej-podobaja-sie-mezczyznom-5982724992156289a

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawiązanie tutaj z jakąś dziewczyną dłuższej rozmowy graniczy z cudem..
Dużo zalezy od Twojego zdjęcia, opisu profilu i tego czy umiesz pisać intrygujące wiadomsci. O sensacyjnym pisaniu i mówieniu jest troche tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cvopj4Lea_g
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.